Projekts

Sākums » Lauksaimnieka iela » Projekts

Iegādei tiek piedāvātas augstas kvalitātes divstāvu ģimenes mājas Garkalnes novada Sunīšos - Lauksaimnieka ielā.

Privātmājas īpaši piemērotas jaunu ģimeņu vajadzībām, kuru pamatā ir prasības pēc tīras, sakoptas vides, kas lieliski harmonizē ar gaumīgām jaunceltnēm. Mājokļa platība 187,17 m² apmērā, kurā racionāli izvietotas sešas istabas, būs pietiekoša vienas ģimenes dzīves pilnvērtīgai baudīšanai. Katra privātmāja izvietota 1 200 m² lielā zemes gabalā, kurā ir labiekārtots un apzaļumots pagalms. Privātmāju teritorija ir iežogota, tajā ir bruģēts priekšpagalms, ko no piebraucamā ceļa atdala automātiskie vārti.

 

Mājokļa pirmajā stāvā atrodas plaša viesistaba ar virtuves zonu un kamīnu, kabinets, tualete, apkures katla telpa un garāža vienai automašīnai, kā arī neliela telpa ar izeju uz dārzu. Mājas otrajā stāvā atrodas trīs gaumīgi iekārtotas un plašas guļamistabas. Pie galvenās guļamistabas ierīkota praktiska vannas istaba un garderobes telpa. Iemītnieku ērtībām starp divām pārējām guļamistabām izvietota papildu vannas istaba. Mājokļu apkuri nodrošina ekonomiska gāzes iekārta un apsildāmās grīdas.

Māju būvniecībā un apdarē izmantoti tikai augstvērtīgi materiāli - Villeroy & Boch santehnika, kolekcijas flīzes, kvalitatīvs parkets, koka durvis, mūsdienīgs apgaismojums, dizaina kamīns. Mājas atbilst visām energoefektivitātes prasībām, tās aprīkotas ar trīskameru logiem, energoefektīvu gāzes apkures katlu, rekuperācijas un ventilācijas sistēmu. Privātmājās nodrošinātas šādas komunikācijas: ūdensapgādes spice un lokāla bioloģiskā kanalizācija.

 

Privātmāju apkārtnē ir attīstīta infrastruktūra: nokļūšanu līdz jaunceltnēm nodrošina asfaltēti ceļi, netālu atrodas arī autobusa pietura. Māju izdevīgā atrašanās vieta ļaus baudīt gan īslaicīgo braucienu līdz darba vietai Rīgas centrā (19 km), gan ciemata rāmo apkārtni, kurā patverties no pilsētas kņadas. Ciematu ieskauj priežu mežs.

 

Projekta infolapa lejuplādei >>

Terēza Luksa-Sigate

Terēza Luksa-Sigate

Sertificēts LANĪDA aģents

Mobilais:         +371 26641885
Tālrunis: +371 67365555