+371 6736 5555

Projektā "Bauskas Home" uzsākta dzīvokļu rezervācija

  • Nekustamo īpašumu uzņēmums "ARCO REAL ESTATE" no šodienas uzsāk dzīvokļu rezervāciju jaunajā daudzdzīvokļu projektā "Bauskas Home", kas atrodas Rīgā, Bauskas ielā 57. Projektu attīsta nekustamo īpašumu pārvaldītājs "Kirsan". Jauno piecstāvu ēku, kurā ir divu, trīs un četru istabu dzīvokļi, ekspluatācijā plānots nodot šī gada beigās.


Jaunajā projektā dzīvokļi ir pieejami ar pilnu apdari platībās no 44 līdz 83 kvadrātmetriem. Dzīvokļu interjerā ir ieviests mūsdienīgs dizains, izmantojot risinājumus no augstas kvalitātes apdares materiāliem. Īpaša uzmanība ir pievērsta energoefektivitātei - mājoklim ir inovatīvi logi ar "Low-E" tehnoloģiju, kā arī augsta siltuma un skaņas izolācija. Siltumu dzīvoklī nodrošina pilsētas apkures sistēma ar regulējamiem radiatoriem un individuālu siltuma uzskaiti.

 

Projekta "Bauskas Home" kāpņu telpā ir ierīkots komfortabls un kluss lifts, kas nodrošinās ērtu pārvietošanos starp stāviem, savukārt pagalmā paredzēts kopts mauriņš ar apstādījumiem un bruģētu segumu, bērnu rotaļu laukums un plaša nojume kopīgiem āra pasākumiem. Ap projektu esošā teritorija ir pilnībā norobežota, un tajā tiek nodrošināta videonovērošana. Mājas iedzīvotājiem ierobežotā skaitā pieejamas arī virszemes un pazemes autostāvvietas, ko var iegādāties par papildu maksu.

 

Ārpus piemājas teritorijas projektu no vienas puses ieskauj neliels parks ar zaļo zonu, asfaltētiem pastaigu celiņiem un soliņiem, no otras puses - dzīvojamais masīvs ar iekšpagalmiem. Blakus projektam atrodas biznesa centrs "Valdo", kā arī sabiedriskā transporta pieturvietas. Par apkaimes priekšrocību var uzskatīt arī galvaspilsētas centra tuvumu, jo ar automašīnu tas sasniedzams vien desmit minūšu laikā, un Daugavas attekas - Bieķengrāvja - klātbūtne, kas Bauskas ielas projekta iedzīvotājiem būs lielisks pastaigu galamērķis.

 

"Bauskas Home" atrodas vietā ar attīstītu infrastruktūru, kas apkaimes iedzīvotājiem sniedz vairākas ērtības - jaunbūves tuvumā atrodas vidusskola, bērnudārzs un pārtikas preču veikali. Ikdienu atvieglos arī netālu esošie tirdzniecības centri, kas apmeklētājiem piedāvā plašu preču izvēli, daudzveidīgas ēdināšanas un izklaides iespējas. Dažu kvartālu attālumā pieejami arī būvmateriālu veikali un vairāki autoservisi.

 

Plašāka informācija par jauno projektu, kā arī nekustamo īpašumu aģenti Elīnu Plaudi, kura īsteno dzīvokļu rezervāciju un pārdošanu, pieejama "ARCO REAL ESTATE" mājas lapā – www.arcoreal.lv/bauskas.


07.01.2021.

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Pārdod zemi privātajai apbūvei
1952 m2
Rīga, Rītabuļļi
76 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod māju
4 ist., 1 st., 322 m2
Carnikavas novads, Carnikava
399 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
1 ist., 3 no 4 st., 38 m2
Rīga, Centrs
63 500 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
5 ist., 4 no 6 st., 177 m2
Rīga, Centrs
325 000 EUR
X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu