Projekts

Sākums » KADO KARIM » Projekts

Cadeau [KA' DO:] franču valodā – dāvana.

 

KADO KARIM – pasaules līmeņa nacionālais projekts, visaugstākās klases apartamenti, ar Baltijas raksturam piemītošu noturību un nevainojamu stila izjūtu, bet turklāt ar drošu nepiespiestu garu.

 

Projekta arhitektūra – tās ir plūdenas līnijas, noapaļotas formas, mierīgas un dabiskas, līdzīgas tās apkārtējai videi. Viļņi slīpē akmeņus, vējš sadzen smiltis irdenās kāpās, priedes ar ieapaļiem vainagiem skar peldošus mākoņus.

Dāvana no Karīma – mūsdienīgs dzīvojamais komplekss, kuram nav analogu Baltijā.

 

Tā realizēšanai ir izveidota profesionāļu komanda, ir ielūgtas pasaules labākās kompānijas, ir izmantotas jaunākās izstrādes tehnoloģijas arhitektūrā un dizainā. Projekta arhitekts – visautoritatīvākais Latvijas arhitekts Andis Sīlis.

 

Komplekss sastāv no trim trīsstāvu funkcionāli apvienotām dzīvojamām mājām – MAISON de KARIM, MAISON de MER, MAISON de PARK, kas ir izpildīti vienotā arhitektūras stilā, bet katrai no tām ir sava iekšējās apdares koncepcija. (Maison [mɛ.zɔ̃] franču val. – māja).


Kompleksā ir 14 apartamenti un 7 divlīmeņu penthausi, kuru platība ir no 200 līdz 240 m2. Plānojums ir paredzēts trim-četrām guļamistabām. Ir iespējama apartamentu apvienošana.

 

Apartamentu īpašnieku rīcībā pirmajā stāvā ir paredzēti pieguļošie zemes gabali, otrajā stāvā – balkoni. Penthausiem trešajos stāvos ir plašas terases uz jumta ar apdares luksa līmeni.

 

Atbilstot visaugstākajām kvalitātes un komforta prasībām, kompleksā ir paredzēti: kristāltīrs ūdens no artēziskās akas, labiekārtots iekšējais pagalms, apartamentu autora dizains, lobijs ar telpām atpūtai un lietišķām tikšanās, cigāru istaba, diennakts konsjeržu serviss.

 

Kompleksā ir pazemes stāvvieta 42 automobiļiem, kā arī viesu virszemes stāvvieta 5 automobiļiem.

Projekta galvenais arhitekts – Latvijas arhitektūras meistars Andis Sīlis

Tatjana Jefimova

Tatjana Jefimova

Sertificēts LANĪDA aģents

Mobilais:         +371 28673723
Tālrunis: +371
Skype Me
Arina Kuzņecova

Arina Kuzņecova

Nekustamo īpašumu aģente

Mobilais:         +371 29441061
Tālrunis: +371 67365532