+371 6736 5555

Mīti par nozari

 Mīts Nr. 1 

 

"Ja manu dzīvokli tirgos desmit starpnieki, es to pārdošu ātrāk."

 

Tas ir mīts! Ja dzīvokļa pārdošanas nolūkos piesaistīsiet vairākus starpniekus, pārdošanas efektivitāte būtiski samazināsies. Piesaistot vienu nekustamo īpašumu aģentu, pārdošanas gaita būs rezultatīvāka, jo aģentu uz kvalitatīvu, sistemātisku un savlaicīgu rīcību motivēs vienpersoniska atbildība un ieinteresētība.


 Mīts Nr. 2 

 

"Pazīstams starpnieks par pakalpojumu vēlēsies saņemt mazāk nekā NĪ kompānija."

 

Tas ir mīts! Prakse rāda, ka gan pazīstams starpnieks, gan aģents, kas pārstāv nekustamo īpašumu uzņēmumu, par ieguldīto darbu vēlas saņemt vienādu atlīdzību. Atšķirība ir tajā, ka nekustamo īpašumu uzņēmuma aģenta civiltiesiskā atbildība ir apdrošināta, īpašuma sludinājumus viņš publicē maksas resursos, objekta ātrākai realizācijai izmanto uzņēmuma datu bāzi, kā arī nodrošina darījuma juridiskās puses kārtošanu, pieaicinot kvalificētu juristu. Turklāt tas viss ir iekļauts starpniecības komisijā. Un kur tad ekonomija?


 Mīts Nr. 3 

 

"Visi starpnieki ir krāpnieki!"

 

Tas ir mīts! Krāpniecisku nodomu vadīti starpnieki savus pakalpojumus sniedz, izvairoties slēgt jebkādus sadarbības līgumus, turklāt viņu civiltiesiskā atbildība nav apdrošināta, bet kompetences līmenis ir apšaubāms. Vai, Jūsuprāt, nekustamo īpašumu uzņēmumi spētu strādāt ilgtermiņā, ja būtu krāpnieki? ARCO REAL ESTATE pakalpojumus Latvijā sniedz vairāk nekā 25 gadus, ticot, ka nekustamais īpašums ir ilgtermiņa attiecību bizness. Mūsu godprātīgos nolūkus apliecina ieraksts starpnieku reģistrā.


 Mīts Nr. 4 

 

"Es pats pārdošu vai nopirkšu dzīvokli bez visādiem starpniekiem!"

 

Tas ir mīts! Ja tomēr vēlaties apgūt jaunu profesiju, tad esat uz pareizā ceļa. Bez ārsta palīdzības varat izraut sev zobu vai bez mehāniķa līdzdalības salabot automašīnu. Viss ir iespējams! Tomēr eksperimenti ar nekustamo īpašumu var izraisīt nepatīkamu iznākumu - laika izšķiešanu, naudas zaudēšanas risku vai krāpšanu. Neriskējiet! Izvēloties ARCO REAL ESTATE, Jūsu darījums būs drošs un likumīgs.


 Mīts Nr. 5 

 

“Māklera profesijai nav nepieciešamas īpašas zināšanas, starpniecību var īstenot jebkurš!”

 

Tas ir mīts! Nekustamo īpašumu darījumu starpnieks ir kvalificēts darbinieks, kurš patstāvīgi analizē tirgus tendences, pārzina normatīvos aktus un nodokļu sistēmu, koordinē juridisku dokumentu sastādīšanu, vada un kontrolē darījumu gaitu, pārstāv klienta intereses kredītiestādēs un valsts institūcijās, novērtē iespējamos darījuma riskus un konsultē kreditēšanas jautājumos. ARCO REAL ESTATE nekustamo īpašumu aģents ievēro uzņēmuma klientu apkalpošanas standartu un ir uzticams partneris drošu darījumu realizēšanā.


 Mīts Nr. 6 

 

"Mākleris nekustamā īpašuma cenu nosaka pēc iespējas lētāku, lai tikai ātrāk to pārdotu un nopelnītu."

 

Tas ir mīts! Nekustamo īpašumu aģenti nenodarbojas ar spekulāciju, bet sniedz pakalpojumu par iepriekš atrunātu starpniecības maksu, kas noteikta procentu izteiksmē no reālās darījuma summas. Starpnieks respektē īpašnieka vēlmes un, sekojot līdzi tirgus situācijai, var ieteikt optimālāko cenu. Samazinot pārdošanas cenu, samazinās arī starpnieka peļņa, līdz ar to viņš ir ieinteresēts pārdot īpašumu par iespējami dārgāku cenu. Nekustamā īpašuma cenas samazināšana pieļaujama tikai ar īpašnieka piekrišanu. 

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
4 ist., 3 no 4 st., 140 m2
Rīga, Vecrīga
450 000 EUR
Lasīt vairāk >
Izīrē dzīvokli
4 ist., 3 no 4 st., 140 m2
Rīga, Vecrīga
2 000 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Pārdod zemi privātajai apbūvei
1952 m2
Rīga, Rītabuļļi
70 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod māju
4 ist., 1 st., 322 m2
Carnikavas novads, Carnikava
399 000 EUR
X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu