Vērtēšana

 

1998. gadā ARCO REAL ESTATE uzsāka sniegt nekustamo īpašumu vērtēšanas pakalpojumus, un 2000. gada augustā tika pieņemts uzņēmuma valdes lēmums par vērtēšanas nodaļas kā atsevišķas, neatkarīgas struktūrvienības izveidošanu. 2007. gada jūlijā, ņemot vērā pasūtījumu apjoma pieaugumu un jaunu struktūrvienību izveidi Latvijas reģionos, tika izveidota otra vērtēšanas nodaļa. 

 

Šobrīd ARCO REAL ESTATE sniedz nekustamo īpašumu vērtēšanas pakalpojumus visā Latvijas teritorijā.

 

Kopš 1998. gada 19. novembra ARCO REAL ESTATE ir Latvijas Īpašumu vērtētāju asociācijas (LĪVA) asociētais biedrs. Māris Laukalējs ir LĪVA valdes loceklis un izglītības komisijas vadītājs. 2008. gada oktobrī ARCO REAL ESTATE saņēma LĪVA kompetences sertifikātu Nr. 20. Aktīva līdzdalība asociācijas darbā nodrošina efektīvu un profesionālu vērtēšanas pakalpojumu sniegšanu, balstoties uz jaunākajiem LĪVA un starptautisko vērtēšanas organizāciju atzinumiem un metodikām.

 

Uzņēmuma nekustamo īpašumu vērtējumus šobrīd akceptē visas lielākās Latvijas finanšu iestādes, kuras vienlaikus ir arī lielākie sadarbības partneri. Starp pārējiem vērtējumu pasūtītājiem ir gan individuālo māju un dzīvokļu īpašnieki, gan lieli valsts nozīmes uzņēmumi un starptautiskas kompānijas, kā arī ārvalstu vēstniecības un valsts/pašvaldību iestādes.

 

Kopš 1998. gada ARCO REAL ESTATE kopējais novērtēto objektu skaits pārsniedz 30 000. Pēdējā gada laikā mēneša vērtēšanas vidējais skaits ir ap 250 objektu.

 

Jau no 2001. gada ARCO REAL ESTATE veic regulāru nekustamo īpašumu tirgus analīzi, kas nodrošina lielāku vērtējumu precizitāti. Nekustamo īpašumu tirgus pētījuma apkopojums katru gadu tiek publicēts ARCO REAL ESTATE izdotajā Latvijas nekustamā īpašuma tirgus pārskatā.

 

ARCO REAL ESTATE nekustamo īpašumu vērtējumu kvalitātes garantija ir plašās uzņēmuma darījumu datu bāzes izmantošana. Nozīmīgi, ka vērtējumu sagatavošanai tiek izmantotas visas publiski pieejamās maksas un bezmaksas darījumu datu bāzes

 

ARCO REAL ESTATE darbieki regulāri apmeklē vietēja un starptautiska mēroga apmācību kursus, tajā skaitā arī par nekustamo īpašumu vērtēšanas nozari, kas ļauj pielietot progresīvus risinājumus atbilstoši Baltijas valstu tirgus specifikai un koordinēt starptautiskas nozīmes pasūtījumu izpildi šajās valstīs. 

ARCO REAL ESTATE vērtētāji

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Pārdod māju
5 ist., 2 st., 232 m2
Rīga, Bieriņi
240 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod māju
3 ist., 2 st., 68 m2
Ogres novads, Dārziņi
30 000 EUR
Lasīt vairāk >
Izīrē biroju
5 st., 2535 m2
Rīga, Centrs
35 482 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Pārdod zemi komercapbūvei
5410 m2
Ādažu novads, Baltezers
541 000 EUR

Twitter

X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu