Aģentu apmācība

Nekustamo īpašumu nozare cilvēkresursu ziņā šobrīd piedzīvo strauju attīstību, par ko liecina sertificēto mākleru skaita pieaugums. Cilvēki, kas savas spējas nolēmuši apliecināt nekustamo īpašumu jomā, apzinās, ka aģenta darbs neaprobežojas ar sludinājuma publicēšanu dažādos portālos un ka veiksmīgai karjerai ilgtermiņā nepieciešamas īpašas zināšanas. Patlaban ARCO REAL ESTATE komandā strādā vairāk nekā 30 aģentu un liela daļa no viņiem savu pirmo pieredzi nekustamo īpašumu jomā ieguva tieši pie mums.

 

Uzņēmumā aģentu apmācības veic tirdzniecības nodaļas vadītāja Ieva Jansone, kuras līdzšinējā pieredze nekustamo īpašumu jomā ļauj izvirzīt topošajiem aģentiem konkrētas prasības. Viens no būtiskākajiem nosacījumiem ir kandidāta iepriekšēja pieredze pārdošanas sfērā, kas tiek vērtēta kā liela priekšrocība. Svarīga ir arī iegūtā izglītība, kas liecina, ka cilvēks savā dzīvē ir sasniedzis konkrētu posmu.

 

ARCO REAL ESTATE sniedz ar nekustamiem īpašumiem saistītus pakalpojumus, un, kā jebkurā apkalošanas sfērā, aģenta ikdienas darbā svarīga ir arī psiholoģiskā sagatavotība un noturība. Uzņēmumā apmācām pamatus: tiek izskaidrota darījuma gaita un procesa virzieni. Tāpat neatņemama sastāvdaļa aģenta darbā ir juridiskās puses pārzināšana – darījuma noformēšanas process un līgumu izpēte. Objektu virzīšana tirgū notiek, sadarbojoties ar mūsu mārketinga nodaļu.

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
3 ist., 8 no 8 st., 98 m2
Rīga, Klusais centrs
185 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod zemi privātajai apbūvei
2900 m2
Ventspils,
6 500 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod māju
5 ist., 2 st., 188 m2
Engures novads, Engure
215 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod māju
2 st., 39200 m2
Pļaviņu novads, Rīteri
75 000 EUR

Twitter

X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu