Projekts

Sākums » Harmony Home » Projekts

 

Apvienojot attīstītāja "STATS grupa" ceturtdaļgadsimtu krāto pieredzi ar ilgtspējīgām inovācijām, ir radīts dzīvojamo māju projekts, kas spēj piepildīt visas prasīga mūsdienu cilvēka vēlmes pēc augstas dzīves kvalitātes. Efektivitāte, kvalitāte, ērtums un zaļā domāšana ir "Harmony Home" stūrakmeņi, kas nodrošina harmonisku dzīvi šodien un nezūdošu vērtību nākotnē.

 

Jaunais projekts "Harmony Home Teika", kas atrodas Rīgā, Ķeguma ielā 39, ir piemērotākā izvēle tiem, kas vēlas dzīvot energoefektīvā jaunā projekta dzīvoklī, vienlaikus baudot privātumu. Šajā projektā ir tikai viena četru stāvu māja ar 48 dzīvokļiem – ar pusotru, trim, četrām istabām – un pārdomātu ergonomisku plānojumu. Jaunajam projektam ir stiklotas lodžijas, personiska mantu glabātuve, velonovietnes ērtai un organizētai videi. Lielie lifti un platās durvju ailes nodrošina vides pieejamību ģimenēm ar bērnu ratiņiem.

 

"Harmony Home Teika" pieejami 41-86 kvadrātmetrus lieli dzīvokļi. Visi dzīvokļi tiek pārdoti ar pabeigtu gala apdari un santehniku. Katram dzīvoklim ir iestiklota lodžija, panorāmas logi un individuālā rekuperācijas sistēma. Bez papildus maksas ir mantu glabātava pagrabstāvā, kur atrodas arī koplietošanas velosipēdu un bērnu ratiņu novietne. Vairāk par ēkas un dzīvokļu komplektāciju aicinām lasīt sadaļā tehniskā informācija.

 

 

"Harmony Home Teika" ir kā maza miera osta Teikas zaļākajā maliņā. Dažu desmitu metru attālumā plūst dzīva autosatiksme, kursē sabiedriskais transports un aizvijas veloceļš. Bet esot mājās, tas viss it kā pazūd aiz zaļojošā dārza. "Harmony Home Teika" iedzīvotāji savās mājās var izbaudīt īpašu privātumu. Daudzveidīgajā dārzā bruģētie celiņi vijas gar rotaļu laukumiem, āra trenažieriem, atpūtas vietām un autostāvvietu. Slēgtā teritorija ir papildu drošība bērnu pagalma spēlēm.

 

 

 

 

 

 

BŪVNIECĪBAS KVALITĀTE

 

Pateicoties Austrijā patentētajai VST tehnoloģijai, šeit ir līdz milimetram precīzas sienas, starpstāvu segumi un citas būvkonstrukcijas, kas veido izcilas kvalitātes monolītu, blīvu un izturīgu būvi. Tas ir pamats ilgmūžīgai, energoefektīvai, ugunsdrošai ēkai ar teicamu skaņas izolāciju. Šādi būvēta ēka ir bez spraugām un plaisām arī pēc vairākiem gadu desmitiem.

 

ZAĻĀS VIDES VĒRTĪBA

 

Daba ir viens no mūsu visvērtīgākajiem resursiem un galvenajām projekta vērtībām. Ēka tiek būvēta pēc VST tehnoloģijas, izmantojot rūpnīcā izgatavotas paliekošās betona veidnes ar jau iestrādātām komunikācijām, kas ļauj ievērojami samazināt CO2 emisiju un atkritumus būvniecības laikā. Arī būvelementu ražošana ir apstiprināta kā videi draudzīga. Rekuperācijas sistēmas nodrošinātais svaigais gaiss mājās un zaļā vide ap mājvietu ir arī komforta ieguvums iemītniekiem.

 

PASĪVĀS MĀJAS STANDARTI

 

VST sistēma, kas izmantota "Harmony Home" būvniecībā, ir sertificēta kā Pasīvās mājas komponente.  Paliekošie betona paneļi veido ēkas monolītumu un nodrošina augstu ēkas blīvumu un siltuma necaurlaidību. Efektīvi atrisināti aukstuma tilti līdz minimumam samazina siltumzudumus.  Tā ir kvalitāte būvniecībā, kas nodrošina efektivitāti sadzīvē.

 

EFEKTIVITĀTE TELPAS IZMANTOŠANĀ

 

Līdz centimetram pārdomāts ergonomiskais plānojums paredz efektīvu telpas izmantojumu, vienlaikus saglabājot plašuma sajūtu, ko nodrošina panorāmas logi un iestiklota lodžija kā pilnvērtīgs dzīvojamās telpas paplašinājums, lai baudītu saules starus vasarā un priecātos par ziemas dārzu aukstajā laikā. Lodžijās ir apgaismojums un elektrības rozete. Pagrabā ir privāta mantu glabātuve ar apgaismojumu un elektrības rozeti, kā arī velosipēdu novietnes, lai Tev ikdienā blakus būtu tikai tas, kas nepieciešams. Starp citu, ar plašo liftu var nobraukt līdz pat pagrabam.

 

ĢIMENĒM DRAUDZĪGA VIDE

 

"Harmony Home" sniedz risinājumu galvenajām ģimeņu prasībām attiecībā uz dzīves telpu. Izcilā skaņas izolācija ļauj baudīt privātumu, neraizējoties par kaimiņu reakciju uz bērnu pirmsmiega ballītēm. Panorāmas logi rada plašumu un gaišumu dzīvoklī. Lieli un plaši lifti, platas durvju ailes gan koplietošanas telpās, gan dzīvokļos nodrošina ērtas pārvietošanās iespējas jaunajām ģimenēm ar bērnu ratiņiem. Pagrabstāvā, līdz kuram var ērni nokļūt ar liftu, ierīkota telpa ratiņu un velosipēdu glabāšanai. Rotaļu laukumiņi zaļajā pagalmā ir droša vide bērnu rotaļām pateicoties slēgtajam pagalmam. Tā ir pieejama vide un kvalitatīvi apstākļi katram cilvēkam bez ierobežojumiem.

 

ENERGOEFEKTIVITĀTE

 

Pateicoties būvniecības tehnoloģijai ēkas energoefektivitāte atbilst A+ klasei ar kopējo energoresursu patēriņu līdz 30 kWh/m2, kas ļauj "Harmony Home" viegli sasniegt pasīvās mājas standartus. Katram dzīvoklim ir individuāla moderna rekuperācijas sistēma. Iedzīvotājiem tas nozīmē kvalitatīvus un komfortablus dzīves apstākļus un mazākus ikmēneša maksājumus.

 

SKAŅAS IZOLĀCIJA

 

Pateicoties augstajam sienu blīvumam un citiem tehniskajiem rādītājiem, dzīvokļos ir ļoti laba skaņas izolācija Rw= 56-62 dB. Tu nezināsi, kādas TV pārraides skatās kaimiņi, bet nebūs arī jāuztraucas par kaimiņu klauvējieniem par skaļu mūziku vai skaļākām bērnu rotaļām. Sajūta kā privātmājā – skaņas ap Tevi ir tikai Tava izvēle.

 

APKĀRTNE UN INFRASTRUKTŪRA

 

Ērtums un komforts ir tas, kas raksturo tuvu un tālāku "Harmony Home" apkārtni. Droša, slēgta un bagātīgi apzaļumota vide – pagalms, kur droši spēlēties, sportot un baudīt dienu. Iespējas novietot automašīnu, velosipēdu un bērnu ratiņus, ērti pieejams sabiedriskais transports. Tuvējā apkārtnē sasniedzams it viss, kas ikdienā nepieciešams – bērnudārzi un skolas, ārsti, veikali, sportošanas iespējas.

 


 

 

Lejuplādē jauno projektu salīdzināšanas veidlapu un pieņem gudru izvēli!

 

  

Vija Sondore

Vija Sondore

Nekustamo īpašumu aģente

Mobilais: +371 28311711
Tālrunis: +371 67365555