Mārketinga pakalpojumi

Mārketinga aktivitāšu un pakalpojumu mērķis ir uzlabot konkrēta nekustamā īpašuma atpazīstamību un veicināt tā pārdošanas apjomus. Pirms nekustamo īpašumu mārketinga aktivitāšu plānošanas un īstenošanas ARCO REAL ESTATE mārketinga un sabiedrisko attiecību nodaļa izstrādā komunikācijas stratēģiju, izmantojot dažādas integrētā mārketinga komunikācijas metodes, kā, piemēram, publicitāti un PR, reklāmu, personīgo pārdošanu, tiešo mārketingu un pārdošanas veicināšanu.

 

ARCO REAL ESTATE pētījumu rezultātā secināts, ka viena no būtiskākajām un efektīvākajām auditorijas uzrunāšanas metodēm ir vides reklāma, kurā iekļauta objekta pamatinformācija. Vides reklāma pie objektiem tiek izvietota, iepriekš vienojoties ar īpašnieku. Tāpat tiek sagatavota visa nepieciešamā dokumentācija reklāmas izvietošanas saņemšanai būvvaldē vai citās instancēs.

 

Vides reklāma tiek izvietota saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem:

Papildus regulāriem objektu reklamēšanas pasākumiem ARCO REAL ESTATE īsteno vienu no efektīvākajām pārdošanas metodēm, proti, atvērto durvju dienas. Šādu pasākumu ietvaros interesentiem tiek piedāvāta iespēja klātienē iepazīties ar objekta priekšrocībām, saņemt detalizētu informāciju par projekta tehnisko specifikāciju, kā arī par iegādes nosacījumiem sadarbībā ar pasākumā pārstāvēto hipotekārās kreditēšanas banku.

 

ARCO REAL ESTATE piedāvā sabiedriskās attiecības. Sabiedrisko attiecību galvenie instrumenti nekustamo īpašumu jomā ir šādi: preses relīzes, analītiski un izglītojoši raksti, ekspertu viedokļi, vērtējumi un komentāri, infografikas, publikācijas interneta portālos u. c. Uzņēmuma ilgstošā sadarbība ar Latvijas un ārvalstu vadošo laikrakstu, žurnālu redaktoriem un interneta portālu vadītājiem, kuru interešu sfērā ir nekustamo īpašumu tirgus novitātes, nodrošina pastāvīgu publicitāti Latvijā un ārpus tās. Īpaša uzmanība tiek pievērsta sadarbībai ar nozares vadošajiem portāliem.

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Pārdod zemi privātajai apbūvei
1204 m2
Mārupes novads, Jaunmārupe
30 225 EUR
Lasīt vairāk >
Izīrē dzīvokli
3 ist., 3 no 6 st., 80 m2
Rīga, Centrs
600 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē dzīvokli
1 ist., 5 no 9 st., 40 m2
Rīga, Zolitūde
300 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē dzīvokli
3 ist., 4 no 6 st., 78 m2
Rīga, Centrs
550 EUR / mēn.

Twitter

X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu