Komforts

Sākums » LEGEND. » Projekts » Komforts
KOMFORTS UN VESELĪBA

 

Dzīve projektā LEGEND. ir nebeidzama prieka, harmonijas un elegances pildīta. Atpūta pirtīs un plašā spa kompleksa ūdeņos, sevis lutināšanas programmas – ideāls veids kā atjaunot spēkus un mazināt stresu. Neatkārtojamie saulrieti draugu lokā uz plašās terases vai privātās dzīvokļu teritorijas piepildīs LEGEND. vadītās dienas ar spilgtiem iespaidiem.

 

Rūpes par topošajiem iedzīvotājiem rosināja projekta veidotājiem pievērst īpašu uzmanību kvartāla ūdens apgādei. No artēziskā urbuma 260 metru dziļumā unikālas kvalitātes ūdens tiek piegādāts katram dzīvoklim. LEGEND. artēziskais ūdens piepildīs katru jūsu ķermeņa šūnu ar enerģiju, kas nav pazinusi ķīmisku apstrādi vai pagrabos slēpos ūdensvadus. Kristāldzidrs ūdens būs pieejams arī dzeramā ūdens strūklās, kas atradīsies visa kvartāla teritorijā, kāju skalošanai paredzētajos krānos pie pludmales, spa kompleksa baseinā un mauriņa laistīšanas sistēmā.

 

Jūrmala ir īstā vieta kvalitatīva un garda uztura cienītājiem. Trīs minūšu gājienā no kvartāla teritorijas atrodas leģendārais Bulduru tirdziņš, kas slavens ar ekoloģiski tīrajiem vietējo zemnieku produktiem un dabas veltēm. Restorāni un omulīgas kafejnīcas piedāvā plašu ēdienu izvēli, kas gatavoti no svaigiem un veselīgiem produktiem.

 

Nesteidzīgas pastaigas gar jūras malu viļņu šalkoņas pavadījumā un ārstnieciskais jūras gaiss ar priežu aromātu atjaunos fiziskos un garīgos spēkus. Veselīgu izbraucienu pa mežu vai pa Jūrmalas smilšu pludmalēm mīļotājiem tiks piedāvāti 20. gadsimta trīsdesmito gadu angļu ražotāja Pashley velosipēdi ar LEGEND. logo.

 

Kvartāls LEGEND. ir ideāla vieta bērniem: gājiens uz mežu pēc mellenēm un sēnēm, saules vannas, spēles pludmalē, pilsētas parkā vai bērnu pilsētiņā palīdzēs bērnam iemācīties būt harmonijā ar sevi un sajust vienotību ar dabu.

 

LEGEND. kvartāla teritorijā ir saudzīgi saglabātas simtgadīgās priedes. Celtniecībā un apdarē izmantotas jaunākās un zaļākās tehnoloģijas, dabīgie materiāli, kas atbilst Eiropas Savienības drošības prasībām. Spa kompleksa baseinu ūdens tiek sildīts ar saules baterijām.

 

Pateicoties atrašanās vietai, pārdomātai infrastruktūrai un apkalpošanai LEGEND. piedāvā nesteidzīgu, samērīgu, mierīgu un harmonisku dzīvesveidu.

 

Tatjana Jefimova

Tatjana Jefimova

Sertificēts LANĪDA aģents

Mobilais: +371 28673723
Tālrunis: +371
Skype Me