Projekts

Sākums » Bauskas Home » Projekts

Jaunais dzīvokļu projekts "Bauskas Home" atrodas Rīgā, Bauskas ielā 57, un tajā pieejami divu, trīs un četru istabu dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari platībā no 44 līdz 83 kvadrātmetriem. Interjerā ieviests mūsdienīgs dizains, izmantojot risinājumus no augstas kvalitātes apdares materiāliem. Īpaša uzmanība pievērsta energoefektivitātei - mājoklim ir inovatīvi logi ar "Low-E" tehnoloģiju, kā arī augsta siltuma un skaņas izolācija. Siltumu dzīvoklī nodrošina pilsētas apkures sistēma ar regulējamiem radiatoriem un individuālu siltuma uzskaiti.

 

Jaunā projekta kāpņu telpā ierīkots komfortabls un kluss lifts "Schindler". Pagalmā paredzēts kopts mauriņš ar apstādījumiem un bruģētu segumu, bērnu rotaļu laukums un plaša nojume kopīgiem āra pasākumiem. Ap projektu esošā teritorija pilnībā norobežota, un tajā tiek nodrošināta videonovērošana. Mājas iedzīvotājiem ierobežotā skaitā pieejamas arī virszemes un pazemes autostāvvietas, ko var iegādāties par papildu maksu.

 

Ārpus piemājas teritorijas projektu no vienas puses ieskauj neliels parks ar zaļo zonu, asfaltētiem pastaigu celiņiem un soliņiem, no otras puses - dzīvojamais masīvs ar iekšpagalmiem, savukārt projekta aktīvākajā pusē atrodas dinamiskā Bauskas iela ar ērtu sabiedriskā transporta tīklu un biznesa centrs "Valdo". 

 

"Bauskas Home" atrodas vietā ar attīstītu infrastruktūru, kas apkaimes iedzīvotājiem sniedz vairākas ērtības - jaunbūves tuvumā atrodas vidusskola, bērnudārzs un pārtikas preču veikali. Ikdienu atvieglos arī netālu esošie tirdzniecības centri, kas apmeklētājiem piedāvā plašu preču izvēli, daudzveidīgas ēdināšanas un izklaides iespējas. Dažu kvartālu attālumā pieejami arī būvmateriālu veikali un vairāki autoservisi.

 

Par apkaimes priekšrocību var uzskatīt arī galvaspilsētas centra tuvumu, jo ar automašīnu tas sasniedzams vien desmit minūšu laikā, un Daugavas attekas - Bieķengrāvja - klātbūtne, kas Bauskas ielas projekta iedzīvotājiem būs lielisks pastaigu galamērķis.

 

Elīna Plaude

Elīna Plaude

Sertificēts LANĪDA aģents

Mobilais: +371 28632233
Tālrunis: +371 67079220