Projekts

Sākums » Ogres apartamenti » Projekts

Pārdomāti, kvalitatīvi dzīvokļi un apartamenti ar skatu uz Daugavu, ērtai dzīvei mūsdienīgā namā. Ogres apartamentiem ir deviņi stāvi, kuros izbūvēti 64 jauni dzīvokļi un apartamenti ar rūpīgi pārdomātu plānojumu un pilnu apdari, kuru īpašā iezīme ir augstie griesti, kas līdz ar lieliem logiem rada gaismas un plašuma caurstrāvotu, mierpilnu gaisotni. 

 

Dzīvokļu un apartamentu apdare veikta izmantojot mūsdienīgus un kvalitatīvus augstas klases būvmateriālus un iekārtas. Sanitārajos mezglos ir ierīkotas apsildāmās grīdas. Iedzīvotāju ērtībām un energoefektivitātei uzstādīti radiatori ar termoregulatoriem.

 

Ēkā izbūvētas jaunas inženierkomunikācijas:

  • ierīkoti individuālie aukstā un karstā ūdens skaitītāji katrā dzīvoklī;
  • elektroapgādes sistēma;
  • elektroniskie sakari – Tet optiskais kabelis.

Ēkas renovācijas laikā atjaunota nama fasāde, restaurētas koplietošanas telpas. Ēkai ir autonomā gāzes apkure, pilsētas ūdensvads un kanalizācija.

 

Katram dzīvokļa īpašniekam tiek piedāvāta iespēja iegādāties virszemes autostāvvietu ēkas pagalmā, kas ir norobežota ar iebraucamo barjeru, un drošu mantu glabātuvi ēkas pirmajā stāvā vai pagrabstāvā.

 

Nama ārdurvis ir aprīkotas ar domofonu, namā un tā apkārtnē darbojas videonovērošana. Ir labiekārtots ēkas pagalms, izveidots pilnīgi jauns, plašs bērnu rotaļu laukums, izvietoti soliņi un velo novietnes.

 

Ogres Apartamenti atrašanās vieta ir netālu no Ogres centra, lai dzīvošana šeit būtu ērta, komfortabla un nesteidzīga. Rīga ir ātri un ērti sasniedzama gan ar personīgo automašīnu, gan izmantojot sabiedrisko transportu.