Projekts

Club Village Old Captain ir noslēgta kluba tipa 19 privātmāju ciemats netālu no Rīgas - Mārupē - vietā, kas dod iespēju baudīt ārpuspilsētas pievilcību, nezaudējot saikni ar pilsētas dzīvi.

 

Club Village Old Captain ir piemērota vieta ģimenēm - šeit Jūs varēsiet atpūsties no darba un steigas, baudot brīvo laiku kopā ar saviem tuviniekiem. Ciematam ir iežogota teritorija, diennakts apsardze, kontrolpults ar dzelzs vārtiem iebraukšanai teritorijā, kā arī video novērošana. Tas viss ļaus jums justies drošībā!

 

Ciemats atrodas ideālā vietā - tikai 10 minūtes līdz galvaspilsētas centram, tirdzniecības centrs SPICE - tikai 5 minūšu attālumā, lidosta Rīga - 5 minūšu braucienā, iecienītais kūrorts Jūrmala - vien 20 minūšu attālumā. 

 

Ciemata teritorijā ir trenažieru zāle, kas aprīkota ar modernām fitnesa iekārtām. 

 

Atvērta ciemata plānojums,  Eiropas stilā projektētas un labiekārtotas ēkas, uz ielām ir tīrība un kārtība, kā arī speciāls dienests, kas rūpējas par sakoptiem dārziem. 

 

Iedzīvotāju labsajūtai tiek piedāvāts konsjerža pakalpojums (mājas tīrīšana, mazgātava, pārtikas piegāde, taksometra izsaukšana, biļešu rezervēšana u.c.)

 

Ciemata platība 2,6 ha
Ciematā uzceltas 19 mājas
Māju platība 320m2
Gabala platība 1200-1300m2
Uzbūvēšanas gads 2007
Būvniecības materiāli dzelzsbetons
Griestu augstums 2,85 m
Apkure gāzes katls katrā mājā
Komunikācijas pilsētas

 

 

Mājas tiek piedāvātas ar pilnu iekšējo apdari, iebūvētu virtuvi, pilnībā mēbelētas. Katrā mājā ir garāža, kamīns, sauna un burbuļvanna.

Ineta Zīberga

Ineta Zīberga

Nekustamo īpašumu aģente

Mobilais:         +371 28600918
Tālrunis: +371 67821678