Projekts

Saule ir visa dzīvā avots. Visi dzīvības procesi uz Zemes norit, pateicoties Saules stariem. Tomēr Saule nav tikai ierasts objekts pie debesjuma – tā ir nozīmīga mūsu civilizācijas estētiskās domāšanas sastāvdaļa. Saules pielūgšanas kults pastāvējis jau kopš cilvēces mītiskā pasaules skatījuma pirmsākumiem. Arī mūsdienās daudzu tautu kultūrā Saulei ir nozīmīga loma, ne tikai veidojoties un nostiprinoties noteiktam etnosam, bet arī sabiedrībai kopumā.

 

Mūsdienīgais dzīvojamais komplekss "Sun Terraces" kā manifests un himna Saulei slejas pašā Jūrmalas sirdī, Dzintaru prospektā 36. Modernā trīsstāvu ēka, kuru veido divi korpusi, ir projektēta tā, lai pār atklātajām terasēm, bērnu rotaļlaukumu un iekšpagalmu plūstu maksimāli iespējamais Saules apgaismojums visas dienas garumā. Rūpīgi pārdomātais un izstrādātais solārais plānojums ir viena no ēkas pamatvērtībām.

 

Ēku fasādes apdarē izmantoti tikai dabīgie materiāli, tādi kā travertīns un ciedrs. Ciedra cēlkoksne kā izcilas kvalitātes būvniecības un apdares materiāls, kurš nav pakļauts trūdēšanai, deformācijai un neplaisā, augsti tiek vērtēta visā pasaulē. Travertīna porainā tekstūra nodrošina papildus siltināšanu, bet fasādes paneļu unikālais dzīslojums padara ēkas izskatu cildenu.

 

Kompleksa galvenais arhitektūras elements ir plašās terases, no kurām paveras gleznains skats uz Baltijas jūru, pludmali un priežu mežu. Ik rītu, stāvot uz terases, ar možām domām un interesantām idejām, var rāmi vērot, kā mostas jauna diena un sajust kā Saule, metot loku no jūras puses un lēni slīdot uz rietumiem, savā ceļā noglāsta un izgaismo ikvienu "Sun Terraces" laukumiņu.

 

Projekts tika veidots ar domu sniegt iekšējo harmoniju gan ēkas iedzīvotājiem, gan garāmgājējiem, lai komplekss kā cilvēku veidotas arhitektūras objekts, līdzsvarotos ar īpašo, tikai Jūrmalai raksturīgās dabas arhitektūru. Celtnes apdarē pārdomāti izmantotie dabīgie materiāli, lai tā iederētos Jūrmalas unikālajā klimatā, lai mājas iemītnieki justos iederīgi un piederīgi šeit. Izvēloties apartamentus "Sun Terraces", Jūs kļūsit par daļu no šīs brīnumainās vietas.

Tatjana Jefimova

Tatjana Jefimova

Sertificēts LANĪDA aģents

Mobilais:         +371 28673723
Tālrunis: +371
Skype Me