Projekts

Sākums » San’Antonia » Projekts

Klusajā centrā, vienā no skaistākajām Rīgas ielām atrodas eleganta un aristokrātiska neoklasicisma stila ēka ar romantisku nosaukumu «San'Antonia».

 

Jaunais projekts "San'Antonia" atrodas netālu no Mākslas akadēmijas un Valsts mākslas muzeja, kaimiņos diplomātiskajam kvartālam, banku birojiem un labākajiem pilsētas restorāniem, mājīgām kafejnīcām un daudziem pilsētas parkiem. Rīgas klusā centra attīstītā infrastruktūra nodrošinās nama iemītniekiem maksimālas ērtības un komfortu. Pēc ēkas rekonstrukcijas ir atjaunoti fasādes un interjera vēsturiskie elementi, restaurēta galvenā ieeja, ierīkots lifts.


Lieliskais sešstāvu nams, kurš atrodas gleznainajā Antonijas ielā Rīgā, tika uzbūvēts 20.gadsimta sākumā un tagad ir objekts, kurš iekļauts UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Katru „San'Antonia" interjera un eksterjera elementu var saukt par mākslas darbu, kas ļauj dzīvokļu iemītniekiem un īpašniekiem justies kā īsteniem aristokrātiem, kuri dzīvo jūgendstila namā. Namā ir 18 ekskluzīvi dzīvokļi, kuri paredzēti ilgtermiņa izīrēšanai; dažos dzīvokļos jau ir iemitinājušies īrnieki.

Tatjana Jefimova

Tatjana Jefimova

Sertificēts LANĪDA aģents

Mobilais:         +371 28673723
Tālrunis: +371
Skype Me
Svetlana Kolmakova

Svetlana Kolmakova

Nekustamo īpašumu aģente

Mobilais:         +371 25632140
Tālrunis: +371 67365532
Skype Me