Projekts

Pašā Jūrmalas sirdī jaunajā projektā „Vienības 20" savus iemītniekus gaida 47 dzīvokļi, kas paredzēti cilvēkiem, kuri spēj novērtēt atpūtu no pilsētas trokšņa, ieelpot jūras svaigo, priežu aromāta papildināto gaisu, ieklausīties aiz loga esošo putnu dziesmās un izbaudīt dabas ainavas. 

 

Dzīvokļu platība ir no 38 līdz 143,36 m², ieskaitot plašas terases un gaišus balkonus. Jaunā trīsstāvu mājas atrodas Jūrmalas aktīvā centra tuvumā, klusā privātmāju rajonā, 7 minūšu gājiena attālumā no jūras un tikai 10 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra.

 

Projekts „Vienības 20" lieliski iekļaujas kūrortpilsētas koncepcijā. Projektam apkārt ir labi attīstīta infrastruktūra – tuvumā ir tirdzniecības centrs „Rimi" un „Maksima", kā arī Bulduru tirgus un netālu esošais sabiedriskais transports. Projektā ir apvienotas privātmājas un modernas daudzdzīvokļu mājas priekšrocības. Viena māja ir rekonstruēta vēsturiskā ēka, kur nesošās konstrukcijas un pārsegumi izgatavoti no kokmateriāliem, bet parējās trīs ēkas daļas - nesošās sienas un pārsegumi - izgatavoti no paneļiem, starpsienas – no FIBO blokiem, mājas pamati – no monolīta dzelzsbetona. Tādējādi dzīvokļos saskaņā ar mūsdienu standartiem nodrošināta maksimāli iespējamā skaņas izolācija.

 

Iedzīvotāju drošībai tiek nodrošināta – apsargāta, iežogota un apgaismota teritorija.

 

Dzīvokļi tiek pārdoti ar pilnu apdari, tajā skaitā ar iebūvētu virtuves tehniku un mēbelēm. Ēka būs pieslēgta pilsētas ūdensvadam un kanalizācijai, un mājā būs ierīkota autonoma gāzes apkures sistēma, kas palīdzēs būtiski ietaupīt izdevumus par dzīvokļa apkuri. Labiekārtotais, mājīgais pagalms ierīkots gan kā atpūtas vieta, gan kā bērnu rotaļu laukums.

Arina Kuzņecova

Arina Kuzņecova

Nekustamo īpašumu aģente

Mobilais:         +371 29441061
Tālrunis: +371 67365532
Tatjana Jefimova

Tatjana Jefimova

Sertificēts LANĪDA aģents

Mobilais:         +371 28673723
Tālrunis: +371
Skype Me