Projekts

Sākums » Krustkalni » Projekts

Projekts «Krustkalni Apartments» ir izveidots cilvēkiem, kuriem ir mūsdienīga dzīves uztvere, tiem, kuri augstu vērtē savu laiku un dzīves kvalitāti.

 

«Krustkalni Apartments» iedzīvotāji ir cilvēki, kuriem ir vienota pasaules uztvere, cilvēki ar īpašām interesēm un mērķiem.

 

Projekts atrodas tikai 6 kilometru attālumā no Vecpilsētas - omulīgā un zaļā vietā ar attīstītu infrastruktūru pie Ziepniekkalna ielas.

 

Pateicoties pārdomātai apbūvei rodas ar apkārtējo dabu veiksmīgi saskaņota projekta viengabalainības efekts.

 

Labiekārtotā 3,5 ha teritorijā ar zaļiem apstādījumiem, dīķiem, pastaigu celiņiem, ērtiem atpūtas soliņiem un mājīgiem bērnu rotaļu laukumiem ir izvietotas 10 mūsdienīgas četrstāvu (3+1) mājas. Katrā ēkā ir 28 divu līdz četru istabu dzīvokļi, kuru platība ir no 52 m2 lidz 93 m2. Gandrīz visos dzīvokļos ir balkoni, bet pēdējo stāvu dzīvokļos – saulainas terases.

 

Pārdomāta plānojuma rezultātā plašie dzīvokļi ar lielajiem logiem vienmēr ir dienas gaismas pilni, bet aiz logiem paveras patīkama ainava.

 

Katrā majā uzstādītais autonomais gāzes apkures katls, pazemes un virszemes autostāvvietas, cokolstāvā izvietota glabātava, autonoma piespiedu ventilācija dzīvokļos, kvalitatīvi lifti, mūsdienīgas komunikācijas (internets, tālrunis, kabeļtelevīzija) ir pašsaprotamas lietas mūsu projektā.

 

Dzīvokļi «Krustkalni Apartments» tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari. Turklāt Jums ir iespēja izvēlēties vienu speciālistu izstrādātajiem dizaina piedāvājumiem.

Inga Freija

Inga Freija

Nekustamo īpašumu aģente

Mobilais: +371 25444108
Tālrunis: +371 67079220
Svetlana Kolmakova

Svetlana Kolmakova

Nekustamo īpašumu aģente

Mobilais: +371 25632140
Tālrunis: +371 67365532
Skype Me