Projekts

Sākums » VIVALDI Platinum » Projekts

Vivaldi Platinum – tas ir sinonīms kvalitātei

Būvniecībā mēs esam izmantojuši tikai pašus labākos materiālus, konstrukcijas un mehānismus.

 

Ekoloģija

Mājas būvniecībā ir izmantoti skandināvu un Latvijas celtniecības materiāli. Sienas siltinātas ar akmens vati. Tas ir materiāls, kas „elpo”, nodrošinot gaisa cirkulāciju un infiltrāciju, kas savukārt ļauj izvairīties no mitruma uzkrāšanās konstrukcijās. Ārsienas ir siltinātas ar vati divos slāņos – ar fasādes vati 120 mm biezumā un ar pretvēja vati, kuras biezums ir 30 mm.

 

Koks

Mājas ārējā apdare ir izgatavota no Kanādas priedes. Termiski apstrādātā koksne nav siltumvadītāja, tāpēc tā ir ideāli piemērota apšuvumam un ārējo virsmu apdarei. Regulāra ieeļļošana nodrošina noturību pret apkārtējās vides ietekmi, kas savukārt nodrošina elegantu ārējo izskatu daudzu gadu garumā.

Dēļi ir klāti ar „Caparol” eļļu.

Koka segums ir arī terašu grīdām.

 

Stikls

Stiklam ir ievērojama vieta projektā – lielākā fasādes daļa izgatavota tieši no tā. Stikla fasādes izgatavotas no alumīnija sistēmas „Schuco” un no dubultajām trīsstiklu paketēm 6+4+4. Visi fasādes stikli ir rūdīti. Terasēs izvietotās margas izgatavoti no tripleksa stikla.

 

Betona konstrukcijas

Monolīts lietais karkass. Pārsegumu pildījumos ir izmantota trošu spriegošanas sistēma.

 

Mehānismi

Mājā izvietoti divi firmas „Schindler” lifti. Liftu šahtu sienas ir caurspīdīgas, no rūdīta tripleksa stikla 4+4.

Autostāvvietas vārti un pazemes autostāvvietas barjera ir aprīkoti ar tālvadības sistēmu un atveras ar pults palīdzību.

Abas mājas kāpņutelpas un katrs dzīvoklis ir aprīkots ar video domofonu.

 

Apkure un elektrība, skaitītāji

Mājas pagrabā ir izvietota gāzes katlu telpa. Siltuma un patērētā ūdens uzskate tiks veikta attālināti, ar radioskaitītāju palīdzību, kuru rādījumi jums tiks nosūtīti uz elektronisko pastu.

Katra dzīvokļa individuālie elektroenerģijas skaitītāji arī ir izvietoti mājas pagrabā. Katram dzīvoklim ir paredzēts spriegums 25 ampēri.

 

Grīda un sienas

Grīda katrā dzīvoklī sastāv no akmens vates slāņa un sausa betona, kas nodrošina kā siltumizolāciju, tā arī speciālu skaņas izolāciju.

Starpsienas starp dzīvokļiem ir būvētas no keramzīta – betona blokiem 200 mm biezumā un ar 5 MPA blīvumu.

 

Iekšējā apdare

Jūs varat izvēlēties – iegādāties dzīvokli bez iekšējās apdares un pašiem pabeigt dizainu vai arī izvēlēties kādu no variantiem, ko piedāvā mūsu mākslinieki, un ievākties jau pilnībā aprīkotā vidē.

Tatjana Jefimova

Tatjana Jefimova

Sertificēts LANĪDA aģents

Mobilais:         +371 28673723
Tālrunis: +371
Skype Me