Projekts

Vien 200 metrus no zeltainā Baltijas jūras liedaga atrodas ekskluzīvs apartamentu projekts "Harmony Home Sky Garden", kurā pieejami 19 dzīvokļi platībā no 87 līdz 102 kvadrātmetriem. Savrupnamam līdzvērtīgu privātumu nodrošina nelielais dzīvokļu skaits ēkā, teicamā skaņas izolācija un privāta ieeja katram dzīvoklim. Visiem apartamentiem ir ērtas lodžijas, izvietotas katra savā ēkas pusē – apvienojumā ar panorāmas logiem tā ir iespēja savās mājās izdzīvot pilnīgu dabas harmoniju. Ērtākai ikdienai ir pieejams arī plašs lifts.

 

"Harmony Home Sky Garden" veidots, apvienojot ārpilsētas savrupnama un pilsētas dzīvokļa priekšrocības. Savrupmājas privātums, klusums un plašums, ar vienlaikus viegli sasniedzamu pilsētas infrastruktūru un bez raizēm par praktiskiem apsaimniekošanas jautājumiem – par tiem parūpēsies apsaimniekotājs.

 

Māju ieskauj slēgta, labiekārtota teritorija, kurā izvietotas autostāvvietas, ir vieta arī elektroauto uzlādei. Pagalmā katram apartamentam paredzēta sava individuālā mantu glabātuve, piemēram, velosipēdiem. Starp daudzveidīgajiem apstādījumiem izvietots rotaļu laukums bērniem.

 

A+ klases energoefektivitāti nodrošina ļoti augstas kvalitātes Austrijā patentētā VST būvniecības tehnoloģija un ventilācija ar individuālajiem rekuperatoriem ar siltuma un mitruma atgūšanu. Uz mājas jumta izvietoti saules paneļi.

Tatjana Jefimova

Tatjana Jefimova

Sertificēts LANĪDA aģents

Mobilais: +371 28673723
Tālrunis: +371 67365555
Skype Me