Aģentu apmācība

Nekustamo īpašumu nozare cilvēkresursu ziņā šobrīd piedzīvo strauju attīstību, par ko liecina sertificēto mākleru skaita pieaugums. Cilvēki, kas savas spējas nolēmuši apliecināt nekustamo īpašumu jomā, apzinās, ka aģenta darbs neaprobežojas ar sludinājuma publicēšanu dažādos portālos un ka veiksmīgai karjerai ilgtermiņā nepieciešamas īpašas zināšanas. Patlaban ARCO REAL ESTATE komandā strādā vairāk nekā 30 aģenti un liela daļa no viņiem savu pirmo pieredzi nekustamo īpašumu jomā ieguva tieši pie mums.

 

Uzņēmumā aģentu apmācības veic tirdzniecības nodaļas vadītāja Ieva Jansone, kuras līdzšinējā pieredze nekustamo īpašumu jomā ļauj izvirzīt topošajiem aģentiem konkrētas prasības. Viens no būtiskākajiem nosacījumiem ir kandidāta iepriekšēja pieredze pārdošanas sfērā, kas tiek vērtēta kā liela priekšrocība. Svarīga ir arī iegūtā izglītība.

 

ARCO REAL ESTATE sniedz ar nekustamiem īpašumiem saistītus pakalpojumus, un, kā jebkurā apkalošanas sfērā, aģenta ikdienas darbā svarīga ir arī psiholoģiskā sagatavotība un noturība. Uzņēmumā apmācām pamatus: tiek izskaidrota darījuma gaita un procesa virzieni. Tāpat neatņemama sastāvdaļa aģenta darbā ir juridiskās puses pārzināšana – darījuma noformēšanas process un līgumu izpēte. Objektu virzīšana tirgū notiek, sadarbojoties ar mūsu mārketinga nodaļu.

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Pārdod zemi privātajai apbūvei
1204 m2
Mārupes novads, Jaunmārupe
30 225 EUR
Lasīt vairāk >
Izīrē dzīvokli
3 ist., 3 no 6 st., 80 m2
Rīga, Centrs
600 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē dzīvokli
1 ist., 5 no 9 st., 40 m2
Rīga, Zolitūde
300 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē dzīvokli
3 ist., 4 no 6 st., 78 m2
Rīga, Centrs
550 EUR / mēn.

Twitter

X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu