Jaunie projekti

TUVIDI - jauns dzīvokļu projekts Baložos. Moderni un pārdomāti divu un trīs istabu dzīvokļi pāriem, ģimenēm ar bērniem un visiem tiem, kas vēlas dzīvot tuvāk dabai un vienlaikus būt tikai 20 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra. Projekts pieejams, sākot no 2018. gada janvāra. Plašāk >>
BIŠUMUIŽA. Nākamā gada vasarā Komētas ielā, Rīgā, ekspluatācijā plānots nodot daudzdzīvokļu projekta BIŠUMUIŽA jaunās ēkas, bet jau drīzumā tiks uzsāktas dzīvokļu rezervācijas. Skaisti un par pieņemamu cenu. Plašāk >>
LIEPZIEDI. “Liepziedi” ir sešu stāvu ēka, kurā atrodas vienas, divu, trīs un četru istabu dzīvokļi platībā no 23,3 līdz 71,3 kvadrātmetriem. Tā ir būvēta, ievērojot augstus energoefektivitātes standartus, kas nodrošina nelielas komunālās un uzturēšanas izmaksas. Plašāk >>
MĀRSILI. Labākais projekts Baltezerā! Privātmāju apbūves zeme ar visām pilsētas komunikācijām (gāze, elektrība, ūdensapgāde, kanalizācija). Plašāk >>
LAUKSAIMNIEKA IELA. Privātmājas īpaši piemērotas jaunu ģimeņu vajadzībām, kuru pamatā ir prasības pēc tīras, sakoptas vides, kas lieliski harmonizē ar gaumīgām jaunceltnēm. Mājokļa platība 187,17 m² apmērā, kurā racionāli izvietotas sešas istabas, būs pietiekoša vienas ģimenes dzīves pilnvērtīgai baudīšanai. Katra privātmāja izvietota 1 200 m² lielā zemes gabalā, kurā ir labiekārtots un apzaļumots pagalms. Privātmāju teritorija ir iežogota, tajā ir bruģēts priekšpagalms, ko no piebraucamā ceļa atdala automātiskie vārti. Plašāk >>
KURMALES IELA. Jauns un gaumīgs projekts Mārupē,  ko raksturo lieliska atrašanās vieta Pierīgā, augstākās kvalitātes apdares materiāli un racionāli plānojumi. Iegādei tiek piedāvātas astoņas dvīņu mājas, kurās ir četru un piecu istabu dzīvokļi šādās platībās - 158 un 187 m². Rezervējiet sev dzīvesvietu jau tagad! Plašāk >>
KALNCIEMA KVARTĀLA REZIDENCES. KALNCIEMA KVARTĀLA REZIDENCES ir dzīves telpa ar piederības sajūtu pilsētai, līdzīgi domājošiem kaimiņiem, labiekārtotu piemājas vidi un draudzīgu apkārtni. Atrodoties Valentīna ielā 16 - vien dažu soļu attālumā no Rīgas galvenajām ielām un vienlaikus klusajā Āgenskalnā - KALNCIEMA KVARTĀLA REZIDENCES ļauj sajust un piedzīvot īstu pilsētas dzīvi. Tā ir atslēga uz rosīgo pilsētas ikdienu un mājas, kur aizvērt aiz sevis durvis, patveroties miera pilnā un skaistā vidē.
LIEPAS NAMS. Skaista māja mierīgai dzīvei Saulkrastos, Liepas ielā. Četrstāvu ēka, 84 dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari.
  SOLITŪDES PARKS. Mājīgi un komfortabli 1 - 4 istabu dzīvokļi ar pabeigtu iekšējo apdari jaunā ēkā Zolitūdē. 50 āra auto stāvvietas un 13 pazemes garāžas auto drošībai. Katram dzīvoklim pieejama bezmaksas pagraba telpa dažādu lietu glabāšanai, kas savienota ar liftu.
  JERUZALEMES 5. J5 ir trīs augstas klases dzīvojamo namu komplekss Rīgas klusajā centrā, Jeruzalemes un Dzirnavu ielu krustojumā. J5 atrodas pilsētas daļā, ko dēvē par kluso centru. Šeit ir labākais, ko pilsētas centrs var sniegt – infrastruktūra, prestižs, labsajūta un kultūra. Miera sala lielpilsētas vidū, kur zaļo koki un plaukst pat akmens, jo tieši šeit vienuviet mājo arī krāšņākie Rīgas jūgendstila paraugi.
  PUIKULES 12. Zaļā un koptā privātmāju rajonā - pašā Vecāķu sirdī - atrodas jauns, kvalitatīvs projekts, kura izveides pamatā kalpoja ideja par veselīgu, nesteidzīgu dzīvesveidu klusuma ieskautā vidē.
  BRĪVDABAS NAMS. ateicoties šī projekta savdabīgumam, izvēlētājiem krāsu toņiem, arhitektūrai un izvietojumam, to, bez šaubām, var uzskatīt par Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzeja daļu. Ēka ar savu līdzsvaru, harmoniju ar apkārtējo dabu sasaucas ar muzeja eksponātiem – senām guļbūvēm, kas glabā sevī visas Latvijas vēsturi, sendienu dzīves redzamo saturu.
KRUSTKALNI. Projekts "Krustkalni Apartments" ir izveidots cilvēkiem, kuriem ir mūsdienīga dzīves uztvere, tiem, kuri augstu vērtē savu laiku un dzīves kvalitāti. Projekts atrodas tikai 6 km attālumā no Vecpilsētas - omulīgā un zaļā vietā ar attīstītu infrastruktūru pie Ziepniekkalna ielas.
RIVER PARK. RIVER PARK ir kvalitatīvi, komfortabli un mūsdienīgi vienas līdz četru istabu dzīvokļu īpašumi 34 līdz 165m² platībā ar tiem pievienotajām domājamām daļām no ēkas un zemes. Ēkā ir divas kāpņu telpas ar liftiem. Pie nama centrālās ieejas 24 stundas diennaktī dežūrēs nama uzraugs un darbosies videonovērošana.
EZERPARKA NAMI. EZERPARKA NAMI ir daļa no plašās 24 ha teritorijas apbūves plāna, kas paredz jauna Rīgas mikrorajona - „Pilsētas pilsētā" – attīstību un izbūvi. Projekta unikālā priekšrocība ir labiekārtota un integrēta vide, kas veidosies ap dzīvojamo kompleksu tuvāko gadu laikā.
DAMMES LIEPAS. Dammes Liepas ir jauns daudzdzīvokļu projekts Imantā ar plašiem un skaistiem dzīvokļiem labiekārtotā un apzaļumotā teritorijā ar garantētu kvalitāti par pieejamu cenu.
THE PEARL. THE PEARL - dzīvokļu projekts Baltezerā - rīdzinieku ārpilsētas rezidencē, Rīgas viselitārākajā piepilsētā ar prestižu privāto apbūvi.
  CLUB CENTRAL RESIDENCE. Septiņu stāvu dzīvojamā ēka Rīgas centrā. No 2. līdz 7. stāvam ir 20 dzīvokļi platībā no 53,9 līdz 156,3 m².
MĀRAS DĀRZI. Ar vērienīgu projektu vienā no senākajiem Rīgas rajoniem — Āgenskalnā, līdzās Māras dīķim — savulaik tika uzsākta mazstāvu dzīvojamo ēku kompleksa celtniecība. Projekta idejas autors ir arhitekts Andis Sīlis. Māras dārzu apkārtne ir pilnībā apzaļumota un liela daļa projekta teritorijas ir atvēlēta jauna parka ierīkošanai, veidojot pievilcīgu vidi un ainavas dizainu — atbilstošu ēku līmenim.
ELEGIA. Jaunais dzīvojamais komplekss „Elēģija” sastāv no trim atsevišķām mājām, kas apvienotas vienā kompleksā. Jaunais projekts atrodas Jūrmalas prestižākajā daļā – Bulduru prospektā, 1. līnijā - vien 200 metru attālumā no jūras. Mūsdienīgas komunikācijas, daudzpakāpju drošības sistēma, skaņu izolējoši logi, klusi lifti, pazemes autostāvvieta.
DZIRNAVU 6. Restaurējamā ēka Dzirnavu ielā celta pēc latviešu arhitekta Edmunda fon Trompovska projekta 1900. gada sākumā un ir Rīgas kultūras vēsturiskais mantojums. Projekta lielākā priekšrocība ir tās atrašanās vieta - netālu no Rīgas klusā centra un 5 minūšu gājienā līdz Vecrīgai, pilsētas parkiem un skvēriem. Neskatoties uz ēkas izvietojumu, tā atrodas klusā ielā, kura nav dzīvas satiksmes plūsmas.
Vivaldi Platinum CENTRUS. Ekskluzīva atrašanās vieta, augstvērtīga arhitektūra un nevainojama ēku, dzīvokļu un pieejamo pakalpojumu kvalitāte – šie ir galvenie akcenti, kas raksturo CENTRUS un veido dzīvi, darbu un atpūtu šeit prestižu un īpašu.
Vivaldi Platinum VIVALDI PLATINUM. Jūra un kāpas trīs minūšu attālumā no Jūsu viesistabas. Dzīva, mutuļojoša promenāde, slavenākā un iemīļotākā koncertu zāle zem klajas debess 15 minūšu attālumā no Jūsu durvīm. Bērnu laukums un droša, apsargājamā piemājas teritorija. Ērta pazemes stāvvieta. Komfots, kvalitāte un mājīgums. Tas ir Vivaldi Platinum - Jūsu mājas Jūrmalā. 30 dzīvokļu, no kuriem viens var kļūt par Jūsu.
ALBATROS RESIDENCE. Projekts ALBATROS RESIDENCE tika radīts, apvienojot vācu un latviešu arhitektu radošos spēkus, un atrodas perspektīvajā Rīgas pilsētas rajonā, kurā vērojama dinamiska attīstība un ko pamatoti dēvē par „kluso centru”, netālu no Daugavas krastmalas un Pasažieru ostas.
MIDTOWN APARTMENTS. Sešu stāvu dzīvojamā māja atrodīsies Hospitāļu ielā 39 - Rīgas vēsturiskajā centrā, pastaigas attālumā no pilsētas aktīvā centra. Mūsdienīgi, kvalitatīvi un komfortabli vienu, divu, trīs un četru istabu dzīvokļi ar platību sākot no 35 m2 līdz 103 m2.
KADO KARIM. KADO KARIM – elitārs dzīvojamais komplekss Jūrmalas centrā. Projekts sastāv no trim trīsstāvu funkcionāli apvienotām mājām. Projektā ir 14 apartamenti un 7 divlīmeņu penthausi augšējos stāvos.
  VIENĪBAS 20. Pašā Jūrmalas sirdī jaunajā projektā „Vienības 20" savus iemītniekus gaida 47 dzīvokļi, platībās no 38 līdz 143,36 m², ieskaitot plašas terases un gaišus balkonus. Jaunā trīsstāvu mājas atrodas Jūrmalas aktīvā centra tuvumā, klusā privātmāju rajonā, 7 minūšu gājiena attālumā no jūras un tikai 10 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra.
ELIZABETH. Ēka Elizabetes ielā 3, kas uzbūvēta 1899.gadā un atjaunota 2013.gadā, ir vēlīnā eklektisma stila paraugs ar iespaidīgu ārējo apdari. Elizabeth interjerā ar lielu rūpību ir atjaunota seno laiku aristokrātiskā atmosfēra. Apdares pamatā ir itāļu tumšais marmors, spoguļi un glancētās virsmas, kas vizuāli paplašina telpu, piešķirot greznajam interjeram mūsdienīgu veidolu.
AVENUE 34. AVENUE 34 ir īpašs, jo tā atrašanās vieta – Jūrmala, Dzintaru prospekts 34 – ir iedvesmas avots. 14 plaši apartamenti platībās no 96 līdz 170 m² ar terasēm vai balkoniem tiek piedāvāti ar balto apdari, lai Jūs varētu veidot tādu dzīvesvietu, kādu uzskatāt un sajūtat par sev vēlamu.
SUN TERRACES. Mūsdienīgais dzīvojamais komplekss "Sun Terraces" kā manifests un himna Saulei slejas pašā Jūrmalas sirdī, Dzintaru prospektā 36. Modernā trīsstāvu ēka, kuru veido divi korpusi, ir projektēta tā, lai pār atklātajām terasēm, bērnu rotaļlaukumu un iekšpagalmu plūstu maksimāli iespējamais saules apgaismojums visas dienas garumā. Rūpīgi pārdomātais un izstrādātais solārais plānojums ir viena no ēkas pamatvērtībām.
ADMIRĀĻU OSTA. Admirāļu Osta - jauns projekts Jūrmalā, Lielupes krastā, - piedāvā pilnīgi jaunu komfortablas dzīves koncepciju. Unikāla mājas atrašanās vieta, attīstīta infrastruktūra un oriģināli dizaina risinājumi ļauj kompleksam izcelties starp citiem Jūrmalas projektiem. Admirāļu Ostas vizītkarte ir augstvērtīgu celtniecības materiālu un modernāko pilsētbūvniecības jomas inovāciju izmantošana.
STOPIŅU 14. Piedāvājam Jums individuālu komfortu un drošību, kas balstās uz mūsdienīgiem tehniskiem risinājumiem. Divas jaunas 5 stāvu mājas (110 dzīvokļi) atrodas Stopiņu ielā 14, Rīgā, labiekārtotā teritorijā ar platību 7745m². Visa teritorija ir apgaismota, apzaļumota un nožogota ar dzīvžogu, pagalmā ir ierīkots bērnu laukumiņš. Ir nodrošināta diennakts apsardze ar video novērošanas izmantošanu.
TĒRVETES 6. Plašums un elegance - tā varētu raksturot mājas Tērvetes ielā 6 galvenās raksturojošās īpašības. Apdares minimālisms, formu skaidrība, lieli logi, solīda monohromā krāsu gamma pārsteidzoši apvieno mājīguma un mājas pavarda sajūtu, ko pastiprina īpaši aktuālais dizaina elements - ķieģeļu mūris, kas izmantots dažu sienu apdarei.
BLUEBERRY. Blueberry ir 59 dzīvokļu dzīvojamais komplekss Jūrmalā, klusā un mājīgā vietā – Bulduros, blakus biezam priežu mežam starp Lielupi un Baltijas jūru. Pastaiga līdz jūrai aizņems ne vairāk par 10 minūtēm. Arhitektūras ansamblī valda mūsdienīgi un aktuāli risinājumi un tendences: koks, stikls un betons. Katrs no 59 dzīvokļiem ir radīts pēc individuāla projekta.
TAL RESIDENCE. Astoņu stāvu dzīvojamā kompleksā atrodas 34 luksus klases dzīvokļi ar plašiem balkoniem, jumta terasēm vai personīgo teritoriju. TAL RESIDENCE izveides ideja ir cieņas apliecinājums dižajam un izcilajam šaha lielmeistaram Mihailam Tālam, kas atstājis neizdzēšamas pēdas vēsturē.
SAN ANTONIA. Klusajā centrā, vienā no skaistākajām Rīgas ielām atrodas eleganta un aristokrātiska neoklasicisma stila ēka ar romantisku nosaukumu «San'Antonia». Lieliskais sešstāvu nams, kurš atrodas gleznainajā Antonijas ielā Rīgā, tika uzbūvēts 20.gadsimta sākumā un tagad ir objekts, kurš iekļauts UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā.
PALISĀDE. Projekts „Palisāde” ir luksus klases dzīvokļi prestižā Rīgas pilsētas daļā. Dzīvošana tā sauktajā „klusajā centrā” ļauj norobežoties no pilsētas kņadas un vienlaicīgi būt līdzās nekad neapklustošajai lielpilsētas dzīvei.
GARDEN APARTMENTS. Piedāvājam iegādāties 2-4 istabu dzīvokļus (63-377m2) ar pilnu augstvērtīgu iekšējo apdari un pārdomātiem plānojumiem projektā „Garden Apartments”, Mežaparkā.
LEGEND. Kvartāls LEGEND: to veido trīs daudzdzīvokļu mājas - Villa Churchill, Villa Hepburn, Villa Dietrich -, privātā villa Villa Hemingway, kluba māja ar restorānu-vinotēku un skaistumkopšanas salonu Villa Tiffany, kā arī infrastruktūra, kurai nav analogu Jūrmalas piekrastē.
FREGAT. Trīsstāvu ķieģeļu dzīvojamais komplekss FREGAT atrodas Jūrmalas vēsturiskajā centrā - Bulduros, Meža prospektā. No dzīvokļu logiem paveras skats uz priežu mežu. Apkārtni raksturo klusums, miers un svaigs jūras gaiss. Projekts atrodas divu minūšu attālumā no Jūrmalas pludmales. Līdz pilsētas centram, kur atrodas populārā promenāde Jomas iela un koncertzāle Dzintari, piecas minūtes.
CLUB 10. "Club 10" – tie ir tikai 10 dzīvokļi, sākot no 63 m2 līdz 140 m2, visos dzīvokļos ir viesistaba, virtuve – ēdamistaba, atsevišķas higiēnas istabas. Apartamenti atšķiras ar guļamistabu skaitu un papildus vannas istabām. Katrā dzīvoklī ir panorāmas logi no grīdas līdz griestiem, ir balkons un terase. Dzīvokļos nav iekšējo nesošo sienu, kas ļauj veikt brīvu plānojumu. Pēc vēlēšanās būvniecības stadijā iespējams izvēlēties vienu no trim jūsu nākamās dzīvojamās telpas dizaina variantiem.
SUMMERTIME. Daudzdzīvokļu ēku projekts Summertime ir radoša un efektīva pieeja Jūsu dzīvokļa jautājumam. Summertime tiek īstenots Jūrmalā, Dzintaros, Turaidas ielā 110, Lielupes krastā.
SKY GARDEN. SKY GARDEN - Klusajā Jūrmalas daļā – Asaros, Asaru prospektā 53, – bērzu un priežu ieskautā teritorijā top kompleksa „SKY GARDEN” pirmais daudzdzīvokļu nams, kas kļūs par īstajām mājām 48 ģimenēm.
SALIENA. Saliena ir optimāli izplānots premium klases dzīvojamais komplekss jūsu komfortablai un skaistai dzīvei. Tas ir lielākais nekustāma īpašuma attīstības projekts Baltijā un vienīgais Golf Estate Latvijā.
CLUB VILLAGE OLD CAPTAIN. Club Village Old Captain ir noslēgta kluba tipa 19 privātmāju ciemats netālu no Rīgas - Mārupē - vietā, kas dod iespēju baudīt ārpuspilsētas pievilcību, nezaudējot saikni ar pilsētas dzīvi.
BETTER HOUSE. Jauna, moderna daudzdzīvokļu māja, kas atrodas Lielupes piekrastē, klusā vietā privātmāju rajonā, 3078 m2 lielā, labiekārtotā, slēgtā teritorijā. Dzīvokļi – ar balkoniem un panorāmas logiem, pagalmā – autostāvvieta.
JŪRMALAS REZIDENCE. 2011. gada septembrī nodots ekspluatācijā jauns elitārs dzīvojamāis kompleks "Jūrmalas Rezidence" Jūrmalā, Jaundubultos, Strēlnieku prospektā 50/52. Jaunais elitārais dzīvojamais komplekss ietver sevī divas trīsstāvu ēkas ar jumta stāvu ar 66 dzīvokļiem, pazemes autostāvvietas un labiekārtotu teritoriju.
VILLA 21. Ekskluzīvs dzīvojamais komplekss Villa 21 atrodas tieši Rīgas jūras līča krastā, tikai 70m no Jūras. Celtniecība jau ir sākusies.
SUN REPUBLIC. SUN REPUBLIC atrodas vissaulainākajā Baltijas jūras krastā, Saulkrastu pilsētā, Ķīšupes grīvā, 150 m attālumā no jūras. Dzīvokļu platības no 31.1 m² līdz 148.0 m². Cena – sākot no 1700 EUR. Dzīvokļus iespējams iegādāties arī ar pilnu apdari.
BALTEZERA TERASES. Dzīvokļi skaistā vietā Juglas kanāla malā, Bukultos, ar skatu uz Lielo Baltezeru.
BIĶERZIEDI. Māju komplekss Teikā no divām 5 stāvu ēkām, kurās kopā ir 80 dzīvokļi ar pabeigtu iekšējo apdari. Katrā mājā izvietoti dzīvokļi ar vienu, divām, trim un četrām istabām, kuru platība ir robežās no 33 līdz 81 m². Projektā 38 pazemes stāvvietas un 28 virszemes stāvvietas.
365. Jaunajā mazstāvu dzīvokļu mājā „365", Jūrmalā, 4 stāvos izkārtoti 32 dzīvokļi ar balto apdari, platībā no 51 m² līdz 124 m². Katram dzīvoklim – balkons, bet ēkas 4.stāvā izvietoti 5 apartamenti ar izeju uz terasi.

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Pārdod māju
3 st., 400 m2
Rīga, Imanta
329 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
2 ist., 2 no 5 st., 40 m2
Rīga, Centrs
55 950 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
2 ist., 4 no 7 st., 65 m2
Rīga, Centrs
139 500 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
2 ist., 1 no 4 st., 67 m2
Rīga, Pārdaugava
450 EUR

Twitter

X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu