Tehniskā informācija

Sākums » Harmony Home » Tehniskā informācija

ĀRSIENAS

 

Ārsienas: pagraba ārsienas monolītais dzelzsbetons, kas siltinātas ar ekstrudētu putupolistirolu b=2x100mm. Virszemes stāvu sienas veidotas no monolīta betona b=154 līdz 202mm, tās siltinātas ar akmensvati b=200mm. Nesošās sienas: monolītais dzelzsbetons d=152mm. Starpstāvu pārsegumi: monolītais dzelzsbetons d=276mm. Kāpnes: kāpņu laidi veidoti no saliekamā dzelzsbetona. Lodžijas: saliekamā dzelzsbetona konstrukcijas. Arīkota ar 220V rozeti un apgaismojumu. Pilnībā aizstiklotas. Jumts: monolītais dzelzsbetons d=276mm, siltināts ar akmensvati d=250, kas pārklāta ar bitumena hidroizolācijas materiālu. Nesošās starpsienas un sienas starp dzīvokļiem: monolītais dzelzsbetons un cementa skaidu plāksnes d=200. Atsevišķas satrpsienas dzīvoklī d=100 līdz 150mm no metāla profila, pildītas ar akmensvati un divkāršu ģipškartona apšuvumu.

 

SIENAS, GRĪDAS

 

Istabās un gaiteņos grīdas klātas ar koka laminātu vai parketu, sienas krāsotas, bet virtuves zonā sienas flīzētas. Vannas istabās krāsotas un flīzētas sienas, grīda flīzēta. Tualetēs un vannas istabās paredzēta elektriskā grīdas apsilde. Centralizēta pilsētas ūdensapgāde. Katram dzīvoklim paredzēts aukstā un karstā ūdens patēriņa skaitītājs.

 

LOGI

 

Logi: PVC krāsa (ārpusē/iekšpusē) - koka imitācija / balts. Stikla pakete: Uw ≤ 0.9 W/m²×K

 

ĀRDURVIS

 

Ārdurvis: metāla, ugunsnoturības pakāpe: EI30; Skaņas izolācija: 36 dB; Krāsas tonis: RAL 9023. Iekšdurvis koka, finierētas.

 

NOLIKTAVAS

 

Noliktavas: katram dzīvoklim pagrabā atsevišķa noliktava ar individuālu apgaismojumu un 220V strāvas rozeti.

 

TERITORIJA

 

Slēgta teritorija ar kontrolētu piekļuvi – iebraukšana teritorija ierobežota ar barjeru, gājēju vārtiņi ar kodu vai čipu. Teritorijā izvietotas 31 autostāvvieta, bēnu rotaļu laukumiņš un trenažieri fiziskām aktivitātēm. Teritorijas labiekārtojums: bruģēta braucamā daļa, ietves un autostāvvieta. Teritorijā ierīkota lietus ūdens kanalizācija un LED apgaismojums. Apstādījumi – veci koki, jauni koki, dekoratīvi krūmi, zāliens. Teritorija ir apjozta ar žogu.

 

APKURE

 

Apkures sistēma: siltuma avots – jauns siltuma mezgls ar diviem kaskādē saslēgtiem gāzes katliem.

 

ŪDENSAPGĀDE

 

Ūdensvads: Centralizēta pilsētas ūdensapgāde. Katram dzīvoklim paredzēts aukstā un karstā ūdens patēriņa skaitītājs.

 

ENERGOEFEKTIVITĀTE

 

Ēkai veikts energoefektivitātes novērtējuma aprēķins un tas atbilst A klasei ar kopējo energoresursu patēriņu, kas nepārsniedz 40 kWh/m² gadā.

Vija Sondore

Vija Sondore

Nekustamo īpašumu aģente

Mobilais: +371 28311711
Tālrunis: +371 67365555