Klientu diena atjaunotajā projektā “EDINBURGH Apartments&Lofts”

  • Jaunajā projektā “EDINBURGH Apartments&Lofts”, kas atrodas Jūrmalā, Mežaparka prospektā 10, un kur rezervēti jau vairāk nekā 60 procenti apartamentu, šo sestdien, 13. martā, notiks “ARCO REAL ESTATE” rīkota klientu diena. Pasākuma laikā no pulksten 11.00 līdz 16.00 apmeklētāji klātienē varēs iepazīt pasaulē atzītās arhitektes Zanes Teteres-Šulces projektēto ēku un saņemt konsultācijas par iegādes procesu un finansēšanas iespējām.


Projekta attīstītājs “Lebensbau Development” pasākuma apmeklētājiem ir sagatavojis īpašu piedāvājumu: ikvienam, kas līdz šī gada 23. martam noslēgs pirkuma līgumu, tiks piešķirta 2000 eiro atlaide vienas un divu istabu apartamentu iegādei vai 3000 eiro atlaide trīsistabu apartamentu pirkumam.

 

Viens no projekta attīstītāja virsmērķiem bija radīt kvalitatīvu un pievilcīgu produktu par vietējiem iedzīvotājiem pieejamām cenām. Tas lielā mērā ir attaisnojies, jo mājokļus projektā pārsvarā iegādājušies tieši vietējie iedzīvotāji. Projekta apartamentu ēka nodota ekspluatācijā šī gada janvārī, otro kārtu – loftus – iecerēts pabeigt līdz gada beigām.

 

Projektu "EDINBURGH Apartments&Lofts" veido divas savstarpēji saistītas ēkas, kurās izvietoti 65 apartamenti ar 1-3 istabām platībā no 28 līdz 88 kvadrātmetriem, kā arī 27 lofti, kuru platība sasniedz pat 153 kvadrātmetrus. Visi apartamenti un lofti iegādei tiek piedāvāti ar kvalitatīvu iekšējo apdari, turklāt katram apartamentam un loftam paredzēta sava terase vai balkons.

 

Viena no projekta vērtībām ir 1,4 hektāru lielais piemājas parks, kurā tiks ierīkoti dizainiski atpūtas un sporta infrastruktūras objekti, kā arī bērnu rotaļu laukums. Projekta teritorijā paredzēta 71 autostāvvieta, kā arī velosipēdu novietne.

 

Lai pasākuma laikā ievērotu valstī izsludinātās epidemioloģiskās prasības, apmeklējumam iepriekš jāpiesakās, savlaicīgi zvanot “ARCO REAL ESTATE” nekustamo īpašumu aģentēm – Ingai Freijai (25444108) vai Tatjanai Jefimovai (28673723). Projekta apskatēs tiks ievērots princips: viens aģents iepriekš reģistrētā laikā apkalpos vienas mājsaimniecības klientus. 

 

Plašāka informācija par projektu pieejama "ARCO REAL ESTATE" mājas lapā – www.arcoreal.lv/edinburgh.


08.03.2021.

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Izīrē dzīvokli
3 ist., 4 no 5 st., 64 m2
Rīga, Vecrīga
600 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Pārdod zemi privātajai apbūvei
25000 m2
Limbažu novads, Ziemeļblāzma
95 000 EUR
Lasīt vairāk >
Izīrē māju
6 ist., 3 st., 410 m2
Rīga, Mežaparks
3 700 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Pārdod zemi privātajai apbūvei
16700 m2
Ādažu novads, Ādaži
85 000 EUR
X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu