Tehniskā informācija

Sākums » Rīgas Vārti » Tehniskā informācija

PAMATI UN ĀRSIENAS

 

Ēkas nesošās konstrukcijas balstās uz monolītā dzelzsbetona pamatiem. Nesošās sienas no monolītā dzelzsbetona un fibo keramzītbetona blokiem, pārsegumi un kolonnas – no monolītā dzelzsbetona. Ēkas ārējās sienas ir siltinātas 150 mm biezumā, ventilējamās fasādes siltinātas ar vati. Kāpņu telpu fasādes ir stiklotas.

 

STARPSIENAS

 

Starpsienas starp dzīvokļiem – no monolītā dzelzsbetona un fibo keramzītbetona blokiem, apmestas un nokrāsotas no abām pusēm. Starptelpu starpsienas – no metāla profiliem, kas pildīti ar minerālvati un apšūti ar ģipškartona loksnēm. Starpsienu, pie kurām plānots stiprināt virtuves skapīšus, nestspējas palielināšanai zem ģipškartona loksnēm ir piestiprināts finieris. Telpās ar paaugstinātu mitruma līmeni sienas konstrukciju veido ar mitrumizturīgu ģipškartonu apšūts metāla karkass.

 

PĀRSEGUMI UN STARPSTĀVU KĀPNES

 

Starpstāvu pārsegumiem izmantoti monolītā dzelzsbetona paneļi, kas papildu skaņas izolācijas nodrošināšanai ir pārklāti ar sausa betona un vates slāni. Kāpnes – uz monolītā dzelzsbetona ierīkoti betona pakāpieni. Uz kāpnēm ir uzstādītas nokrāsotas margas.

 

TERASES UN JUMTS

 

Jumts ir siltināts, spāres, latojums un skārda lokšņu segums. Balkonos no otrā līdz piektajam stāvam ieklāts mitrumizturīgs koka grīdas segums.

 

DURVIS

 

Kāpņutelpu ieejas durvis ir no stikla un alumīnija, Garāžu vārti automātiski paceļami. Ieejas durvis dzīvokļos – krāsotas, ugunsizturīgas metāla durvis, starptelpu durvis – no koka.

 

LOGI

 

Ēkā ir uzstādīti PVC logi ar trīskāršām stikla paketēm.

 

APKURE UN VENTILĀCIJA

 

Ēkas apkuri nodrošina gāzes apkures autonomā apsildes sistēma, kuru apkalpo apsaimniekotājs. Dzīvokļos ir uzstādīti radiatori. Kāpņu telpas netiek apkurinātas. Sanitārtehniskajos mezglos papildu komfortam ir uzstādītas elektriski apsildāmas grīdas. Gaisa apmaiņu dzīvokļos nodrošina sanitārtehniskajos mezglos uzstādīti ventilatori, virtuves zonā ierīkotie nosūcēji un logu rāmjos iebūvētie svaigā gaisa kompensatori. Virtuves zonā ir pasīvā ventilācija.

 

ŪDENSAPGĀDE UN KANALIZĀCIJA

 

Ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas ir pieslēgtas pie centralizētajiem pilsētas tīkliem. Sanitārtehniskajos mezglos ir uzstādīta dušas pamatne un vanna, pods, izlietne, maisītāji dušai un izlietnei, kā arī elektriskie dvieļu žāvētāji. Virtuvē vai sanitārtehniskajā mezglā ir paredzēta vieta veļasmašīnai, ir ierīkots atbilstošs pieslēgums. Visos dzīvokļos ir uzstādīti ūdens skaitītāji ar attālinātas nolasīšanas funkciju.

 

ELEKTROENERĢIJAS UN VĀJSTRĀVAS TĪKLI

 

Elektroenerģijas skaitītāji izvietoti tehniskajā telpā ēkas 1. stāvā. Vājstrāvas komutatori internetam un televīzijai izvietoti tehniskajā telpā ēkas 1. stāvā. Dzīvoklī ir ievilkts optiskais kabelis, uzstādīta rozete interneta un televīzijas pieslēgšanai. Sanitārtehniskajos mezglos un priekštelpās ir iebūvēts LED apgaismojums. Griestos ir ierīkoti dūmu detektori. Dzīvokļos ir uzstādīti namruņi.

 

APDARE

 

Dzīvojamajās telpās sienas ir nokrāsotas, grīdu apdarei izmantots ozolkoka parkets. Telpās ar paaugstinātu mitruma līmeni sienu un grīdu apdarei izmantotas flīzes. Tehniskajās telpās un garāžu grīdām izmantots betona klājums ar aizsargpārklājumu. Dzīvojamajās telpās špaktelēti, krāsoti dzelzsbetona griesti.

 

TERITORIJA

 

Teritorija ap ēku ir labiekārtota un apzaļumota. Tāpat teritorijā ir ierīkots apgaismojums un bruģēti gājēju celiņi, uzstādīti soliņi, ir kopts zālājs un dekoratīvie augi.

Guna Jaško

Guna Jaško

Nekustamo īpašumu aģente

Mobilais: +371 26640988
Tālrunis: +371 67079220
Skype Me
Elizabete Pomaskova

Elizabete Pomaskova

Nekustamo īpašumu aģente

Mobilais: +371 29164522
Tālrunis: +371 67079220