Projekts

Sākums » City Home » Projekts

Jaunais projekts "City Home" atrodas Rīgā, Miera ielā 103, kur iegādei tiek piedāvāti 1-4 istabu dzīvokļi platībā no 26 līdz 106 kvadrātmetriem.

 

Visi "City Home" dzīvokļi ir veidoti ar pilnu kvalitatīvu apdari, tajā skaitā 2,85 metru augstiem griestiem. Piedāvājam dzīvokļus ar pilnu apdari un mēbelēm, kā arī iespēju izvēlēties kādu no mūsu piedāvātajiem interjera dizainiem un krāsu gammu variantiem vēl projekta būvniecības laikā.

 

Projekta ēka ir energoefektīva, ar mūsdienīgu arhitektūru, kas iekļaujas pilsētas vēsturiskajā apbūvē. Zemes kopējā platība ir 1 836 kvadrātmetri, bet visu dzīvokļu platība – 3 267 kvadrātmetri. Kopā ar dzīvokļiem īpašumā tiek iekļautas arī zemes domājamās daļas.

 

Dažiem no dzīvokļiem ir pieejami balkoni. Mansarda dzīvokļos iespējams baudīt dabisko saules gaismu. Projekts ir pilnībā pielāgots tam, lai tajā varētu ērti dzīvot cilvēki ar kustību traucējumiem, kā arī ģimenes ar bērniem.

 

Projekta pagalms ir labiekārtots un apzaļumots ar dekoratīviem stādījumiem. Tajā saglabāts liels, skaists osis, ierīkots bērnu rotaļu laukums un pieejama stāvvieta 26 automašīnām. 

Aija Vitomska

Aija Vitomska

Nekustamo īpašumu aģente

Mobilais: +371 28312171
Tālrunis: +371 67079220