Arhitektūra

Sākums » Sun Terraces, Jūrmala » Arhitektūra

"Sun Terraces" dzīvojamā kompleksa projekts tika izstrādāts skandināvu funkcionālisma stilā, kuram piemīt īpašs lakonisms, tomēr, stingri ievērojot Jūrmalai vēsturiski izveidojušās raksturīgās iezīmes. Pateicoties šādam nosacījumam, abas mājas dabīgi un harmoniski iederas kūrorta kopējā arhitektūras kontekstā un dabas ainavā.

 

Projekts "Sun Terraces" ir projektēts tā, lai maksimāli izmantotu tieši dienas gaismu un visas, tās sniegtās priekšrocības. Eksterjera galvenais elements ir platās un plašās terases, kas kopējai arhitektoniskajai koncepcijai piešķir majestātisku, siltu, tomēr vienlaikus arī mājīgu gaisotni. Penthaus stila terases ir apdarītas ar ciedra cēlkoksni, bet ārējās sienas ar pulētu travertīnu. Tieši šī kombinācija ļāva arhitektiem vizuāli dabiski savienot "SunTerraces" stilu ar piejūras pilsētas vispārējo kontekstu un raksturu. "Sun Terraces" projektu ir izstrādājis viens no lielākajiem Rīgas arhitektu birojiem – "Kubs".

 

Iekšpagalmā ir ierīkots bērnu rotaļlaukums. "Sun Terraces" piebraucamie ceļi ir izklāti ar flīzēm, teritoriju norobežo žogs ar paceļamo barjeru, kuru ērti var atvērt ar tālvadības pulti. Pazemes autostāvvieta ir paredzēta 64 automašīnu novietošanai, kas ļaus katram iedzīvotājam droši atstāt savu transportlīdzekli.

Tatjana Jefimova

Tatjana Jefimova

Sertificēts LANĪDA aģents

Mobilais: +371 28673723
Tālrunis: +371
Skype Me