Tehniskā informācija

Sākums » Tuvidi » Tehniskā informācija

PAMATI UN ĀRSIENAS 

Ēkas nesošās konstrukcijas balstās uz monolītā dzelzsbetona pamatiem. Zem ēkas ierīkota pazemes stāvvieta. Nesošās sienas no dzelzsbetona paneļiem, pazemes stāvs, pārsegumi, sienas un kolonnas – no saliekamā dzelzsbetona. Ēkas ārējās sienas ir siltinātas 150 mm biezumā, apmestas un nokrāsotas. Kāpņu telpu fasādes ir stiklotas.

 

STARPSIENAS

Starpsienas starp dzīvokļiem – no saliekamiem dzelzsbetona paneļiem, apmestas un nokrāsotas no abām pusēm. Starptelpu starpsienas – no metāla profiliem, kas pildīti ar minerālvati un apšūti ar ģipškartona loksnēm. Starpsienu, pie kurām plānots stiprināt virtuves skapīšus, nestspējas palielināšanai zem ģipškartona loksnēm ir piestiprināts finieris. Telpās ar paaugstinātu mitruma līmeni sienas konstrukciju veido ar mitrumizturīgu ģipškartonu apšūts metāla karkass.

 

PĀRSEGUMI UN STARPSTĀVU KĀPNES

Starpstāvu pārsegumiem izmantoti saliekamie dzelzsbetona paneļi, kas, papildu skaņas izolācijas nodrošināšanai, ir pārklāti ar sausa betona un polistirola slāni. Kāpnes – uz metāla konstrukcijas ierīkoti betona pakāpieni, pārklāti ar epoksīdsveķu aizsargslāni. Uz kāpnēm ir uzstādītas nokrāsotas margas. Vienā ēkā ir četras kāpņutelpas, otrā ēkā – piecas kāpņutelpas.

 

TERASES UN JUMTS

Jumts ir siltināts, tajā ir ieklāts bituma ruļļmateriāls. Balkonos no pirmā līdz trešajam stāvam ieklāts bituma ruļļmateriāls. Ceturtā un piektā stāva terases ir siltinātas, tajās ir ieklāts bituma ruļļmateriāls.

 

DURVIS 

Kāpņutelpu ieejas durvis ir no stikla un alumīnija, bet durvis uz pazemes stāvu – no metāla. Ieejas durvis dzīvokļos – krāsotas, ugunsizturīgas metāla durvis, starptelpu durvis – no koka.

 

LOGI

Ēkā ir uzstādīti PVC logi ar dubultajām stikla paketēm.

 

APKURE UN VENTILĀCIJA

Ēkas apkuri nodrošina pilsētas siltumapgādes sistēma, kuru apkalpo Baložu komunālā saimniecība. Dzīvokļos ir uzstādīti radiatori. Kāpņu telpas netiek apkurinātas. Sanitārtehniskajos mezglos papildu komfortam ir uzstādītas elektriski apsildāmas grīdas.

Gaisa apmaiņu dzīvokļos nodrošina sanitārtehniskajos mezglos uzstādīti ventilatori, virtuves zonā ierīkotie nosūcēji un logu rāmjos iebūvētie svaigā gaisa kompensatori. Virtuves zonā ir pasīvā ventilācija.

 

ŪDENSAPGĀDE UN KANALIZĀCIJA

Ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas ir pieslēgtas pie centralizētajiem pilsētas tīkliem. Sanitārtehniskajos mezglos ir uzstādīta dušas pamatne un vanna, pods, izlietne, maisītāji dušai un izlietnei, kā arī elektriskie dvieļu žāvētāji. Virtuvē vai sanitārtehniskajā mezglā ir paredzēta vieta veļasmašīnai, ir ierīkots atbilstošs pieslēgums. Visos dzīvokļos ir uzstādīti ūdens skaitītāji ar attālinātas nolasīšanas funkciju.

 

ELEKTROENERĢIJAS UN VĀJSTRĀVAS TĪKLI 

Elektroenerģijas skaitītāji izvietoti tehniskajā telpā pagrabā. Vājstrāvas komutatori internetam un televīzijai izvietoti tehniskajā telpā pagrabā. Dzīvoklī ir ievilkts optiskais kabelis, uzstādīta rozete interneta un televīzijas pieslēgšanai. Sanitārtehniskajos mezglos un priekštelpās ir iebūvēts LED apgaismojums. Griestos ir ierīkoti dūmu detektori. Dzīvokļos ir uzstādīti namruņi.

 

APDARE 

Dzīvojamajās telpās sienas ir nokrāsotas, grīdu apdarei izmantots lamināts. Telpās ar paaugstinātu mitruma līmeni sienu un grīdu apdarei izmantotas flīzes. Tehniskajās telpās un stāvvietā grīdām izmantots betona klājums ar aizsargpārklājumu. Dzīvojamajās telpās ir ierīkoti piekargriesti no ģipškartona loksnēm, griesti ir krāsoti. 

 

TERITORIJA

Teritorija ap ēku ir labiekārtota un apzaļumota. Tāpat teritorijā ir ierīkots apgaismojums un bruģēti gājēju celiņi, uzstādīti soliņi, ir kopts zālājs un dekoratīvie augi.

Elīna Plaude

Elīna Plaude

Sertificēts LANĪDA aģents

Mobilais: +371 28632233
Tālrunis: +371 67079220
Guna Jaško

Guna Jaško

Nekustamo īpašumu aģente

Mobilais: +371 26640988
Tālrunis: +371 67079220
Skype Me