Mīti par nozari

Mīts Nr. 1 

 

"Ja manu dzīvokli tirgos 10 starpnieki, es to pārdošu ātrāk."

 

Mīts! Ja dzīvokļa pārdošanas nolūkos piesaistīsiet vairākus starpniekus, pārdošanas efektivitāte būtiski samazināsies. Piesaistot vienu nekustamo īpašumu aģentu, pārdošanas gaita būs rezultatīvāka, jo aģentu uz kvalitatīvu, sistemātisku un savlaicīgu rīcību motivēs vienpersoniska atbildība un ieinteresētība.

 

Mīts Nr. 2 

 

"Pazīstams starpnieks par pakalpojumu vēlēsies saņemt mazāk nekā NĪ kompānija."

 

Mīts! Praksē sastopamie gadījumi rāda, ka gan pazīstams starpnieks, gan aģents, kas pārstāv NĪ uzņēmumu, par ieguldīto darbu vēlas saņemt vienādu atlīdzību. Atšķirība izpaužas apstāklī, ka NĪ uzņēmuma aģenta civiltiesiskā atbildība ir apdrošināta, īpašuma sludinājumus viņš publicē maksas resursos, objekta ātrākai realizācijai izmanto firmas klientu datu bāzi, kā arī nodrošina darījuma juridiskās puses kārtošanu, pieaicinot uzņēmuma juristu. Un kur tad ekonomija?

 

Mīts Nr. 3 

 

"Visi starpnieki ir krāpnieki!"

 

Mīts! Krāpniecisku nodomu vadīti starpnieki jeb vieglas peļņas kārojošie kaktu mākleri savus pakalpojumus sniedz, izvairoties slēgt jebkādus sadarbības līgumus, turklāt viņu civiltiesiskā atbildība nav apdrošināta, bet kompetences līmenis ir nepietiekošs. Vai, Jūsuprāt, NĪ uzņēmumi spētu strādāt ilgtermiņā, ja būtu krāpnieki? ARCO REAL ESTATE pakalpojumus Latvijā sniedz 18 gadus, ticot, ka nekustamais īpašums ir ilgtermiņa attiecību bizness. Mūsu godprātīgos nolūkus apliecina iegūtais ISO sertifikāts un - galvenais - apmierināti klienti.

 

Mīts Nr. 4 

 

"Es pats pārdošu vai nopirkšu dzīvokli bez visādiem starpniekiem!"

 

Mīts! Ja vēlaties apgūt jaunu profesiju, tad esat uz pareizā ceļa. Bez ārsta palīdzības varat izraut sev zobu vai bez mehāniķa līdzdalības salabot auto. Viss ir iespējams! Tomēr eksperimenti NĪ jomā var izraisīt nepatīkamu iznākumu - lielu laika patēriņu, naudas zaudēšanas risku un krāpšanu, kā rezultātā upuri dažkārt zaudē visu savu īpašumu. Neriskējiet! Izvēloties ARCO REAL ESTATE, Jūsu darījums būs drošs un likumīgs.

 

Mīts Nr. 5 

 

“Māklera profesijai nav nepieciešamas īpašas zināšanas, starpniecību var īstenot jebkurš!”

 

Mīts! NĪ darījumu starpnieks ir kvalificēts darbinieks, kurš patstāvīgi analizē tirgus tendences, pārzina LR normatīvos aktus, koordinē juridisku dokumentu sastādīšanu, vada un kontrolē darījumu gaitu, pārstāv klienta intereses kredītiestādēs un valsts institūcijās, novērtē iespējamos darījuma riskus un konsultē kreditēšanas jautājumos. NĪ aģents ievēro uzņēmuma klientu apkalpošanas standartu un ir uzticams partneris drošu darījumu realizēšanā.

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
1 ist., 1 no 9 st., 24 m2
Ogres novads, Ogres pilsēta
22 990 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
2 ist., 9 no 9 st., 52 m2
Ogres novads, Ogres pilsēta
52 990 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
3 ist., 9 no 9 st., 51 m2
Ogres novads, Ogres pilsēta
59 990 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
2 ist., 9 no 9 st., 46 m2
Ogres novads, Ogres pilsēta
53 990 EUR

Twitter

X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu