Projekts

Sākums » Centrus » Projekts

Pilsētas centrs ir katras pilsētas galvenā daļa – arī Rīgā tā ir vēsturiska vieta, kurā jau kopš pašiem pilsētas pirmsākumiem pulcējas cilvēki. Tā ir vieta, kurā saplūst un koncentrējas iedzīvotāju daudzos gadsimtos iegūtās zināšanas, kurā tiek īstenota vairāku pilsētas vēsturē talantīgāko meistaru arhitektūras un vides ainavu pieredze, kurā dzīvo iedzīvotāju piepildītie sapņi un īstenotās cerības. 

 

Tā ir vieta, kur mājo patiesi neatņemama vērtība – atšķirīgu paaudžu atmiņas. Daudzas, dažādas, krāšņas. Tā ir vieta, kur  neatkarīgi no diennakts laika kūsā dzīve. 

 

Centrā dzīvo ērtības mīlošie, savu laiku cienošie, dinamiskie, enerģiskie, modernie, vitālie un dzīvespriecīgie. Pilsētas centrs vienmēr pārsteidz ar dažādību un krāsām, spožumu un iespēju bagātību. 

 

21. gs. sākumā Rīgas centrs ir kļuvis par vēl vienu unikālu, jaunu mūsdienu sapņa piepildījumu –jaunradītu dzīves vidi ērtības, privātumu un drošību cienošajiem  iedzīvotājiem pašā lielpilsētas sirdī. Tas ir Centrus kvartāls. 

 

Šeit tiek veidota no apkārtējiem pilnībā norobežota un reizē individuālām interesēm pielāgota dzīves telpa, kas ļauj izmantot galvaspilsētas centra priekšrocības un vienlaikus izbaudīt savas privātās dzīves ērtības personīgos apartamentos.

 

Projekts piedāvā plašus, augsta komforta līmeņa dzīvokļus, kas piemēroti gan dinamiskiem pilsētniekiem, gan savrupa, izteikti privāta dzīvesveida cienītājiem. Ikvienam dzīvoklim ir raksturīgs ērts, racionāls un elastīgs plānojums. Pircējiem tiek piedāvāti divu, trīs un četru istabu dzīvokļi ar platību no 47 līdz 118 kvadrātmetriem. 
 
7. stāva dzīvokļu īpašniekiem ir iespēja ierīkot kamīnus. Visos dzīvokļos iespējama individuālas gaisa kondicionēšanas sistēmas izbūve. Ikvienam dzīvokļa īpašniekam ir iespēja izvēlēties dzīvokli ar sev vēlamo privāto ārtelpu — nelielus balkonus vai plašas terases. Plašie ēkas fasādes stiklojumi nodrošina saikni ar ārtelpu.
 
Kārlis Meikšāns

Kārlis Meikšāns

Sertificēts LANĪDA aģents

Mobilais:         +371 26572267
Tālrunis: +371 67079220
Arina Kuzņecova

Arina Kuzņecova

Nekustamo īpašumu aģente

Mobilais:         +371 29441061
Tālrunis: +371 67365532