Īpašais piedāvājums

Sākums » Liepziedi » Īpašais piedāvājums

"Liepziedu" pēdējiem brīvajiem dzīvokļiem īpašais piedāvājums

 

Jaunā daudzdzīvokļu projekta "Liepziedi" otrajā ēkā Briežu ielā 9, Rīgā, iegādei tiek piedāvāti pēdējie desmit brīvie mājokļi – vienistabas, trīsistabu, kā arī viens divistabu dzīvoklis. Šobrīd projektā pieejami dzīvokļi platībā no 27 līdz 55 kvadrātmetriem par cenu no 48 000 līdz 94 500 eiro. Projekta attīstītājs "Estera Development", kā ierasts, pirmssvētku laikā parūpējies par īpašo piedāvājumu.

 

Ikviens, kas jaunajā projektā "Liepziedi” līdz decembra beigām rezervēs dzīvokli, pēc mājokļa iegādes no attīstītāja saņems 500 eiro vērtu dāvanu karti mēbeļu vai interjera priekšmetu iegādei veikalu tīklā "IKEA".

 

"Man ir liels gandarījums, ka "Liepziedu" pārdošana nonākusi finiša taisnē un ka jaunais projekts ir bijis pieprasīts visā realizācijas periodā, īpaši jauno ģimeņu vidū, kas novērtē "Liepziedu" izdevīgo atrašanās vietu blakus Mežaparkam, dzīvokļu pārdomātos plānojumus, kā arī ēkas augstos energoefektivitātes rādītājus," pauž "ARCO REAL ESTATE" pārdošanas nodaļas vadītāja Ieva Jansone, uzsverot, ka projekta otrajā ēkā joprojām ir plašas izvēles iespējas, lai piemeklētu savām prasībām atbilstošu mājokli.

 

"Liepziedu" dzīvokļi, kas iegādei tiek piedāvāti ar pabeigtu iekšējo apdari, veidoti gaišos toņos, izvēloties apdares materiālus un krāsu salikumus, kas rada mūsdienīgu vidi, ko katrs iedzīvotājs atbilstoši savai gaumei varēs papildināt ar jebkura stila mēbelēm un interjera elementiem. Projektam raksturīgs izteikti moderns dizains, ko papildina ikdienā nepieciešamās praktiskās lietas – kvalitatīvi lifti, slēdzamas noliktavu telpas pagrabstāvā, pazemes autostāvvieta, kā arī A klases energoefektivitāte.

 

Projekta tiešā tuvumā ir kvalitatīvai pilsētas dzīvei nepieciešamā infrastruktūra – sabiedriskais transports, veikali, skola, bērnudārzs un dažādas atpūtas iespējas. Līdz pilsētas centram var ērti nokļūt 20 minūšu laikā.

 

Plašāka informācija par "Liepziediem" pieejama projekta lapās – www.arcoreal.lv/liepziedi un www.liepziedi.lv

 

Arina Kuzņecova

Arina Kuzņecova

Nekustamo īpašumu aģente

Mobilais: +371 29441061
Tālrunis: +371 67365532
Anna Ināra Rihtere

Anna Ināra Rihtere

Sertificēts LANĪDA aģents

Mobilais: +371 29297626
Tālrunis: +371 67079220