Projekts

Sākums » CLUB 10 » Projekts

Projekts

 

Dzīvojamais komplekss ir trīsstāvu ēka ar vienu kāpņu telpu, 10 apartamentiem un pazemes autostāvvietu. Bez autostāvvietas, kurā iespējams novietot 12 mašīnas, četros pirmā stāva dzīvokļos ir izejas uz terasēm, kas atrodas dienvidaustrumu un ziemeļrietumu pusēs. Iebraukšana teritorijā notiek caur vārtiem ar tālvadības pults palīdzību. Blakus iebrauktuvei zemesgabalā ir paredzēta vieta atkritumu konteineriem. Teritorijā ir arī neliels bērnu laukumiņš un labiekārtota zaļā zona iedzīvotāju atpūtai. Pirmajos divos stāvos atrodas četristabu un trīsistabu dzīvokļi ar balkoniem, bet trešajā stāvā – divi plaši četristabu dzīvokļi ar terasēm. Gandrīz visi dzīvokļi mājā ir vērsti uz vairākām gaismas pusēm, dzīvokļu izvietojums mājas kopējā plānā – stūra. Pagrabstāvā atrodas palīgtelpas atbilstoši dzīvokļu skaitam, kur iespējams novietot velosipēdus, slēpes utt. 

Apartamentu platība variējas no 63 līdz 140 m². Visos dzīvokļos ir viesistaba, virtuve/ ēdamistaba, tualete un vannas istaba. Apartamenti atšķiras ar guļamistabu skaitu un papildus vannas istabām. Katrā dzīvoklī – panorāmas logi no grīdas līdz griestiem, ir balkons vai terase. Dzīvokļiem nav iekšējo nesošo konstrukciju – iespējams brīvs plānojums. Otrā un trešā stāva apartamentu viesistabās iespējams ierīkot kamīnus. Būvniecības stadijā pēc vēlēšanās iespējams izvēlēties vienu no trim jūsu nākamās dzīvojamās telpas dizaina variantiem.

 

Dzīvokļi

 

"Club 10" – tie ir tikai 10 dzīvokļi, sākot no 63 m2 līdz 140 m2, visos dzīvokļos ir viesistaba, virtuve – ēdamistaba, atsevišķas higiēnas istabas. Apartamenti atšķiras ar guļamistabu skaitu un papildus vannas istabām. Katrā dzīvoklī ir panorāmas logi no grīdas līdz griestiem, ir balkons un terase. Dzīvokļos nav iekšējo nesošo sienu, kas ļauj veikt brīvu plānojumu. Pēc vēlēšanās būvniecības stadijā iespējams izvēlēties vienu no trim jūsu nākamās dzīvojamās telpas dizaina variantiem. 

Šobrīd dzīvokļa cena pirmajā stāvā ir sākot no 260000 eiro, otrajā stāvā no 312000 eiro un trešajā stāvā tikai divi dzīvokļi par cenu 575000 eiro.

 

Jūrmala

 

Baltijas kūrorts Jūrmala atrodas Baltijas jūras piekrastē, tā sniegbaltās smilšu pludmales ieskauj gadu simteņiem senas priedes, kūrorts stiepjas 32 km garumā. Pilsēta valdzina ar ziemeļu modernās arhitektūras skaistumu un ir neticami komfortabla dzīvošanai. Jūrmala ir slavena ar savu piesātināto kultūras dzīvi un draudzīgo servisu, pateicoties tīrajai jūrai un priedēm, šeit ir pārsteidzoši maigs klimats un atspridzinoši svaigs gaiss. 

Iegādāties dzīvokli Jūrmalā – tas ir kas vairāk, nekā nopirkt vienkārši kvadrātmetrus, tā ir caurlaide uz harmonijas un miera pasauli. Projekts „Club 10” atšķiras ar savu augsto kvalitāti, adekvātu cenu un atbilst augstajiem Eiropas standartiem.Tatjana Jefimova

Tatjana Jefimova

Sertificēts LANĪDA aģents

Mobilais:         +371 28673723
Tālrunis: +371
Skype Me