Projekts

Sākums » THE PEARL » Projekts

PĒRLE

Mums ir prieks iepazīstināt Jūs ar projektu "Pērle", kurš atrodas Mazā Baltezera sakoptajā piekrastē, tikai 17 km attālumā no galvaspilsētas centra, vienā no visprestižākajām Rīgas piepilsētām, priežu mežu ielokā. Augstās kvalitātes būvniecība, starptautiskus apbalvojumus ieguvusī nama arhitektūra lieliski iederas gleznainajā ainavā. Latvijā ir ierobežots skaits ezera krastā izvietotu kvalitatīvu dzīvojamo projektu, un pavisam maz ir tādu, kuru cenas ir pieejamas. Projektam "Pērle" piemīt abas šīs priekšrocības!

 

ARHITEKTŪRA

Namu, kurš it kā lidinās virs ūdens, raksturo tīras arhitektūras līnijas. Projekta oriģinālā arhitektūra ir saņēmusi otro prēmiju prestižajā arhitektūras forumā MIPIM Kannās. Katrs dzīvoklis un pati ēka ar savām kaskādes veida terasēm tiecas uz ezera pusi. Būvniecībai ir izmantoti ekoloģiski, apkārtējai videi nekaitīgi materiāli. Fasādei izmantotais koks atkārto apkārtējā meža priežu līnijas, bet stikls padara ēkas konstrukciju gaisīgu un caurspīdīgu.

 

LAIVU PIESTĀTNE

Viena no šī projekta priekšrocībām ir iespēja pārvietoties pa ūdeni tieši no ēkai blakus esošās laivu piestātnes uz pilsētas centru, galvenajām ostām un tālāk Baltijas jūrā. Kopā ar dzīvokli šajā namā Jūs iegādājaties vietu kutera novietošanai un varēsiet izmantot visas iespējas, ko piedāvā atpūta uz ūdens.

 

PAGAIDU UZTURĒŠANĀS ATĻAUJAS NOFORMĒŠANA

Ārvalstu investoram ir iespēja saņemt pagaidu uzturēšanās atļauju (PUA) Latvijā, ja tiek iegādāts viens vai vairāki nekustamā īpašuma objekti. Projekts „Pērle" atrodas Rīgas plānošanas reģionā, un, lai saņemtu PUA, pirkuma maksai par nekustamā īpašuma objektu ir jābūt vismaz Ls 100 000 (~ 142 370 EUR). Projektā „Pērle" PUA noformēšana ir iespējama tūlīt pēc dzīvokļa rezervēšanas.
Ārvalstu investoriem PUA noformēšana un saņemšana Latvijā nodrošina virkni būtisku priekšrocību:

  • iespēju brīvi pārvietoties pa valstīm, kuras ir pievienojušās Šengenas līgumam, valstu iekšējo robežu šķērsošana bez pasu un robežkontroles;
  • PUA noformēšanu nekustamā īpašuma īpašnieka laulātajam, nepilngadīgajiem bērniem un tā apgādībā esošajām personām uz tiem pašiem noteikumiem.
  • PUA tiek izdota uz 5 gadiem, un pēc 5 gadu termiņa beigām ir iespējams PUA pagarinājums vai pastāvīgās uzturēšanās atļaujas Latvijas Republikā noformēšana, vai arī Eiropas Kopienas pastāvīgā iedzīvotāja Latvijā statusa iegūšana.
Tatjana Jefimova

Tatjana Jefimova

Sertificēts LANĪDA aģents

Mobilais:         +371 28673723
Tālrunis: +371
Skype Me
Ineta Zīberga

Ineta Zīberga

Nekustamo īpašumu aģente

Mobilais:         +371 28600918
Tālrunis: +371 67821678