Projekts

Klusajā Jūrmalas daļā – Asaros, Asaru prospektā 53, – bērzu un priežu ieskautā teritorijā top kompleksa „SKY GARDEN” pirmais daudzdzīvokļu nams, kas kļūs par īstajām mājām 48 ģimenēm.

 

Zaļais, mājīgais un mūsdienīgais dzīvokļu nams būs ērta un moderna būve ar komfortablu un ergonomisku dzīvokļu plānojumu, izbūvētu pazemes autostāvvietu, kurā katram dzīvoklim būs paredzētas arī divas velosipēdu novietnes, brīnišķīgu jumta dārzu un slēgtu, labiekārtotu pagalmu ar izbūvētu bērnu rotaļlaukumu. Būvniecībā izmantoti dabīgi un ekoloģiski materiāli, izmatotas energoefektīvas tehnoloģijas.

 

Pirmajā stāvā katram dzīvoklim tiks izbūvēta terase, no kuras varēs nokļūt mājas teritorijā neizmantojot kāpnes, otrajā stāva katram dzīvoklim būs izbūvēts plašs un gaišs balkons, savukārt trešā stāva dzīvokļiem būs katram savs jumta dārzs – zaļa un saulaina terase uz jumta, kur var brīvi atpūsties vai izaudzēt, ko sev tīkamu – zaļumus, dārzeņus, ziedus vai zālienu.

 

Zaļie jumta dārzi tiks radīti kā māju un apkārtējo vidi vienojošs motīvs un dos iespēju visiem mājas iedzīvotājiem koplietošanas jumta terasē rīkot nelielas, oriģinālas privātās ballītes, Papildus zaļajai zonai iedzīvotāju ērtībai uz jumta tiks ierīkota koplietošanas grila vieta ar grila kamīnu, nelielu aprīkotu virtuvīti un sanitāro mezglu, lai mājas iemītnieki un viņu viesi pasākumos justos maksimāli brīvi un komfortabli.

 

SKY GARDEN attīstītāji, domājot gan par kompleksa iedzīvotājiem, gan tuvākās apkārtnes iedzīvotājiem un arī citiem atpūtniekiem, plāno nomāt un labiekārtot no Jūrmalas pilsētas pašvaldības pludmales zonu starp Gaidas un Vēju ielām.

 

Projektētājs: SIA „DO studio”

Arhitekts: Didzis Krūmiņš

Būvuzņēmējs: SIA „Easy Building”

Būvuzraugs: Aldis Ermansons

Stāvi: 3 + jumta terases

Kāpņu telpas: 3

Lifti: 3

Māju plānots nodot ekspluatācijā:  2013.gada decembrī

Tatjana Jefimova

Tatjana Jefimova

Sertificēts LANĪDA aģents

Mobilais: +371 28673723
Tālrunis: +371 67365555
Skype Me
Inga Freija

Inga Freija

Nekustamo īpašumu aģente

Mobilais: +371 25444108
Tālrunis: +371 67365555