Koncepcija

Sākums » TAL RESIDENCE » Koncepcija

Mihails Tāls bija XX gs. 60. gadu simbols. Viņa popularitāti varēja apskaust jebkura kinozvaigzne. Par starptautisko šaha lielmeistaru Mihails Tāls kļuva 1957. gadā, par nopelniem bagāto sporta meistaru un pasaules čempionu – 1960. gadā, tikai 23 gadu vecumā! Visa viņa dzīve bija stāsts par iepriekš nepieredzētu, strauju tiekšanos pretī virsotnēm.

 

Avantūrisms, bezkompromisa risinājumi, pieņemot lēmumus, neizsīkstošs optimisms un enerģija, kas pavadīja Mihailu Tālu viņa dzīves ceļā, ir kļuvis par TAL RESIDENCE radītāju iedvesmas avotu un radījis atspulgu arī arhitektūras risinājumos. Ēkas fasādes apdarē arhitekts Ingurds Lagzdiņš izmanto šaha motīvus: erkeru ģeometriskie veidojumi atgādina dažādu augstumu šaha figūras, bet gaišā un tumši tonētā stikla mijiedarbība – šaha dēlīša laukumu. Veidojot jauno tēlu, arhitekts ar cieņu ir izturējies pret ielas vēsturisko veidolu, saglabājot senās koka apbūves kontūras un harmoniski ievijot TAL RESIDENCE blakus esošo ēku ansamblī.

 

TAL RESIDENCE izveides ideja ir cieņas apliecinājums dižajam un izcilajam šaha lielmeistaram, kas atstājis neizdzēšamas pēdas vēsturē. Projekta kā nopietnas un nozīmīgas ēkas pozicionēšana rada tam papildu vērtību potenciālā pircēja acīs, veido unikālu projekta tēlu un piešķir tam zināma veida godalgu, kas atspoguļojas arī cenā, to pārdodot.

 

Cieņa pret Rīgas tradīcijām un vēsturi, pret dižo ģēniju Mihailu Tālu, ekskluzīvums un unikālā atrašanās vieta un arhitektūras risinājumi – tas viss veido TAL RESIDENCE projekta unikalitāti.

Tatjana Jefimova

Tatjana Jefimova

Sertificēts LANĪDA aģents

Mobilais: +371 28673723
Tālrunis: +371
Skype Me
Elīna Plaude

Elīna Plaude

Sertificēts LANĪDA aģents

Mobilais: +371 28632233
Tālrunis: +371 67079220