Projekts

Sākums » Jūrmalas pērle » Projekts

Apbrīnojamo ainavu skaistums un dažādība, priežu mežs, tīrs gaiss, dižas kāpas, jūra, kas aizkustina ar savu mainīgumu, krāšņais līcis, miers un klusums – ar šo visu lutina savus iemītniekus Jūrmala.

 

Jaunā kompleksa „Jūrmalas pērle” apartamenti atrodas prestižā kūrorta zonā Rīgas jūras līča piekrastē. Mājas ir uzbūvētas mūsdienīgajā Eiropas stilā, kura pamata ideja ir atvērtas telpas un dabiska gaisma. Nolemjot apmesties šeit, Jūs noteikti atradīsiet savu „pērli”.

 

Komplekss "Jūrmalas pērle" sastāv no trim korpusiem ar atsevišķām ieejām, kurās atrodas 27 luksusa apartamenti platībā no 68,5 līdz 129,1 m2. Visiem apartamentiem ir paredzētas vietas apakšzemes autostāvvietā. Mansardu stāvā ir ierīkotas plašas terases. Jūs varēsiet baudīt dziedniecisko jūras gaisu, pat neizejot no mājām, ērti iekārtojoties terasē vai nožogotā un apsargājamā projekta teritorijā.

 

Apartamenti tiek realizēti bez iekšējas apdares, tomēr katram apartamentam varam piedāvāt dizaina projektu, kuru pēc klienta vēlmes un saskaņošanas, kā arī pēc priekšapmaksas veikšanas var īstenot 2-3 mēnešu laikā. Jums ir pieejamas trīs apdares koncepcijas. Funkcionālais plānojums paredz virtuves apvienošanu ar viesistabu.

 

Tatjana Jefimova

Tatjana Jefimova

Sertificēts LANĪDA aģents

Mobilais:         +371 28673723
Tālrunis: +371
Skype Me