Jaunie projekti

LIEPZIEDI. “Liepziedi” ir sešu stāvu ēka, kurā atrodas vienas, divu, trīs un četru istabu dzīvokļi platībā no 22 līdz 68 kvadrātmetriem. Tā ir būvēta, ievērojot augstus energoefektivitātes standartus, kas nodrošina nelielas komunālās un uzturēšanas izmaksas. Plašāk >>
TUVIDI - jauns dzīvokļu projekts Baložos. Moderni un pārdomāti divu un trīs istabu dzīvokļi pāriem, ģimenēm ar bērniem un visiem tiem, kas vēlas dzīvot tuvāk dabai un vienlaikus būt tikai 20 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra. Projekts pieejams, sākot no 2018. gada janvāra. Plašāk >>
BIŠUMUIŽA - dzīvokļi ar pilnu apdari ēkās ar liftiem, kurām ir tikai četri stāvi un sakārtota teritorija. Jūs jutīsieties komfortablāk nekā daudzstāvu namos, bet iztērēsiet mazāk nekā par privātmāju! Turklāt Bišumuiža atrodas blakus transporta maģistrālēm, netālu no pilsētas centra - izdevīgā vietā. Skaisti un par pieņemamu cenu! Plašāk >>
MĀRSILI. Labākais projekts Baltezerā! Privātmāju apbūves zeme ar visām pilsētas komunikācijām (gāze, elektrība, ūdensapgāde, kanalizācija). Plašāk >>      
  TURAIDAS KVARTĀLS ir deviņu kotedžu komplekss, kurš atrodas pilnībā iežogotā teritorijā ar diennakts apsardzi. Teritorija ap kotedžām ir apzaļumota, aprīkota ar dizaina ielas apgaismojumu un priecē iedzīvotājus ar gaumīgi noformētiem teritorijas labiekārtošanas risinājumiem, kas patīkami atšķir to no citiem projektiem. Plašāk >>     

RĪGAS 51 ir māja ar praktisku dzīvokļu izkārtojumu. Ēka veidota mūsdienīgā stīlā, kuras galvenā ideja ir atvērta telpa un dabiskā gaisma. Dzīvokļi jaunajā projektā, kurš atrodas Dzintaros, tiek piedāvāti ar pilnu apdari. Plašāk >>

 

TALLINAS 86 Rīgas centrā, kas tik dinamiski attīstās, Tallinas un Krāsotāju ielas stūrī, ir veikta brīnišķīgas pagājušā gadsimta ēkas rekonstrukcija. Ēka Tallinas ielā 86 ir arhitektūras piemineklis, kuru raksturo vēstures un mūsdienīguma harmonija.  
LILASTE. Piedāvājam iegādāties zemi Saulkrastu novadā – Lilastē, slēgtā ciematā, klusā vietā – pie Baltijas jūras. Parka teritorijā kopā ar pārējiem zemes gabalu īpašniekiem varēsiet netraucēti atpūsties, doties sēņot vai vienkārši pastaigāties ar ģimeni vai draugiem, ierīkot savu atpūtas stūrīti, lai baudītu tuvumā esošo jūras smaržu. Plašāk >>   
JŪRMALAS PĒRLE. Jaunā kompleksa "Jūrmalas Pērle" apartamenti atrodas prestižā kūrorta zonā Rīgas jūras līča piekrastē. Mājas ir uzbūvētas mūsdienīgajā Eiropas stilā, kura pamata ideja ir atvērtas telpas un dabiska gaisma. Nolemjot apmesties šeit, Jūs noteikti atradīsiet savu "pērli". Plašāk >>
FELICITY APARTMENTS ir pirmā dzīvojamā ēka Baltijā, kurai piešķirts starptautiskais ilgtspējīgas ēkas sertifikāts BREEAM. Tā ir septiņu stāvu ilgtspējīga un mūsdienīga ēka. Nams piedāvā 62 komfortablus dzīvokļus (35 m2 līdz 115 m2) ar pilnu iekšējo apdari un energotaupības risinājumiem, pazemes autostāvvietu un mantu glabātuvēm.
Plašāk >> 
LAUKSAIMNIEKA IELA. Privātmājas īpaši piemērotas jaunu ģimeņu vajadzībām, kuru pamatā ir prasības pēc tīras, sakoptas vides, kas lieliski harmonizē ar gaumīgām jaunceltnēm. Mājokļa platība 187,17 m² apmērā, kurā racionāli izvietotas sešas istabas, būs pietiekoša vienas ģimenes dzīves pilnvērtīgai baudīšanai. Katra privātmāja izvietota 1 200 m² lielā zemes gabalā, kurā ir labiekārtots un apzaļumots pagalms. Privātmāju teritorija ir iežogota, tajā ir bruģēts priekšpagalms, ko no piebraucamā ceļa atdala automātiskie vārti. Plašāk >>
KALNCIEMA KVARTĀLA REZIDENCES. KALNCIEMA KVARTĀLA REZIDENCES ir dzīves telpa ar piederības sajūtu pilsētai, līdzīgi domājošiem kaimiņiem, labiekārtotu piemājas vidi un draudzīgu apkārtni. Atrodoties Valentīna ielā 16 - vien dažu soļu attālumā no Rīgas galvenajām ielām un vienlaikus klusajā Āgenskalnā - KALNCIEMA KVARTĀLA REZIDENCES ļauj sajust un piedzīvot īstu pilsētas dzīvi. Tā ir atslēga uz rosīgo pilsētas ikdienu un mājas, kur aizvērt aiz sevis durvis, patveroties miera pilnā un skaistā vidē.
LIEPAS NAMS. Skaista māja mierīgai dzīvei Saulkrastos, Liepas ielā. Četrstāvu ēka, 84 dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari.
  JERUZALEMES 5. J5 ir trīs augstas klases dzīvojamo namu komplekss Rīgas klusajā centrā, Jeruzalemes un Dzirnavu ielu krustojumā. J5 atrodas pilsētas daļā, ko dēvē par kluso centru. Šeit ir labākais, ko pilsētas centrs var sniegt – infrastruktūra, prestižs, labsajūta un kultūra. Miera sala lielpilsētas vidū, kur zaļo koki un plaukst pat akmens, jo tieši šeit vienuviet mājo arī krāšņākie Rīgas jūgendstila paraugi.
  PUIKULES 12. Zaļā un koptā privātmāju rajonā - pašā Vecāķu sirdī - atrodas jauns, kvalitatīvs projekts, kura izveides pamatā kalpoja ideja par veselīgu, nesteidzīgu dzīvesveidu klusuma ieskautā vidē.
KRUSTKALNI. Projekts "Krustkalni Apartments" ir izveidots cilvēkiem, kuriem ir mūsdienīga dzīves uztvere, tiem, kuri augstu vērtē savu laiku un dzīves kvalitāti. Projekts atrodas tikai 6 km attālumā no Vecpilsētas - omulīgā un zaļā vietā ar attīstītu infrastruktūru pie Ziepniekkalna ielas.
RIVER PARK. RIVER PARK ir kvalitatīvi, komfortabli un mūsdienīgi vienas līdz četru istabu dzīvokļu īpašumi 34 līdz 165m² platībā ar tiem pievienotajām domājamām daļām no ēkas un zemes. Ēkā ir divas kāpņu telpas ar liftiem. Pie nama centrālās ieejas 24 stundas diennaktī dežūrēs nama uzraugs un darbosies videonovērošana.
THE PEARL. THE PEARL - dzīvokļu projekts Baltezerā - rīdzinieku ārpilsētas rezidencē, Rīgas viselitārākajā piepilsētā ar prestižu privāto apbūvi.
  CLUB CENTRAL RESIDENCE. Septiņu stāvu dzīvojamā ēka Rīgas centrā. No 2. līdz 7. stāvam ir 20 dzīvokļi platībā no 53,9 līdz 156,3 m².
ELEGIA. Jaunais dzīvojamais komplekss „Elēģija” sastāv no trim atsevišķām mājām, kas apvienotas vienā kompleksā. Jaunais projekts atrodas Jūrmalas prestižākajā daļā – Bulduru prospektā, 1. līnijā - vien 200 metru attālumā no jūras. Mūsdienīgas komunikācijas, daudzpakāpju drošības sistēma, skaņu izolējoši logi, klusi lifti, pazemes autostāvvieta.
DZIRNAVU 6. Restaurējamā ēka Dzirnavu ielā celta pēc latviešu arhitekta Edmunda fon Trompovska projekta 1900. gada sākumā un ir Rīgas kultūras vēsturiskais mantojums. Projekta lielākā priekšrocība ir tās atrašanās vieta - netālu no Rīgas klusā centra un 5 minūšu gājienā līdz Vecrīgai, pilsētas parkiem un skvēriem. Neskatoties uz ēkas izvietojumu, tā atrodas klusā ielā, kura nav dzīvas satiksmes plūsmas.
Vivaldi Platinum CENTRUS. Ekskluzīva atrašanās vieta, augstvērtīga arhitektūra un nevainojama ēku, dzīvokļu un pieejamo pakalpojumu kvalitāte – šie ir galvenie akcenti, kas raksturo CENTRUS un veido dzīvi, darbu un atpūtu šeit prestižu un īpašu.
Vivaldi Platinum VIVALDI PLATINUM. Jūra un kāpas trīs minūšu attālumā no Jūsu viesistabas. Dzīva, mutuļojoša promenāde, slavenākā un iemīļotākā koncertu zāle zem klajas debess 15 minūšu attālumā no Jūsu durvīm. Bērnu laukums un droša, apsargājamā piemājas teritorija. Ērta pazemes stāvvieta. Komfots, kvalitāte un mājīgums. Tas ir Vivaldi Platinum - Jūsu mājas Jūrmalā. 30 dzīvokļu, no kuriem viens var kļūt par Jūsu.
ALBATROS RESIDENCE. Projekts ALBATROS RESIDENCE tika radīts, apvienojot vācu un latviešu arhitektu radošos spēkus, un atrodas perspektīvajā Rīgas pilsētas rajonā, kurā vērojama dinamiska attīstība un ko pamatoti dēvē par „kluso centru”, netālu no Daugavas krastmalas un Pasažieru ostas.
  VIENĪBAS 20. Pašā Jūrmalas sirdī jaunajā projektā „Vienības 20" savus iemītniekus gaida 47 dzīvokļi, platībās no 38 līdz 143,36 m², ieskaitot plašas terases un gaišus balkonus. Jaunā trīsstāvu mājas atrodas Jūrmalas aktīvā centra tuvumā, klusā privātmāju rajonā, 7 minūšu gājiena attālumā no jūras un tikai 10 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra.
ELIZABETH. Ēka Elizabetes ielā 3, kas uzbūvēta 1899.gadā un atjaunota 2013.gadā, ir vēlīnā eklektisma stila paraugs ar iespaidīgu ārējo apdari. Elizabeth interjerā ar lielu rūpību ir atjaunota seno laiku aristokrātiskā atmosfēra. Apdares pamatā ir itāļu tumšais marmors, spoguļi un glancētās virsmas, kas vizuāli paplašina telpu, piešķirot greznajam interjeram mūsdienīgu veidolu.
SUN TERRACES. Mūsdienīgais dzīvojamais komplekss "Sun Terraces" kā manifests un himna Saulei slejas pašā Jūrmalas sirdī, Dzintaru prospektā 36. Modernā trīsstāvu ēka, kuru veido divi korpusi, ir projektēta tā, lai pār atklātajām terasēm, bērnu rotaļlaukumu un iekšpagalmu plūstu maksimāli iespējamais saules apgaismojums visas dienas garumā. Rūpīgi pārdomātais un izstrādātais solārais plānojums ir viena no ēkas pamatvērtībām.
ADMIRĀĻU OSTA. Admirāļu Osta - jauns projekts Jūrmalā, Lielupes krastā, - piedāvā pilnīgi jaunu komfortablas dzīves koncepciju. Unikāla mājas atrašanās vieta, attīstīta infrastruktūra un oriģināli dizaina risinājumi ļauj kompleksam izcelties starp citiem Jūrmalas projektiem. Admirāļu Ostas vizītkarte ir augstvērtīgu celtniecības materiālu un modernāko pilsētbūvniecības jomas inovāciju izmantošana.
TAL RESIDENCE. Astoņu stāvu dzīvojamā kompleksā atrodas 34 luksus klases dzīvokļi ar plašiem balkoniem, jumta terasēm vai personīgo teritoriju. TAL RESIDENCE izveides ideja ir cieņas apliecinājums dižajam un izcilajam šaha lielmeistaram Mihailam Tālam, kas atstājis neizdzēšamas pēdas vēsturē.
GARDEN APARTMENTS. Piedāvājam iegādāties 2-4 istabu dzīvokļus (63-377m2) ar pilnu augstvērtīgu iekšējo apdari un pārdomātiem plānojumiem projektā „Garden Apartments”, Mežaparkā.
LEGEND. Kvartāls LEGEND: to veido trīs daudzdzīvokļu mājas - Villa Churchill, Villa Hepburn, Villa Dietrich -, privātā villa Villa Hemingway, kluba māja ar restorānu-vinotēku un skaistumkopšanas salonu Villa Tiffany, kā arī infrastruktūra, kurai nav analogu Jūrmalas piekrastē.
SKY GARDEN. SKY GARDEN - Klusajā Jūrmalas daļā – Asaros, Asaru prospektā 53, – bērzu un priežu ieskautā teritorijā top kompleksa „SKY GARDEN” pirmais daudzdzīvokļu nams, kas kļūs par īstajām mājām 48 ģimenēm.
SALIENA. Saliena ir optimāli izplānots premium klases dzīvojamais komplekss jūsu komfortablai un skaistai dzīvei. Tas ir lielākais nekustāma īpašuma attīstības projekts Baltijā un vienīgais Golf Estate Latvijā.
CLUB VILLAGE OLD CAPTAIN. Club Village Old Captain ir noslēgta kluba tipa 19 privātmāju ciemats netālu no Rīgas - Mārupē - vietā, kas dod iespēju baudīt ārpuspilsētas pievilcību, nezaudējot saikni ar pilsētas dzīvi.
BETTER HOUSE. Jauna, moderna daudzdzīvokļu māja, kas atrodas Lielupes piekrastē, klusā vietā privātmāju rajonā, 3078 m2 lielā, labiekārtotā, slēgtā teritorijā. Dzīvokļi – ar balkoniem un panorāmas logiem, pagalmā – autostāvvieta.
JŪRMALAS REZIDENCE. 2011. gada septembrī nodots ekspluatācijā jauns elitārs dzīvojamāis kompleks "Jūrmalas Rezidence" Jūrmalā, Jaundubultos, Strēlnieku prospektā 50/52. Jaunais elitārais dzīvojamais komplekss ietver sevī divas trīsstāvu ēkas ar jumta stāvu ar 66 dzīvokļiem, pazemes autostāvvietas un labiekārtotu teritoriju.
SUN REPUBLIC. SUN REPUBLIC atrodas vissaulainākajā Baltijas jūras krastā, Saulkrastu pilsētā, Ķīšupes grīvā, 150 m attālumā no jūras. Dzīvokļu platības no 31.1 m² līdz 148.0 m². Cena – sākot no 1700 EUR. Dzīvokļus iespējams iegādāties arī ar pilnu apdari.
BIĶERZIEDI. Māju komplekss Teikā no divām 5 stāvu ēkām, kurās kopā ir 80 dzīvokļi ar pabeigtu iekšējo apdari. Katrā mājā izvietoti dzīvokļi ar vienu, divām, trim un četrām istabām, kuru platība ir robežās no 33 līdz 81 m². Projektā 38 pazemes stāvvietas un 28 virszemes stāvvietas.
365. Jaunajā mazstāvu dzīvokļu mājā „365", Jūrmalā, 4 stāvos izkārtoti 32 dzīvokļi ar balto apdari, platībā no 51 m² līdz 124 m². Katram dzīvoklim – balkons, bet ēkas 4.stāvā izvietoti 5 apartamenti ar izeju uz terasi.

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Izīrē dzīvokli
1 ist., 4 no 4 st., 36 m2
Rīga, Vecrīga
450 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
1 ist., 1 no 9 st., 68 m2
Rīga, Purvciems
78 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod māju
7 ist., 2 st., 461 m2
Jūrmala, Asari
1 700 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod māju
7 ist., 2 st., 467 m2
Jūrmala, Bulduri
2 100 000 EUR

Twitter

X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu