Jaunie projekti


Liepziedi

“Liepziedi” ir sešu stāvu ēka, kurā atrodas vienas, divu, trīs un četru istabu dzīvokļi platībā no 23,3 līdz 71,3 kvadrātmetriem. Tā ir būvēta, ievērojot augstus energoefektivitātes standartus, kas nodrošina nelielas komunālās un uzturēšanas izmaksas.

 


Mārsili 2, apbūves gabali

Labākais projekts Baltezerā! Privātmāju apbūves zeme ar visām pilsētas komunikācijām (gāze, elektrība, ūdensapgāde, kanalizācija).

 


Kurmales iela

Jauns un gaumīgs projekts Mārupē,  ko raksturo lieliska atrašanās vieta Pierīgā, augstākās kvalitātes apdares materiāli un racionāli plānojumi. Iegādei tiek piedāvātas astoņas dvīņu mājas, kurās ir četru un piecu istabu dzīvokļi šādās platībās - 158 un 187 m². Rezervējiet sev dzīvesvietu jau tagad!

 

Liepas Nams Saulkrastos

Skaista māja mierīgai dzīvei Saulkrastos, Liepas ielā. Četrstāvu ēka, 84 dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari.

SOLITŪDES PARKS

50 āra auto stāvvietas un 13 pazemes garāžas auto drošībai. Katram dzīvoklim pieejama bezmaksas pagraba telpa dažādu lietu glabāšanai, kas savienota ar liftu.Mājīgi un komfortabli 1 - 4 istabu dzīvokļi ar pabeigtu iekšējo apdari jaunā ēkā Zolitūdē.


JERUZALEMES 5

J5 ir trīs augstas klases dzīvojamo namu komplekss Rīgas klusajā centrā, Jeruzalemes un Dzirnavu ielu krustojumā. J5 atrodas pilsētas daļā, ko dēvē par kluso centru. Šeit ir labākais, ko pilsētas centrs var sniegt – infrastruktūra, prestižs, labsajūta un kultūra. Miera sala lielpilsētas vidū, kur zaļo koki un plaukst pat akmens, jo tieši šeit vienuviet mājo arī krāšņākie Rīgas jūgendstila paraugi.

 

PUIKULES 12

Piejūras projektā grandiozas atlaides līdz 38 %. Zaļā un koptā privātmāju rajonā - pašā Vecāķu sirdī - atrodas jauns, kvalitatīvs projekts, kura izveides pamatā kalpoja ideja par veselīgu, nesteidzīgu dzīvesveidu klusuma ieskautā vidē.

BRĪVDABAS NAMS

Pateicoties šī projekta savdabīgumam, izvēlētājiem krāsu toņiem, arhitektūrai un izvietojumam, to, bez šaubām, var uzskatīt par Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzeja daļu. Ēka ar savu līdzsvaru, harmoniju ar apkārtējo dabu sasaucas ar muzeja eksponātiem – senām guļbūvēm, kas glabā sevī visas Latvijas vēsturi, sendienu dzīves redzamo saturu.

CLUB CENTRAL RESIDENCE

Septiņu stāvu dzīvojamā ēka Rīgas centrā. No 2. līdz 7. stāvam ir 20 dzīvokļi platībā no 53,9 līdz 156,3 m².

MĀRAS DĀRZI

Ar vērienīgu projektu vienā no senākajiem Rīgas rajoniem — Āgenskalnā, līdzās Māras dīķim — savulaik tika uzsākta mazstāvu dzīvojamo ēku kompleksa celtniecība. Projekta idejas autors ir arhitekts Andis Sīlis. Māras dārzu apkārtne ir pilnībā apzaļumota un liela daļa projekta teritorijas ir atvēlēta jauna parka ierīkošanai, veidojot pievilcīgu vidi un ainavas dizainu — atbilstošu ēku līmenim.

BITERA 6

Mūsdienīgs trīsstāvu kluba tipa dzīvojamais nams Bitera 6 atrodas Imantas sirdī, klusā un zaļā teritorijā, blakus Anniņmuižas parkam. Ēkā ir 20 dzīvokļi platībā no 61,2 m² līdz 144,6 m² ar divām vai trīs guļamistabām, terasi vai lodžiju.

ELEGIA

Jaunais dzīvojamais komplekss „Elēģija” sastāv no trim atsevišķām mājām, kas apvienotas vienā kompleksā. Jaunais projekts atrodas Jūrmalas prestižākajā daļā – Bulduru prospektā, 1. līnijā - vien 200 metru attālumā no jūras. Mūsdienīgas komunikācijas, daudzpakāpju drošības sistēma, skaņu izolējoši logi, klusi lifti, pazemes autostāvvieta.

KRUSTKALNI

Projekts "Krustkalni Apartments" ir izveidots cilvēkiem, kuriem ir mūsdienīga dzīves uztvere, tiem, kuri augstu vērtē savu laiku un dzīves kvalitāti. Projekts atrodas tikai 6 km attālumā no Vecpilsētas - omulīgā un zaļā vietā ar attīstītu infrastruktūru pie Ziepniekkalna ielas.

DIGNĀJAS IELA

Dzīvokļi jaunajā projektā Rīgā, Dignājas ielā 3B un 3C. Kopumā tiek piedāvāti vienas līdz četru istabu dzīvokļi no 33.7 m2 līdz 95 m2. Visi dzīvokļi ir ar pilnu iekšējo apdari, pieejami pirmajos piecos ēkas stāvos, un gandrīz katram no tiem ir balkons vai terase.

DZIRNAVU 6

Restaurējamā ēka Dzirnavu ielā celta pēc latviešu arhitekta Edmunda fon Trompovska projekta 1900. gada sākumā un ir Rīgas kultūras vēsturiskais mantojums. Projekta lielākā priekšrocība ir tās atrašanās vieta - netālu no Rīgas klusā centra un 5 minūšu gājienā līdz Vecrīgai, pilsētas parkiem un skvēriem. Neskatoties uz ēkas izvietojumu, tā atrodas klusā ielā, kura nav dzīvas satiksmes plūsmas.

Vivaldi Platinum

CENTRUS - dzīvokļi Rīgas centrā, Blaumaņa ielā

Ekskluzīva atrašanās vieta, augstvērtīga arhitektūra un nevainojama ēku, dzīvokļu un pieejamo pakalpojumu kvalitāte – šie ir galvenie akcenti, kas raksturo CENTRUS un veido dzīvi, darbu un atpūtu šeit prestižu un īpašu.

Vivaldi Platinum

VIVALDI PLATINUM

Jūra un kāpas trīs minūšu attālumā no Jūsu viesistabas. Dzīva, mutuļojoša promenāde, slavenākā un iemīļotākā koncertu zāle zem klajas debess 15 minūšu attālumā no Jūsu durvīm. Bērnu laukums un droša, apsargājamā piemājas teritorija. Ērta pazemes stāvvieta. Komfots, kvalitāte un mājīgums. Tas ir Vivaldi Platinum - Jūsu mājas Jūrmalā. 30 dzīvokļu, no kuriem viens var kļūt par Jūsu.

Residence Lumiere

RESIDENCE LUMIERE

Residence Lumiere ir ēka ar īpašu nozīmi. Tā celta 1910. gadā pēc slavenā vācu meistara Artura Mēdlingera izstrādāta projekta. Ārēji modernā un spožā Residence Lumiere piedāvā plašus un gaismas pielietus apartamentus ar jūgendstilam raksturīgiem augstiem griestiem, lieliem logiem un gracioziem balkoniem.

ALBATROS RESIDENCE

Projekts ALBATROS RESIDENCE tika radīts, apvienojot vācu un latviešu arhitektu radošos spēkus, un atrodas perspektīvajā Rīgas pilsētas rajonā, kurā vērojama dinamiska attīstība un ko pamatoti dēvē par „kluso centru”, netālu no Daugavas krastmalas un Pasažieru ostas.

RIVER PARK

RIVER PARK ir kvalitatīvi, komfortabli un mūsdienīgi vienas līdz četru istabu dzīvokļu īpašumi 34 līdz 165m² platībā ar tiem pievienotajām domājamām daļām no ēkas un zemes. Ēkā ir divas kāpņu telpas ar liftiem. Pie nama centrālās ieejas 24 stundas diennaktī dežūrēs nama uzraugs un darbosies videonovērošana.

DOMINO

Projekts „DOMINO” atradīsies Stendes ielā 5. Šajā vietā plānots uzbūvēt vienu 4 - 5 stāvu dzīvojamo māju, kurā kopā būs 51 dzīvoklis ar vienu, divām, trijām vai četrām istabām un platību no 36.8 līdz 112.2 m2. Ir paredzētas 7 virszemes autostāvvietas un 25 pazemes autostāvvietas. Teritorija tiks izgaismota un apzaļumota, būs ierīkots rotaļu laukums.

MIDTOWN APARTMENTS

Sešu stāvu dzīvojamā māja atrodīsies Hospitāļu ielā 39 - Rīgas vēsturiskajā centrā, pastaigas attālumā no pilsētas aktīvā centra. Mūsdienīgi, kvalitatīvi un komfortabli vienu, divu, trīs un četru istabu dzīvokļi ar platību sākot no 35 m2 līdz 103 m2.

KADO KARIM

KADO KARIM – elitārs dzīvojamais komplekss Jūrmalas centrā. Projekts sastāv no trim trīsstāvu funkcionāli apvienotām mājām. Projektā ir 14 apartamenti un 7 divlīmeņu penthausi augšējos stāvos.

VIENĪBAS 20

Pašā Jūrmalas sirdī jaunajā projektā „Vienības 20" savus iemītniekus gaida 47 dzīvokļi, platībās no 38 līdz 143,36 m², ieskaitot plašas terases un gaišus balkonus. Jaunā trīsstāvu mājas atrodas Jūrmalas aktīvā centra tuvumā, klusā privātmāju rajonā, 7 minūšu gājiena attālumā no jūras un tikai 10 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra.

JŪRMALA LAKE CLUB

JURMALA LAKE CLUB - tas ir unikāls pilsētas komforta un piepilsētas dzīves priekšrocību apvienojums. Vairāk kā 12 ha, kuros izvietotas graciozas, mūsdienīgas villas, plaši apartamenti un privātais parks "Gadalaiki".

ELIZABETH

Ēka Elizabetes ielā 3, kas uzbūvēta 1899.gadā un atjaunota 2013.gadā, ir vēlīnā eklektisma stila paraugs ar iespaidīgu ārējo apdari. Elizabeth interjerā ar lielu rūpību ir atjaunota seno laiku aristokrātiskā atmosfēra. Apdares pamatā ir itāļu tumšais marmors, spoguļi un glancētās virsmas, kas vizuāli paplašina telpu, piešķirot greznajam interjeram mūsdienīgu veidolu.

AVENUE 34

AVENUE 34 ir īpašs, jo tā atrašanās vieta – Jūrmala, Dzintaru prospekts 34 – ir iedvesmas avots. 14 plaši apartamenti platībās no 96 līdz 170 m² ar terasēm vai balkoniem tiek piedāvāti ar balto apdari, lai Jūs varētu veidot tādu dzīvesvietu, kādu uzskatāt un sajūtat par sev vēlamu.

SUN TERRACES

Mūsdienīgais dzīvojamais komplekss "Sun Terraces" kā manifests un himna Saulei slejas pašā Jūrmalas sirdī, Dzintaru prospektā 36. Modernā trīsstāvu ēka, kuru veido divi korpusi, ir projektēta tā, lai pār atklātajām terasēm, bērnu rotaļlaukumu un iekšpagalmu plūstu maksimāli iespējamais saules apgaismojums visas dienas garumā. Rūpīgi pārdomātais un izstrādātais solārais plānojums ir viena no ēkas pamatvērtībām.

ADMIRĀĻU OSTA

Admirāļu Osta - jauns projekts Jūrmalā, Lielupes krastā, - piedāvā pilnīgi jaunu komfortablas dzīves koncepciju. Unikāla mājas atrašanās vieta, attīstīta infrastruktūra un oriģināli dizaina risinājumi ļauj kompleksam izcelties starp citiem Jūrmalas projektiem. Admirāļu Ostas vizītkarte ir augstvērtīgu celtniecības materiālu un modernāko pilsētbūvniecības jomas inovāciju izmantošana.

STOPIŅU 14

Piedāvājam Jums individuālu komfortu un drošību, kas balstās uz mūsdienīgiem tehniskiem risinājumiem. Divas jaunas 5 stāvu mājas (110 dzīvokļi) atrodas Stopiņu ielā 14, Rīgā, labiekārtotā teritorijā ar platību 7745m². Visa teritorija ir apgaismota, apzaļumota un nožogota ar dzīvžogu, pagalmā ir ierīkots bērnu laukumiņš. Ir nodrošināta diennakts apsardze ar video novērošanas izmantošanu.

TĒRVETES 6, LOFT

Plašums un elegance - tā varētu raksturot mājas Tērvetes ielā 6 galvenās raksturojošās īpašības. Apdares minimālisms, formu skaidrība, lieli logi, solīda monohromā krāsu gamma pārsteidzoši apvieno mājīguma un mājas pavarda sajūtu, ko pastiprina īpaši aktuālais dizaina elements - ķieģeļu mūris, kas izmantots dažu sienu apdarei.

HOSPITĀĻU 38

Paveriet sev iespēju sajust pirmskara Latvijas buržuāzijas šiku, dzīvojot funkcionālisma stila celtajā mūra ēkā, Rīgas vēsturiskajācentrā. Stalts mūra nams celts XX gadsimta 30. gados un ir rotāts ar kolonnām, rizalītiem un frontoniem.

BLUEBERRY

Blueberry ir 59 dzīvokļu dzīvojamais komplekss Jūrmalā, klusā un mājīgā vietā – Bulduros, blakus biezam priežu mežam starp Lielupi un Baltijas jūru. Pastaiga līdz jūrai aizņems ne vairāk par 10 minūtēm. Arhitektūras ansamblī valda mūsdienīgi un aktuāli risinājumi un tendences: koks, stikls un betons. Katrs no 59 dzīvokļiem ir radīts pēc individuāla projekta.

TAL RESIDENCE

Astoņu stāvu dzīvojamā kompleksā atrodas 34 luksus klases dzīvokļi ar plašiem balkoniem, jumta terasēm vai personīgo teritoriju. TAL RESIDENCE izveides ideja ir cieņas apliecinājums dižajam un izcilajam šaha lielmeistaram Mihailam Tālam, kas atstājis neizdzēšamas pēdas vēsturē.

EZERPARKA NAMI

EZERPARKA NAMI ir daļa no plašās 24 ha teritorijas apbūves plāna, kas paredz jauna Rīgas mikrorajona - „Pilsētas pilsētā" – attīstību un izbūvi. Projekta unikālā priekšrocība ir labiekārtota un integrēta vide, kas veidosies ap dzīvojamo kompleksu tuvāko gadu laikā.

THE KEY

Piedāvājam 23 luksus klases apartamentus kluba tipa daudzdzīvokļu mājā labiekārtotā un prestižā Jūrmalas rajonā. Šeit radīsiet jaunas tendences un oriģinālus risinājumus it visā. Ikviens dzīvoklis ir unikāls projekts, kas atbilst tā īpašnieka individuālajām prasībām. Ideāls plānojums, videi draudzīgi celtniecības un apdares materiāli garantē pilnīgu komfortu.

SAN ANTONIA

Klusajā centrā, vienā no skaistākajām Rīgas ielām atrodas eleganta un aristokrātiska neoklasicisma stila ēka ar romantisku nosaukumu «San'Antonia». Lieliskais sešstāvu nams, kurš atrodas gleznainajā Antonijas ielā Rīgā, tika uzbūvēts 20.gadsimta sākumā un tagad ir objekts, kurš iekļauts UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā..

PALISĀDE

Projekts „Palisāde” ir luksus klases dzīvokļi prestižā Rīgas pilsētas daļā. Dzīvošana tā sauktajā „klusajā centrā” ļauj norobežoties no pilsētas kņadas un vienlaicīgi būt līdzās nekad neapklustošajai lielpilsētas dzīvei.

GARDEN APARTMENTS

Piedāvājam iegādāties 2-4 istabu dzīvokļus (63-377m2) ar pilnu augstvērtīgu iekšējo apdari un pārdomātiem plānojumiem projektā „Garden Apartments”, Mežaparkā.

KLĀVKALTIŅU 27

Rindu mājas atrodas 15km attālumā no Rīgas centra Berģos, priežu meža ielokā. Desmit minūtēs var tikt kājām līdz Juglas ezeram, 50m attālumā ir sabiedriskā transporta pietura. Visa pilsētas infrastruktūra - bērnudārzi, poliklīnikas, skolas, pasts, sporta komplekss ATLETIKA, lielveikali RIMI, MAXIMA, tirdzniecības centrs ALFA - atrodas 10 minūšu braucienā no mājām..

LEGEND

Kvartāls LEGEND: to veido trīs daudzdzīvokļu mājas - Villa Churchill, Villa Hepburn, Villa Dietrich -, privātā villa Villa Hemingway, kluba māja ar restorānu-vinotēku un skaistumkopšanas salonu Villa Tiffany, kā arī infrastruktūra, kurai nav analogu Jūrmalas piekrastē.

FREGAT

Trīsstāvu ķieģeļu dzīvojamais komplekss FREGAT atrodas Jūrmalas vēsturiskajā centrā - Bulduros, Meža prospektā. No dzīvokļu logiem paveras skats uz priežu mežu. Apkārtni raksturo klusums, miers un svaigs jūras gaiss. Projekts atrodas divu minūšu attālumā no Jūrmalas pludmales. Līdz pilsētas centram, kur atrodas populārā promenāde Jomas iela un koncertzāle Dzintari, piecas minūtes.

CLUB 10

"Club 10" – tie ir tikai 10 dzīvokļi, sākot no 63 m2 līdz 140 m2, visos dzīvokļos ir viesistaba, virtuve – ēdamistaba, atsevišķas higiēnas istabas. Apartamenti atšķiras ar guļamistabu skaitu un papildus vannas istabām. Katrā dzīvoklī ir panorāmas logi no grīdas līdz griestiem, ir balkons un terase. Dzīvokļos nav iekšējo nesošo sienu, kas ļauj veikt brīvu plānojumu. Pēc vēlēšanās būvniecības stadijā iespējams izvēlēties vienu no trim jūsu nākamās dzīvojamās telpas dizaina variantiem.

Ciemats LAPSAS

Ciemats LAPSAS atrodas Babītes novadā – tikai 18 km no Rīgas centra. Braucot pa Liepājas šoseju, 6. km ir pagrieziens uz ciematu LAPSAS. Ciemats tiek būvēts skaistā un klusā vietā - priežu meža ielokā. Trīs kilometru attālumā no ciemata atrodas Božu ezers ar peldvietām, četru kilometru attālumā atrodas Babītes ezers – makšķernieku paradīze. No ciemata regulāri tiek nodrošināts transports uz Piņķu un Babītes skolām.

DAMMES LIEPAS

Dammes Liepas ir jauns daudzdzīvokļu projekts Imantā ar plašiem un skaistiem dzīvokļiem labiekārtotā un apzaļumotā teritorijā ar garantētu kvalitāti par pieejamu cenu.

Titurgas mājas

„Titurgas mājas” - mūsdienīgs projekts, apvienots ar klusu un zaļu vidi. Projekts iekļauj sevī jaunu daudzdzīvokļu māju kompleksu skaistā vietā ar mierīgu un sakoptu apkārtni.

THE PEARL

THE PEARL - dzīvokļu projekts Baltezerā - rīdzinieku ārpilsētas rezidencē, Rīgas viselitārākajā piepilsētā ar prestižu privāto apbūvi.

SUMMERTIME

Daudzdzīvokļu ēku projekts Summertime ir radoša un efektīva pieeja Jūsu dzīvokļa jautājumam. Summertime tiek īstenots Jūrmalā, Dzintaros, Turaidas ielā 110, Lielupes krastā.

SKY GARDEN

SKY GARDEN - Klusajā Jūrmalas daļā – Asaros, Asaru prospektā 53, – bērzu un priežu ieskautā teritorijā top kompleksa „SKY GARDEN” pirmais daudzdzīvokļu nams, kas kļūs par īstajām mājām 48 ģimenēm.

SALIENA

Saliena ir optimāli izplānots premium klases dzīvojamais komplekss jūsu komfortablai un skaistai dzīvei. Tas ir lielākais nekustāma īpašuma attīstības projekts Baltijā un vienīgais Golf Estate Latvijā.

CLUB VILLAGE OLD CAPTAIN

Club Village Old Captain ir noslēgta kluba tipa 19 privātmāju ciemats netālu no Rīgas - Mārupē - vietā, kas dod iespēju baudīt ārpuspilsētas pievilcību, nezaudējot saikni ar pilsētas dzīvi.

OZOLNIEKI Mārupē

Jauns privātmāju ciemats Mārupē, Vecozolu ielā - izdevīgā atrašanās vietā ar attīstītu infrastruktūru tikai 10 minūšu attālumā no Rīgas centra

Nordeķu nams

Jauna daudzdzīvokļu māja, kas atrodas attīstītā mikrorajonā Iļguciemā, netālu no centra. Kopumā mājā ir 29 dzīvokļi ar platību no 27.7m² līdz 106.4m², kā arī apakšzemes autostāvvieta 7 vietām.

BETTER HOUSE

Jauna, moderna daudzdzīvokļu māja, kas atrodas Lielupes piekrastē, klusā vietā privātmāju rajonā, 3078 m2 lielā, labiekārtotā, slēgtā teritorijā. Dzīvokļi – ar balkoniem un panorāmas logiem, pagalmā – autostāvvieta.

Jūrmalas rezidence

2011. gada septembrī nodots ekspluatācijā jauns elitārs dzīvojamāis kompleks "Jūrmalas Rezidence" Jūrmalā, Jaundubultos, Strēlnieku prospektā 50/52. Jaunais elitārais dzīvojamais komplekss ietver sevī divas trīsstāvu ēkas ar jumta stāvu ar 66 dzīvokļiem, pazemes autostāvvietas un labiekārtotu teritoriju.

Villa 21

Ekskluzīvs dzīvojamais komplekss Villa 21 atrodas tieši Rīgas jūras līča krastā, tikai 70m no Jūras. Celtniecība jau ir sākusies.

Sun republic

SUN REPUBLIC atrodas vissaulainākajā Baltijas jūras krastā, Saulkrastu pilsētā, Ķīšupes grīvā, 150 m attālumā no jūras. Dzīvokļu platības no 31.1 m² līdz 148.0 m². Cena – sākot no 1700 EUR. Dzīvokļus iespējams iegādāties arī ar pilnu apdari.

Baltezera Terases

Dzīvokļi skaistā vietā Juglas kanāla malā, Bukultos, ar skatu uz Lielo Baltezeru

Biķerziedi

Māju komplekss Teikā no divām 5 stāvu ēkām, kurās kopā ir 80 dzīvokļi ar pabeigtu iekšējo apdari. Katrā mājā izvietoti dzīvokļi ar vienu, divām, trim un četrām istabām, kuru platība ir robežās no 33 līdz 81 m². Projektā 38 pazemes stāvvietas un 28 virszemes stāvvietas.

365, dzīvokļu ēka Jūrmalā

Jaunajā mazstāvu dzīvokļu mājā „365", Jūrmalā, 4 stāvos izkārtoti 32 dzīvokļi ar balto apdari, platībā no 51 m² līdz 124 m².

Katram dzīvoklim – balkons, bet ēkas 4.stāvā izvietoti 5 apartamenti ar izeju uz terasi.

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
1 ist., 3 no 4 st., 67 m2
Saulkrastu novads, Saulkrastu pilsēta
121 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod zemi privātajai apbūvei
1263 m2
Pāvilostas novads, Pāvilostas pilsēta
75 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod zemi privātajai apbūvei
1200 m2
Garkalnes novads, Upesciems
27 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod zemi privātajai apbūvei
1390 m2
Garkalnes novads, Upesciems
45 000 EUR

Twitter

X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu