Kampaņa

Sākums » Terramisu » Kampaņa

Īpašais piedāvājums no jaunā projekta “Terramisu” – dāvanā autostāvvieta

 

Ķengaraga energoefektīvā daudzdzīvokļa projekta “Terramisu” attīstītājs izziņo rudens kampaņu, kuras ietvaros ikviens, kas iegādāsies trīs, četru vai piecu istabu dzīvokli, dāvanā saņems vienu no piedāvātajām virszemes autostāvvietām. Īpašais piedāvājums attiecas uz pirmajiem pieciem dzīvokļu darījumiem, informē “ARCO REAL ESTATE” pārdošanas nodaļas vadītāja Ieva Jansone.

 

“Rīgas mikrorajonu pagalmos automašīnu novietošana nereti ir apgrūtinoša, jo padomju laika apbūves koncepcija neparedzēja vietu tik apjomīgam autoparkam, turpretī “Terramisu” attīstītājs, izprotot aktuālo problēmu, norobežotā teritorijā ieplānojis ierīkot pietiekamu skaitu autostāvvietu, lai jaunā projekta iedzīvotājiem ikdiena būtu maksimāli ērta un komfortabla. Mūsdienu dinamiskais dzīves temps nav iedomājams bez automašīnas, tādēļ attīstītājs nācis klajā ar izdevīgu piedāvājumu, kas pircējam var atvieglot lēmuma pieņemšanu par dzīvokļa iegādi Ķengaragā,” skaidro Ieva Jansone.

 

 

Jaunajā deviņstāvu projektā kopumā pieejams 121 dzīvoklis dažādām gaumēm un atšķirīgām vajadzībām – sākot no kompaktiem vienistabas mājokļiem līdz pat lielākām ģimenēm piemērotiem dzīvokļiem ar piecām istabām. Neatkarīgi no mājokļa platības, kas pieejama amplitūdā no 34 līdz 103 kvadrātmetriem, katra dzīvokļa plānojums veidots tā, lai telpu varētu izmantot maksimāli efektīvi, turklāt radošām interjera izpausmēm palīdzēs griestu augstums, kas visos dzīvokļos sasniedz vismaz 2,95 metrus.

 

Dzīvokļos siltumu nodrošina somu koncepta radiatori, bet trīs stiklu pakešu logi un saules paneļi uz ēkas jumta iedzīvotājiem palīdzēs ietaupīt gada aukstajos mēnešos. Fasādei izmantots 200 mm siltinājums, kas kopā ar citiem konstruktīvajiem risinājumiem projektam piešķir augstu energoefektivitāti. Kā atzīst Ieva Jansone, energenergoefektivitāte šī brīža apstākļos ir īpaši aktuāla, tādēļ, dzīvojot "Terramisu", varēs būtiski ietaupīt komunālajiem maksājumiem.

 

Iedzīvotāju ērtībām projektā izbūvētas plašas jumtu terases – kā privātas, tā arī koplietošanai paredzētas –, no kurām būs iespēja baudīt neaizmirstamus saulrietus vai vienkārši vērot apkārtnes skatus. “Terramisu” apkārtne ir apgaismota, kā arī ierīkots bērnu rotaļu laukums ar apzaļumotu teritoriju. Projekta apkārtnē ir viss ikdienā nepieciešamais – izglītības un medicīnas iestādes, tirdzniecības centri, tirgus, aktīvās atpūtas un izklaides centri, kafejnīcas, kā arī attīstīta sabiedriskā transporta infrastruktūra.

 

Plašāku informāciju par īpašo piedāvājumu un jauno projektu “Terramisu” var uzzināt, sazinoties ar pārdošanas projektu vadītāju Ingu Freiju un Arinu Kuzņecovu.

 

Inga Freija

Inga Freija

Nekustamo īpašumu aģente

Mobilais: +371 25444108
Tālrunis: +371 67365555
Arina Kuzņecova

Arina Kuzņecova

Nekustamo īpašumu aģente

Mobilais: +371 29441061
Tālrunis: +371 67365555