Projekts

Sākums » Edinburgh » Projekts

Vienā no skaistākajiem Baltijas jūras kūrortiem — Jūrmalā, Dzintaros, Kalsnavas ielā 2 (ieeja no Meža prospekta), kas ir vien pusstundas brauciena attālumā no Rīgas un tās starptautiskās lidostas, — atrodas revitalizētais piejūras īpašums — "EDINBURGH Apartments&Lofts".

 

Projektu veido divas savstarpēji saistītas ēkas, kurās izvietoti 65 apartamenti ar vienu līdz trim istabām, kā arī 27 lofti. Piecus stāvus augstajā apartamentu ēkā plānots ierīkot divus liftus. Pateicoties pārdomātajam un funkcionālajam plānojumam, mājokļos gudri izmantots katrs kvadrātmetrs, īpašniekiem nodrošinot komfortablu dzīvi atturīgas izsmalcinātības gaisotnē. Dzīvojamo platību izmēri ir no 28,2 līdz 88,3 m², bet loftu gadījumā sasniedz 153,5 m². Katram apartamentam un loftam ir plānota sava terase vai balkons, retums mūsdienu mājokļu piedāvājumā, kā arī tiek piedāvātas mantu glabāšanas telpas trīs līdz deviņu kvadrātmetru platībā. Ap abām divus līdz piecus stāvus augstajām ēkām plešas privāts, priežu sila ieskauts, 14 000 m² liels piemājas parks, kurā tiks ierīkoti dizainiski atpūtas un sporta infrastruktūras objekti, kā arī bērnu rotaļu laukums. Projekta teritorijā paredzēta 71 autostāvvieta un velosipēdu novietne. Uz Meža prospekta ir pieejamas bezmaksas autostāvvietas.

 

Ēku pārbūve veikta, respektējot vides kontekstu un tradicionālo 19. gs. beigu un 20. gs. sākuma Jūrmalas koka arhitektūras būvmākslu. Par to liecina fasādes apdarē izmantotais koks, tā dekoratīvais krāsojums un balkonu dekors, kas atsauc atmiņā tradicionālos, kokgriezumiem bagātos Jūrmalas balkonus.

 

Visi apartamenti un lofti tiek piedāvāti ar pilnu apdari, par papildu samaksu izvēlei pieejami divi arhitektu biroja "Open AD" radīti interjera risinājumi. Projekta autore ir starptautiski atzītā arhitekte Zane Tetere-Šulce un viņas vadītais arhitektu birojs "Open AD".

 

Inga Freija

Inga Freija

Nekustamo īpašumu aģente

Mobilais: +371 25444108
Tālrunis: +371 67079220
Tatjana Jefimova

Tatjana Jefimova

Sertificēts LANĪDA aģents

Mobilais: +371 28673723
Tālrunis: +371
Skype Me