Projekts

Sākums » Terramisu » Projekts

dzivokli.png

 

 DZĪVOKĻI

 

Jaunajā deviņstāvu projektā kopumā pieejams 121 dzīvoklis dažādām gaumēm un atšķirīgām vajadzībām – sākot no kompaktiem vienistabas mājokļiem līdz pat lielākām ģimenēm piemērotiem dzīvokļiem ar piecām istabām. Neatkarīgi no mājokļa platības, kas pieejama amplitūdā no 34 līdz 103 kvadrātmetriem, katra dzīvokļa plānojums veidots tā, lai telpu varētu izmantot maksimāli efektīvi, turklāt radošām interjera izpausmēm palīdzēs griestu augstums, kas visos dzīvokļos sasniedz vismaz 2,95 metrus.

 

apdare.png

 

APDARE

Dzīvojamo telpu sienas ir nokrāsotas vai aplīmētas ar tapetēm, savukārt griestu apdare veidota no piekaramām konstrukcijām vai balta krāsojuma. Dzīvokļu grīdu apdarei izmantots laminātparkets vai parketa dēļi, bet vannasistabu un priekšnamu grīdas klātas ar flīzēm. Vannasistabu sienu apdare veidota ar flīzēm un krāsojumu. Dzīvokļos uzstādītas krāsotas koka iekšdurvis.

 

gaisma.png

 

GAISMA UN SKATS

 

Īpašu mājīgumu dzīvokļos rada dabiskais apgaismojums, jo apkārtnē esošā apbūve ir ievērojami zemāka nekā Terramisu. No jaunbūves augšstāviem paveras ainaviski skati un dzīvīgā apkaime, bet mazliet tālāk saskatāmas arī rāmās Daugavas aprises. Iedzīvotāju ērtībām projektā izbūvētas plašas jumtu terases – kā privātas, tā arī koplietošanai paredzētas -, no kurām būs iespēja baudīt neaizmirstamus saulrietus vai vienkārši vērot apkārtnes skatus.

 

 

SKAŅAS IZOLĀCIJA

 

Apkārtējās vides temps Terramisu iedzīvotājus ikdienā netraucēs, jo ēkai ir augstvērtīga skaņas izolācija, pateicoties masīvajām būvkonstrukcijām, fasādes siltumizolācijai vismaz 200 mm biezumā un kvalitatīviem septiņu kameru logiem ar trīskārša stikla paketi. Tikmēr iekštelpās radītos trokšņus slāpēs masīvas dzīvokļu starpsienas, kas veidotas no silikāta blokiem. Savukārt starptelpu sienas veidotas no metāla profiliem, kas pildīti ar minerālvati un apšūti ar divkāršām ģipškartona loksnēm, tādā veidā nodrošinot lielisku skaņas izolāciju personiskām vajadzībām.

 

 

SILTUMS UN ENERGOEFEKTIVITĀTE
 

Jaunais projekts Terramisu pieslēgts pilsētas siltumtīklam, bet dzīvokļos uzstādīti efektīvi somu koncepta radiatori, kas ietaupa platību, jo ir plāni un gari, tādējādi nosedzot lielāku sienas daļu. Katram dzīvoklim ir siltuma skaitītājs, bet radiatori aprīkoti ar regulatoriem. Terramisu augstā energoefektivitāte tiek balstīta gan pārdomātos būvkonstrukciju risinājumos un siltumizolācijas biezuma izvēlē, gan ar īpaši kvalitatīvu logu palīdzību. Uz ēkas jumta uzstādīti 85 kW jaudīgi saules paneļi, kas visa gada garumā projekta iedzīvotājus nodrošinās ar silto ūdeni un koplietošanas telpu apgaismojumu, tādā veidā būtiski samazinot komunālās izmaksas.

 

 

TERITORIJA UN APKĀRTNE
 

Uz zemesgabala ierīkoti bruģēti gājēju celiņi un automašīnām paredzēti laukumi. Teritorija ir apgaismota, kā arī ierīkots bērnu rotaļu laukums ar apzaļumotu teritoriju. Terramisu apkārtnē ir viss ikdienā nepieciešamais – izglītības un medicīnas iestādes, tirdzniecības centri, tirgus, aktīvās atpūtas un izklaides centri, kafejnīcas, kā arī attīstīta sabiedriskā transporta infrastruktūra.

 

Inga Freija

Inga Freija

Nekustamo īpašumu aģente

Mobilais: +371 25444108
Tālrunis: +371 67365555
Arina Kuzņecova

Arina Kuzņecova

Nekustamo īpašumu aģente

Mobilais: +371 29441061
Tālrunis: +371 67365555