Projekts

Sākums » Biķerziedi » Projekts

PROJEKTS

Veiksmīgi izvēlētajā vietā Teikā turpinās dzīvojamo māju kompleksa „Biķerziedi” būvniecība. Četras mājas jau ir uzbūvētas un nodotas ekspluatācijā. Šobrīd ir uzsākta piektās mājas būvniecība, kuru paredzēts nodot ekspluatācijā 2015. gada vasarā. Katrā mājā izvietoti dzīvokļi ar divām, trim un četrām istabām.

 

Piektajā mājā kopumā 65 dzīvokļi, kuru dzīvojamā platība no 46 līdz 88 m2, katrā ar balkonu 4,6 m2 platībā.

Projektā iedzīvotāju ērtībām ir paredzētas gan pazemes, gan virszemes stāvvietas. Jaunais komplekss "Biķerziedi" ir nozīmīgs ne vien ar to, ka tas novietots Rīgas stratēģiski izdevīgā vietā Teikā, ar teicamu sabiedrisko transportu un dzīvošanai nepieciešamo infrastruktūru apkārt, bet arī tāpēc, ka tas atrodas vienā no Rīgas vēsturiski viszaļākajiem rajoniem.


LABIEKĀRTOJUMS


Teritorija labiekārtota – asfaltēti un bruģēti ceļi. No transporta kustības un autostāvvietām brīvajā teritorijā izvietota zona ar bērnu rotaļu laukumu, kurā iekļauta smilšu kaste, rotaļu komplekss un soliņi.


APSAIMNIEKOŠANA


Ēkas apsaimniekošanu veic kompānija Vestabalt. Gadījumā, ja dzīvokļu īpašnieku izveidotā sabiedrība vēlēsies mainīt ēkas apsaimniekotāju, tas ir iespējams likumdošanā paredzētajās kārtībā (ar dzīvokļu īpašnieku balsojumu).

 

AUTOSTĀVVIETAS

 

Tiek piedāvāta iespēja iegādāties arī autostāvvietas:
- autostāvvietas vieta pagalmā - EUR 4 000,-
- autostāvvietas vieta pazemē - EUR 6 000,-

Sandra Erinovska

Sandra Erinovska

Nekustamo īpašumu aģente

Mobilais:         +371 28660312
Tālrunis: +371 67365532