Infrastruktūra

Sākums » LEGEND. » Projekts » Infrastruktūra

Īpašnieku dzīvēs LEGEND. ienes izsmalcinātību un bezrūpību, piedāvājot plašu Premium klases pakalpojumu klāstu: projekta privātā pludmale, spa komplekss ar baseinu, pirtīm, procedūru kabineti, kardio-trenažieru un jogas nodarbību zāles, restorāns un skaistumkopšanas salons, kā arī VIP līmeņa konsjerža pakalpojumi, pazemes stāvvieta, viesu autostāvvieta, personīgo mantu glabātuves.

 

Visi infrastruktūras objekti strādās pēc klubu sistēmas. Katra objekta vadību un apkalpošanu veiks uzņēmumi ar nevainojamu reputāciju un lielu pieredzi atbilstošajā jomā.

 

LEGEND. projektā īpašs uzsvars likts uz apkārtējas vides veidošanu: galvenās ieejas, izeja uz pludmali un apzaļumošana, kas veidoti atbilstoši angļu tradīcijām, dizaina objekti, retro automobiļi. Atmosfēras radīšanai pie Villas Churchil ieejas tiks novietots antīks Rolls Royce, bet bērnu rotaļlaukumā - Londonas sarkanais taksometrs, kas tiks nodots mazo automīļu rīcībā. Iedzīvotājiem īpašumā tiks piedāvāti trīsdesmito gadu angļu ražotāja Pashley velosipēdi, kurus varēs izmantot veselīgām pastaigām pa mežu vai Jūrmalas smilšu pludmalēm.

Tatjana Jefimova

Tatjana Jefimova

Sertificēts LANĪDA aģents

Mobilais: +371 28673723
Tālrunis: +371
Skype Me