Projekts

Sākums » Jersikas 21 » Projekts

Renovētajā četrstāvu ēkā, kas atrodas Jersikas ielā 21, Rīgā, pieejami desmit dzīvokļi 21 – 92 kvadrātmetru platībā. Vienu līdz četru istabu dzīvokļi atrodas vēsturiskā mūra ēkā, kurā ir nomainītas visas komunikācijas, ielikti jauni un kvalitatīvi koka pakešu logi, kā arī atjaunota kāpņu telpa. Visi dzīvokļi ir siltināti no ēkas iekšpuses.

 

Dzīvokļos ir pabeigta iekšēja apdare, un to interjers ir ieturēts neitrālos toņos. Ēkā ir savs centrālais gāzes apkures katls, savukārt dažos dzīvokļos ir saglabātas vēsturiskās krāsnis.

 

Nama iekšpagalms ir labiekārtots un apzaļumots, un iekļūšana tajā ir iespējama caur vārtiem, kuri tiek atslēgti ar kodu. Pagalmā ir pieejama bezmaksas autostāvvieta, savukārt apkārtējā teritorijā ir uzstādītas videonovērošanas kameras.

 

Desmit minūšu gājiena attālumā no vēsturiskā nama atrodas tirdzniecības centrs “Mols”, savukārt aptuveni pusstundas gājiens būs līdz atpūtas centram “Lido”, kas atrodas Krasta ielā 76. Ērtu nokļūšanu Rīgas centrā vai virzienā uz Rumbulu nodrošina tuvumā esošā Krasta iela un sabiedriskais transports.

Elizabete Pomaskova

Elizabete Pomaskova

Nekustamo īpašumu aģente

Mobilais: +371 29164522
Tālrunis: +371 67365555