Projekts

Sākums » Ernestīne » Projekts

Pašā Āgenskalna sirdī – Ernestīnes ielā – atrodas komforta klases projekts “Ernestīne”, ko ieskauj senas un šai apkaimei raksturīgas liepas un Āgenskalna senatnīgā arhitektūra. Jaunbūvē iegādei tiek piedāvāti 20 ērti un gaiši dzīvokļi.

 

Lai arī projekts atrodas tuvu Rīgas centram, tā tiešā tuvumā nav izteiktas pilsētai raksturīgās kņadas, tādēļ jaunie iemītnieki ar zaļajām zonām piesātinātajā vidē varēs baudīt mieru un klusumu, kā arī vienlaikus baudīt ikdienas ērtības, jo apkārtnē pieejama visa veida pilsētas infrastruktūra – neskaitāmi sabiedriskā transporta maršruti uz Rīgas centru un Jūrmalas virzienā, veikali, ārstniecības un mācību iestādes, vairākas augstskolu fakultātes. Savukārt brīvdienu nesteidzīgai pavadīšanai noderēs netālu esošais Jaunatnes dārzs, Uzvaras parks, romantiskā Vecrīga, kā arī iecienītais zemnieku un amatnieku tirdziņš Kalnciema kvartālā ar tam raksturīgajiem kultūras un izklaides pasākumiem.

 

Projekts "Ernestīne" vizuāli projektēts tā, lai estētiski iekļautos Āgenskalna namīpašumu senatnīgajā kopskatā. Mūra ēkas četros stāvos izvietoti mūsdienīgi 2-4 istabu dzīvokļi platībā no 35 līdz 94 kvadrātmetriem. Mājokļiem ir racionāli plānojumi, kvalitatīva iekšējā apdare un plašs stiklojums, kas dzīvokļus padara īpaši gaišus un mājīgus. Iedzīvotāju ērtībai un komfortam ēkas pagrabstāvā, līdz kuram nodrošināta lifta kustība, izveidotas pazemes autostāvvietas un mantu novietnes.

 

Projekta būvniecība uzsākta 2020. gada nogalē, savukārt nodošana ekspluatācijā plānota 2022. gada pavasarī. Projektu attīsta "EfTEN Capital".

Tatjana Jefimova

Tatjana Jefimova

Sertificēts LANĪDA aģents

Mobilais: +371 28673723
Tālrunis: +371 67365555
Skype Me