+371 6736 5555

Nekustamo īpašumu vērtēšana

1998. gadā "ARCO REAL ESTATE" sāka sniegt nekustamo īpašumu vērtēšanas pakalpojumus, un 2000. gada augustā tika pieņemts uzņēmuma valdes lēmums par vērtēšanas nodaļas kā atsevišķas, neatkarīgas struktūrvienības izveidošanu. 2007. gada jūlijā, ņemot vērā pasūtījumu apjoma pieaugumu un jaunu struktūrvienību izveidi Latvijas reģionos, tika izveidota otra vērtēšanas nodaļa. 

 

Šobrīd "ARCO REAL ESTATE" sniedz nekustamo īpašumu vērtēšanas pakalpojumus visā Latvijas teritorijā.

 

Kopš 1998. gada 19. novembra "ARCO REAL ESTATE" ir Latvijas Īpašumu vērtētāju asociācijas (LĪVA) asociētais biedrs. Māris Laukalējs ir LĪVA valdes loceklis un izglītības komisijas vadītājs. 2008. gada oktobrī "ARCO REAL ESTATE" saņēma LĪVA kompetences sertifikātu Nr. 20. Aktīva līdzdalība asociācijas darbā nodrošina efektīvu un profesionālu vērtēšanas pakalpojumu sniegšanu, balstoties uz jaunākajiem LĪVA un starptautisko vērtēšanas organizāciju atzinumiem un metodikām.

 

Uzņēmuma nekustamo īpašumu vērtējumus šobrīd akceptē visas lielākās Latvijas finanšu iestādes, kuras vienlaikus ir arī lielākie sadarbības partneri. Starp pārējiem vērtējumu pasūtītājiem ir gan individuālo māju un dzīvokļu īpašnieki, gan lieli valsts nozīmes uzņēmumi un starptautiskas kompānijas, kā arī ārvalstu vēstniecības un valsts/pašvaldību iestādes.

 

Kopš 1998. gada "ARCO REAL ESTATE" kopējais novērtēto objektu skaits pārsniedz 30 000. Pēdējā gada laikā mēneša vērtēšanas vidējais skaits ir ap 250 objektu.

 

Jau no 2001. gada "ARCO REAL ESTATE" veic regulāru nekustamo īpašumu tirgus analīzi, kas nodrošina lielāku vērtējumu precizitāti. Nekustamo īpašumu tirgus pētījuma apkopojums katru gadu tiek publicēts "ARCO REAL ESTATE" izdotajā Latvijas nekustamā īpašuma tirgus pārskatā.

 

"ARCO REAL ESTATE" nekustamo īpašumu vērtējumu kvalitātes garantija ir plašās uzņēmuma darījumu datu bāzes izmantošana. Nozīmīgi, ka vērtējumu sagatavošanai tiek izmantotas visas publiski pieejamās maksas un bezmaksas darījumu datu bāzes

 

"ARCO REAL ESTATE" darbieki regulāri apmeklē vietēja un starptautiska mēroga apmācību kursus, tajā skaitā arī par nekustamo īpašumu vērtēšanas nozari, kas ļauj pielietot progresīvus risinājumus atbilstoši Baltijas valstu tirgus specifikai un koordinēt starptautiskas nozīmes pasūtījumu izpildi šajās valstīs. 

Sazinies ar "ARCO REAL ESTATE" nekustamo īpašumu vērtētājiem!

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
2 ist., 3 no 4 st., 67 m2
Rīga, Ziepniekkalns
146 500 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod māju
3 ist., 1 st., 120 m2
Limbažu novads, Skulte
47 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
3 ist., 1 no 4 st., 75 m2
Rīga, Teika
195 800 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
3 ist., 2 no 5 st., 108 m2
Rīga, Centrs
258 240 EUR
X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu