Tehniskā informācija

Sākums » Liepziedi » Tehniskā informācija

Pamati un ārsienas

Ēkas nesošās konstrukcijas balstās uz monolīta dzelzsbetona pāļveida pamatiem. Zem ēkas izveidota pazemes stāvvieta. Nesošās sienas konstruētas no dzelzsbetona paneļiem,  pazemes stāvs, pārsegumi, sienas un kolonnas no monolītā dzelzsbetona. Ēkas ārsienas veidotas no vieglas konstrukcijas termoprofila paneļiem, siltinātas un apšūtas ar cementšķiedras plāksnēm. Kāpņutelpu fasādes stiklotas.

 

Starpsienas

Papildus skaņas izolācijai tās starpsienas, kas atrodas starp dzīvokļiem un izejošas uz kāpņutelpas pusi, mūrētas no FIBO blokiem, papildinātas ar skaņas izolācijas slāni un apšūtas ar ģipškartona plāksnēm. Dzīvokļu iekšējās starpsienas konstruētas no metāla profiliem, pildītas ar minerālvati un apšūtas ar ģipškatrona plāksnēm. Tām dzīvokļa starpsienām, uz kurām plānots stiprināt virtuves skapīšus, papildus nestspējai zem ģipškartona plāksnēm uzstādītas 12 mm finiera plāksnes. Telpās ar paaugstinātu mitrumu sienu konstrukcija veidota no metāla karkasa, kas apšūts ar mitrumizturīgo ģipškartonu.

 

Pārsegumi un starpstāvu kāpnes

Starpstāvu pārsegumam izmantoti dobtie dzelzsbetona paneļi, kurus papildus skaņas izolācijai klāj cietās minerālvates slānis un sausais betons. Kāpnes veidotas no dzelzsbetona elementiem, kas pārklāti ar speciālu aizsargslāni. Kāpnēm uzstādītas krāsotas nerūsējoša metāla margas. Ēkā ir divas kāpņu telpas.

 

Terases un jumts

Jumts siltināts un klāts ar rullveida bituma pārklājumu. Pirmā stāva terases pārklātas ar mākslīgo segumu.

 

Durvis

Kāpņu telpu ārdurvis veidotas no stikla un alumīnija, durvis uz pazemes stāvu  no metāla un stikla. Dzīvokļu ārdurvis - krāsotas ugunsdrošas metāla durvis, dzīvokļu iekšdurvis – ozolkoka finierējuma.

 

Logi

Ēkā uzstādīti PVC logi ar divstikla paketēm.

 

Lifts

Ēkā ierīkoti divi deviņvietīgi SCHINDLER lifti.

 

Apkure un kanalizācija

Dzīvokļos uzstādīti radiatori, arī tehniskajās telpās un kāpņu telpās apkuri nodrošina radiatori. Sanmezglos papildus uzstādītas elektriskās siltās grīdas. Gaisa apmaiņu dzīvokļos nodrošina sanmezglos uzstādītie ventilatori, tvaika nosūcējs virtuves zonā un logu rāmjos iestrādātie svaigā gaisa kompensatori. Virtuves zonā pasīvā ventilācija.

 

Ūdensapgāde un ventilācija

Ūdensapgādes un kanalizācijas sistēma pieslēgta centrālajiem pilsētas tīkliem. Sanmezglos uzstādīts dušas paliknis, klozetpods un izlietne, Oras dušas un izlietnes maisītājkrāni, kā arī sanmezglos uzstādīti elektriskie dvieļu žāvētāji. Virtuvē vai sanmezglā paredzēta vieta veļas mašīnas pieslēgumam. Dzīvokļiem uzstādīti ūdens patēriņaskaitītāji ar distances nolasīšanas funkciju.  

 

Elektroenerģijas un vājstrāvas tīkli

Elektroenerģijas skaitītāji izvietoti tehniskajā telpā. Vājstrāvas komutatori (internetam un televīzijai) atrodas kāpņu telpās. Dzīvokļos uzstādīti izvadi signalizācijas pieslēgšanai pēc dzīvokļu īpašnieku izvēles. Katrā dzīvokļa istabā uzstādītas moduļveida rozetes telefona un/vai interneta un/vai televīzijas pieslēgumam. Kabeļu instalācija dzīvokļos nodrošina datu pārraidi atbilstoši Cat6 standartiem. Dzīvokļos uzstādīti domofoni. Sanmezglos un dzīvokļu priekšnamos uzstādīts LED apgaismojums. Pie griestiem uzstādīti dūmu detektori, kurus iespējams pieslēgt dzīvokļa īpašnieka izvēlētajai signalizācijas sistēmai.

 

Apdare

Dzīvojamajās telpās sienas krāsotas, telpās ar paaugstinātu mitruma līmeni sienas flīzētas (keramiskās flīzes Arkitekt Color/ Arkitekt Basic). Dzīvojamo telpu grīdu apdarē izmantots trīsslāņu ozolkoka parkets. Telpās ar paaugstinātu mitruma līmeni grīdas flīzētas (keramiskās flīzes Arkitekt Color/ Arkitekt Basic). Tehniskajās telpās kā arī uzglabāšanas telpās grīdām izmantots betona klājs ar aizsargpārklājumu. Dzīvojamo telpu griesti krāsoti, dzīvokļu palīgtelpās, sanmezglos, priekšnamos piekaramie griesti ar krāsotām ģipškartona loksnēm.

 

Teritorija

Daudzstāvu mājas teritorija labiekārtota un apzaļumota. Izveidots bērnu rotaļu laukums, apgaismoti, bruģēti gājēju celiņi, uzstādīti soliņi, iekopts zālājs un dekoratīvo augu stādījumi.

Inga Broka

Inga Broka

Nekustamo īpašumu aģente

Mobilais:         +371 25458688
Tālrunis: +371 67079220
Aija Vitomska

Aija Vitomska

Nekustamo īpašumu aģente

Mobilais:         +371 28312171
Tālrunis: +371 67079220