+371 6736 5555

Lielirbes iela 13 - 160 387 850 EUR

Rīga, Šampēteris / Pārdod dzīvokli 3 334.91 EUR / m2

ID: 58171 Izmainīts: 05.02.2015.

Pārdošanā dzīvokļi projektā “Panoramam Plaza”.
Cenā iekļauta pazemes stāvvieta un noliktavas telpa.
Piedāvāto dzīvokļu platības ir no 67 līdz 168 m2. Visi dzīvokļi ir ar pabeigtu iekšējo apdari, iebūvētu vācu firmas AEG virtuves tehniku, kvalitatīvu santehniku un A klases elektrotehniku - ledusskapi, trauku mazgājamo mašīnu, elektrisko plīti, tvaiku nosūcēju un veļas mazgājamo mašīnu.
Dzīvojamo istabu grīdas klātas ar augstvērtīgu vairogparketu, sienas – ar tapetēm, savukārt vannas istabās un virtuves daļā ar moderna dizaina flīzēm. Papildus gaišumu dzīvokļos nodrošina plašie, energoefektīvie pakešu logi. Par papildus samaksu iespējams iegādāties apsargātas pazemes autostāvvietas, kas atrodas tieši zem dzīvojamām ēkām. Ēkas kāpņutelpā iebūvēti trīs ātrgaitas lifti. Namā uzstādīta ugunsdrošības signalizācija un dūmu nosūces sistēma, katrā dzīvoklī uzstādīti dūmu detektori.
Teritorija ir apsargāta, durvis atveramas tikai ar drošības kodu, katrā dzīvoklī iebūvēts videodomofons. Papildus uzstādītas videonovērošanas kameras un namā 24 stundas diennaktī atrodas dežurants. „Panorama Plaza” atrodas vietā, kas lieliski piemērota mūsdienu aktīvajam dzīves veidam. Tas ir 10 minūšu attālumā no galvaspilsētas centra un starptautiskās lidostas „Rīga”. Ēkas apsaimniekošanu veic SIA „Namu apsaimniekošana”

Darījuma veids: Pārdod
Īpašuma tips: Dzīvoklis
Platība (m2): 117
Istabu skaits: 4
Stāvs / Stāvu skaits: 24 / 29
* atzīmētie lauki ir aizpildāmi obligāti!

Karte



Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Izīrē biroju
39 m2
Rīga, Pļavnieki
345 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē biroju
521 m2
Rīga, Pļavnieki
4 687 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē biroju
6 st., 443 m2
Rīga, Pļavnieki
4 652 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē biroju
43 m2
Rīga, Pļavnieki
379 EUR / mēn.
X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu