Atrašanās vieta

Sākums » Sun Terraces, Jūrmala » Atrašanās vieta

Projekts "Sun Terraces" atrodas Jūrmalas centrā, Dzintaros, tieši pie jūras. Jūras viļņu šalkas, priežu meža vieglā šūpošanās, rimtas pastaigas pa klusajām ielām – tieši šādas izjūtas atklāj kūrortpilsētas īpašo garu. Jūrmala, iespējams, ir viens no vispazīstamākajiem un greznākajiem Baltijas jūras kūrortiem, kas atrodas vien nepilnu 30 km attālumā no galvaspilsētas Rīgas.

 

Jūrmala ir izslavēta ar savām balto smilšu pludmalēm, mierīgo dzīvi, biezajiem mežiem un attīstīto infrastruktūru. Taču Jūrmala nenozīmē tikai mierīgu un rimtu dzīvi. Vasaras sezonā pilsētā norisinās daudzi starptautiski kultūras pasākumi, tiek rīkotas izstādes un koncerti. Atpūtnieki vada savas dienas pludmalē, bet vakaros atpūšas omulīgajās Jomas ielas kafejnīcās.

 

Jūrmala piedāvā ne vien skaistu dabu, koptās smilšu pludmales, veco un majestātisko priežu mežus, sakopto, mierpilno vidi ar akurātām, nelielām mājiņām un patīkamām kafejnīcām, bet arī dažādu SPA centru pakalpojumus. Sanatorijas un atveseļošanās centri piedāvā unikālas ārstnieciskās procedūras, izmantojot Ķemeru dziedniecisko avotu resursus.

 

Tatjana Jefimova

Tatjana Jefimova

Sertificēts LANĪDA aģents

Mobilais: +371 28673723
Tālrunis: +371
Skype Me