Projekts

Sākums » SALIENA » Projekts

Saliena ir optimāli izplānots premium klases dzīvojamais komplekss jūsu komfortablai un skaistai dzīvei. Tas ir lielākais nekustamā īpašuma attīstības projekts Baltijā un vienīgais Golf Estate Latvijā. Projekts, kura platība ir 455 ha, iekļauj dzīvojamos rajonus, golfa laukumu, infrastruktūras objektus, dažādas brīva laika pavadīšanas iespējas un izglītības iestādes, kā arī tirdzniecības un biznesa parku.

 

Saliena ir ideāli izvietota starp Rīgu un Jūrmalu. Iedzīvotāju ērtībai tiek piedāvāts dažādu infrastruktūras objektu komplekss: golfa laukums, privātais parks, bērnu spēļu laukumi, meža parks, ledus halle, sporta komplekss ar baseiniem, Latvijas starptautiskā skola, lielveikali un citi objekti. Par drošību rūpējas Salienas apsardzes dienests, bet uz visām ielām ir uzstādītas videonovērošanas kameras.

 

Salienas jaunākais projekts ir mazstāvu daudzdzīvokļu apbūves komplekss. No dzīvokļiem, kuru autors ir pazīstamais arhitektu birojs Sarma & Norde, paverās brīnišķīgs skats uz perfekti koptu privāto parku ar strūklaku un bērnu spēļu laukumu. Komfortabli un praktiski mājokļi ir funkcionāli pārdomāti līdz pēdējam sīkumam un ir projektēti ar modernāko energoefektivitātes tehnoloģiju pielietojumu.


Inga Freija

Inga Freija

Nekustamo īpašumu aģente

Mobilais:         +371 25444108
Tālrunis: +371 67079220