Projekts

Sākums » Liepas nams » Projekts

Projekta Liepas nams unikālā atrašanās vieta, pārdomātais dzīvokļu plānojums, ērtā infrastruktūra un komfortablā vide ir kā radīta tam, lai tikai 20 minūšu braucienā no Rīgas robežas Jūs varētu izbaudīt katru rītu, dienu un vakaru - to, pēc kā tiecas un sapņo daudzi. Saulkrasti ir unikāla pilsēta, kas piesaista uzmanību ar atrašanos blakus jūrai, zaļo vidi un ērto transportu, kas ļauj viegli sasniegt ne tikai Rīgu, bet arī citas Latvijas vietas.

 

Liepas nams ir veidots, ievērojot jaunākās tendences ēku dizainā. Katrs dzīvoklis ir rūpīgi pārdomāts un veidots tā, lai ikvienam mājas iedzīvotājam būtu vienlīdz lieliska un neatkārtojama dzīves vide, skats pa logu, kā arī ērts un dabisks apgaismojums.

 

Liepas namam ir četri stāvi un mansards, kopā 84 dzīvokļi. Mašīnas var ērti novietot pazemes stāvvietā, bet klusais lifts nama iemītniekus nogādā nepieciešamajā stāvā. Pagalmā zied tulpes, narcises, rozes, ceriņi un liepas. Bērni spēlējas pārdomātā spēļu laukumā, teritorija ir iežogota. Kopējā zemes teritorija ir 8 061 m², no kuriem apbūvēti ir tikai 25 %, savukārt pārējā daļa atvēlēta plašai zaļajai zonai.

 

Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari. Ēka ir nodota ekspluatācijā.

 

Projekta infolapa lejuplādei >> 

Ineta Zīberga

Ineta Zīberga

Nekustamo īpašumu aģente

Mobilais:         +371 28600918
Tālrunis: +371 67821678