Mīti par nozari

Mīts Nr. 1

 

"Ja manu dzīvokli tirgos desmit starpnieki, es to pārdošu ātrāk."

 

Mīts! Ja dzīvokļa pārdošanas nolūkos piesaistīsiet vairākus starpniekus, pārdošanas efektivitāte būtiski samazināsies. Piesaistot vienu nekustamo īpašumu aģentu, pārdošanas gaita būs rezultatīvāka, jo aģentu uz kvalitatīvu, sistemātisku un savlaicīgu rīcību motivēs vienpersoniska atbildība un ieinteresētība.


Mīts Nr. 2 

 

"Pazīstams starpnieks par pakalpojumu vēlēsies saņemt mazāk nekā NĪ kompānija."

 

Mīts! Praksē sastopamie gadījumi rāda, ka gan pazīstams starpnieks, gan aģents, kas pārstāv NĪ uzņēmumu, par ieguldīto darbu vēlas saņemt vienādu atlīdzību. Atšķirība izpaužas apstāklī, ka NĪ uzņēmuma aģenta civiltiesiskā atbildība ir apdrošināta, īpašuma sludinājumus viņš publicē maksas resursos, objekta ātrākai realizācijai izmanto firmas klientu datu bāzi, kā arī nodrošina darījuma juridiskās puses kārtošanu, pieaicinot uzņēmuma juristu. Un kur tad ekonomija?


Mīts Nr. 3

 

"Visi starpnieki ir krāpnieki!"

 

Mīts! Krāpniecisku nodomu vadīti starpnieki jeb vieglas peļņas kārojošie kaktu mākleri savus pakalpojumus sniedz, izvairoties slēgt jebkādus sadarbības līgumus, turklāt viņu civiltiesiskā atbildība nav apdrošināta, bet kompetences līmenis ir nepietiekošs. Vai, Jūsuprāt, NĪ uzņēmumi spētu strādāt ilgtermiņā, ja būtu krāpnieki? ARCO REAL ESTATE pakalpojumus Latvijā sniedz 18 gadus, ticot, ka nekustamais īpašums ir ilgtermiņa attiecību bizness. Mūsu godprātīgos nolūkus apliecina iegūtais ISO sertifikāts un - galvenais - apmierināti klienti.


Mīts Nr. 4

 

"Es pats pārdošu vai nopirkšu dzīvokli bez visādiem starpniekiem!"

 

Mīts! Ja vēlaties apgūt jaunu profesiju, tad esat uz pareizā ceļa. Bez ārsta palīdzības varat izraut sev zobu vai bez mehāniķa līdzdalības salabot auto. Viss ir iespējams! Tomēr eksperimenti NĪ jomā var izraisīt nepatīkamu iznākumu - lielu laika patēriņu, naudas zaudēšanas risku un krāpšanu, kā rezultātā upuri dažkārt zaudē visu savu īpašumu. Neriskējiet! Izvēloties ARCO REAL ESTATE, Jūsu darījums būs drošs un likumīgs.


Mīts Nr. 5

 

“Māklera profesijai nav nepieciešamas īpašas zināšanas, starpniecību var īstenot jebkurš!”

 

Mīts! NĪ darījumu starpnieks ir kvalificēts darbinieks, kurš patstāvīgi analizē tirgus tendences, pārzina LR normatīvos aktus, koordinē juridisku dokumentu sastādīšanu, vada un kontrolē darījumu gaitu, pārstāv klienta intereses kredītiestādēs un valsts institūcijās, novērtē iespējamos darījuma riskus un konsultē kreditēšanas jautājumos. NĪ aģents ievēro uzņēmuma klientu apkalpošanas standartu un ir uzticams partneris drošu darījumu realizēšanā.


Mīts Nr. 6

 

"Mākleris nekustamā īpašuma cenu nosaka pēc iespējas lētāku, lai tikai ātrāk to pārdotu un nopelnītu."

 

Mīts! Nekustamo īpašumu aģenti nenodarbojas ar spekulāciju, bet sniedz pakalpojumu par iepriekš atrunātu starpniecības maksu, kas noteikta procentu izteiksmē no reālās darījuma summas. Protams, īpašumam nosakot zemāku cenu, to tiešām var pārdot ātrāk, bet “ARCO REAL ESTATE” aģentam ir svarīgs nevis īstermiņa ieguvums, bet gan ilgtermiņa sadarbība, kas ir iespējama tikai tad, ja klients ar realizēto darījumu ir apmierināts. Līdz ar to cenas samazināšana ātrākas peļņas nolūkos ir mīts. 

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
5 ist., 6 no 7 st., 162 m2
Rīga, Centrs
480 000 EUR
Lasīt vairāk >
Izīrē
200 m2
Babītes novads, Babīte
1 400 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē biroju
70 m2
Rīga, Dzirciems
555 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē biroju
60 m2
Rīga, Centrs
780 EUR / mēn.

Twitter

X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu