Projekts

Sākums » Palisāde » Projekts

Projekts „Palisāde” ir luksus klases dzīvokļi prestižā Rīgas pilsētas daļā. Dzīvošana tā sauktajā „klusajā centrā” ļauj norobežoties no pilsētas kņadas un vienlaicīgi būt līdzās nekad neapklustošajai lielpilsētas dzīvei.

 

„Palisāde" ir viena no skaistākajām neoklasicisma stila Rīgas ēkām. Nams uzbūvēts 1913.gadā, bet pilnīga nama rekonstrukcija tika veikta 2003.gadā. Rekonstrukcijas gaitā, kuras galvenais mērķis bija vēsturiskās vērtības saglabāšana un mūsdienīgu risinājumu ieviešana, tika atjaunoti fasādes un interjera sākotnējie elementi, izbūvēta grezna parādes ieeja, ierīkoti lifti. Tas viss ļauj nama iemītniekiem baudīt ne tikai skaistumu, bet arī komfortu.


„Palisāde" ir „kluba tipa" nams, kurš atrodas Vēstniecību rajonā ar daudzām gleznainām ieliņām un slaveniem restorāniem. Nams atrodas netālu no ļoti skaista parka un Daugavas krastmalas ar jahtkluba piestātni.

 

Īpašu unikalitāti ēkai, cita starpā, dod ierīkotā atpūtas zona ar baseinu, saunu un fitnesa centru, kura ir pieejama tikai nama iemītniekiem jebkurā tiem izdevīgā laikā.


Ēkā ir nodrošināta diennakts apsardze.

Tatjana Jefimova

Tatjana Jefimova

Sertificēts LANĪDA aģents

Mobilais:         +371 28673723
Tālrunis: +371
Skype Me
Svetlana Kolmakova

Svetlana Kolmakova

Nekustamo īpašumu aģente

Mobilais:         +371 25632140
Tālrunis: +371 67365532
Skype Me