Projekts

Sākums » Rīgas 51 » Projekts

Jaunais projekts  RĪGAS 51  ir māja ar praktisku dzīvokļu izkārtojumu. Ēka veidota mūsdienīgā stīlā, kuras galvenā ideja ir atvērta telpa un dabiskā gaisma.

 

Visos dzīvokļos ir lieli panorāmas logi no "Schuco" sistēmas alumīnija konstrukcijām ar dubultiem stikliem un saules aizsargiem. 

 

Dzīvokļi projektā tiek piedāvāti ar pilnu apdari. Maksimāli izmantoti dabas materiāli – marmors, travertīns, akmens un keramikas flīzes, ozolkoka grīdas, ozola finierētas durvis. Augstie griesti – 2,8 m krāsoti ar "Becker" kvalitātes krāsu. Istabās ir panorāmas logi, iebūvēti radiatori "Zehnder". Vannas istabās ir elektriskas apkures grīdas, "Hansgrohe" santehnika un "Villeroy & Boch" fajanss.

 

Pirmā stāva dzīvokļiem ir terases, kas iziet uz zaļo zonu. Otrajā un trešajā stāvā ir tonēti stikla balkoni, bet ceturtajā stāvā – lielas terases ar skatu uz apkārtējo priežu mežu. Mikroklimatu dzīvokļos nodrošina centralizēta piespiedu ventilācija ar siltuma atgūšanu un individuāla gaisa kondicionēšanas sistēma. Apkuri un diennakts karstā ūdens piegādi dzīvokļiem nodrošina energoefektīvi gāzes katli "Buderus".

 

Katrā dzīvoklī "Lattelecom" nodrošina telefona un optiskā interneta pieslēgumu. Māja ir aprīkota ar diviem "KONE" klusajiem liftiem, kuriem ir pieeja pazemes autostāvvietai. Iebrauktuve uz autostāvvietu ir aprikota ar elektrisko apkuri un apgaismojumu.  Velosipēdu un liela izmēra inventāra uzglabāšanai autostāvvietā ir atsevišķas kastes.

 

Klusas un komfortablas naktsmītnes nodrošina uzticama drošības sistēma. Video novērošana notiek pa perimetru, uz ēkas fasādes un pazemes autostāvvietā. Ieejas durvis papildus ir aprīkotas ar domofonu un videokameru. Blakus izveidots gaumīgs teritorijas ainavu dizains, kā arī fasādes dekoratīvais apgaismojums. Projektā ir pieejams arī rotaļlaukums.

 

Tatjana Jefimova

Tatjana Jefimova

Sertificēts LANĪDA aģents

Mobilais:         +371 28673723
Tālrunis: +371
Skype Me
Arina Kuzņecova

Arina Kuzņecova

Nekustamo īpašumu aģente

Mobilais:         +371 29441061
Tālrunis: +371 67365532