Projekts

Sākums » Podnieki II » Projekts

 

Ciemats Podnieki ir viena no ģimenei draudzīgākajām vietām Rīgas apkārtnē, un tas atrodas novadā ar attīstītu infrastruktūru un visstraujāko attīstību starp Pierīgas apkaimēm – Ādažos.

 

Projekta teritorija no vienas puses piekļaujas Ādažu pilsētai, kurā ir vairākas skolas, bērnudārzi, tirdzniecības centrs, restorāni, kafejnīcas un sporta infrastruktūras objekti – tenisa korti, veikparks, peldbaseins –, kā arī citas ikdienas pakalpojumu un medicīnas aprūpes iestādes. No otras puses projekts robežojas ar Vējupi, turklāt pavisam netālu ir plaši mežu masīvi, kas piemēroti pastaigām, izbraucieniem ar velosipēdu vai citām atpūtas iespējām svaigā gaisā, turklāt atjaunotais Gaujas-Baltezera kanāls nodrošinās iespēju laivot līdz Baltezeram vai pat Rīgas jūras līcim. Aktīvas atpūtas un dabas cienītājiem šī ir teicama vieta.

 

Lai gan projekts atrodas ārpus Rīgas, to ar galvaspilsētu savieno ērta sabiedriskā transporta kustība, kā arī transporta infrastruktūra kopumā, nodrošinot maksimāli ērtu un iespējami ātru nokļūšanu līdz Rīgas centram, proti, ar automašīnu tas sasniedzams 20 – 25 minūtēs.

 

Podniekos, Ūbeļu ielas 5. namā, pieejami trīs un četru istabu dzīvokļi ar pilnu apdari platībās no 57 līdz 94 m², katram dzīvoklim pagrabā paredzēta individuāla mantu novietne, kā arī pieejamas divas virszemes stāvvietas vai garāža divām automašīnām.

 

Kāpņu telpas ir gana plašas un gaišas, lai tajās varētu novietot bērnu ratiņus vai citus bērnu pārvietošanās līdzekļus, piemēram, skrejriteņus, savukārt lifts nodrošina ērtu nokļūšanu jebkurā no stāviem arī ar bērnu ratiņiem vai smagākiem iepirkumu maisiem.

 

Mūsu pieredzējusī pārdošanas komanda ar lielāko prieku Jūs iepazīstinās ar projekta lieliskajām priekšrocībām arī klātienē un, ņemot vērā Jūsu vēlmes un nepieciešamības, ieteiks Jums piemērotāko dzīvokli Podniekos.

Anna Ināra Rihtere

Anna Ināra Rihtere

Sertificēts LANĪDA aģents

Mobilais: +371 29297626
Tālrunis: +371 67079220
Ineta Zīberga

Ineta Zīberga

Nekustamo īpašumu aģente

Mobilais: +371 28600918
Tālrunis: +371 67821678