Atvērto durvju diena

Sākums » Tuvidi » Atvērto durvju diena

Projektā TUVIDI atvērto durvju dienā
prezentēs jauno paraugdzīvokli

 

Nozares portāla City24.lv rīkotā atvērto durvju dienu maratona ietvaros 24. novembrī no plkst. 11.00 līdz 16.00 daudzdzīvokļu projektā TUVIDI (Baložos) tiks prezentēts jaunais paraugdzīvoklis, nomainot līdzšinējo, kas šobrīd nonācis publiskā piedāvājumā, informē ARCO REAL ESTATE pārdošanas daļas vadītāja Ieva Jansone.

 

Iepriekšējais trīsistabu paraugdzīvoklis, kas guvis pozitīvas atsauksmes par interjeru un kas daudziem cilvēkiem palīdzējis par dzīvesvietu izvēlēties tieši TUVIDUS, šobrīd izlikts publiskajā piedāvājumā, tā kā pārējie šāda plānojuma dzīvokļi Mežaparka ielā 3 jau izpirkti. Dzīvoklis iegādei tiek piedāvāts ar mēbelēm un pilnībā aprīkots tūlītējai dzīvošanai.

 

I.Jansone norāda, ka jaunais paraugdzīvoklis radīs skaidru priekšstatu par apdares materiālu kvalitāti, par iekārtojuma iespējām un atspoguļos praktiskā plānojuma priekšrocības. Tāpat dzīvoklis apmeklētājiem ļaus iztēloties dzīvi mājīgā vidē ar skatu uz sakārtotu un zaļu vidi.

 

""Estera Development" attīstītais projekts TUVIDI, kas ekspluatācijā nodots šī gada vasarā, vislabāk atbilst aktīvām un jaunām ģimenēm, kuras mājokli izvēlas kā pieturas un atpūtas punktu starp attīstītu infrastruktūru un piepilsētas zaļās vides priekšrocībām,” skaidro ARCO REAL ESTATE pārstāve.

 

TUVIDI ir jauns dzīvokļu projekts 20 minūšu attālumā no Rīgas centra. To raksturo moderni un pārdomāti divu un trīs istabu dzīvokļi pāriem, ģimenēm ar bērniem un visiem tiem, kas vēlas dzīvot tuvāk dabai. Dzīvokļu ēkām ir pieci stāvi, bet katra dzīvokļa būtiska priekšrocība ir plašie balkoni un terases.

 

Jaunā daudzdzīvokļu projekta iedzīvotājiem būs pieejama ikdienā nepieciešamā infrastruktūra – veikali, izglītības iestādes, kultūras nams un bibliotēka. Jau 2020. gadā pie vidusskolas plānota āra sporta laukuma izbūve, kas paplašinās iedzīvotāju iespējas izvēlēties sev tīkamāko aktīva dzīvesveida disciplīnu. Tieši tādēļ dzīve Baložos būs īstā vieta aktīviem cilvēkiem, jo blakus esošajā mežā var braukt ar velosipēdu, skriet, nūjot, kā arī doties mierīgā pastaigā.

 

Plašāka informācija par daudzdzīvokļu projektu TUVIDI pieejama projekta vietnē www.tuvidi.lv, kā arī ARCO REAL ESTATE mājas lapā – www.arcoreal.lv/tuvidi.

 

 

 

Elīna Plaude

Elīna Plaude

Sertificēts LANĪDA aģents

Mobilais:         +371 28632233
Tālrunis: +371 67079220
Guna Jaško

Guna Jaško

Nekustamo īpašumu aģente

Mobilais:         +371 26640988
Tālrunis: +371 67079220
Skype Me