Projekts

Sākums » AVENUE 34 » Projekts

Projekts AVENUE 34 ir unikāla dzīvesvieta, jo tā ietver mūžīgās un jaunradītās vērtības – tā ir dabas enerģijas un jaunāko tehnoloģiju izsmalcināta mijiedarbība. Tas ir ideāls risinājums cilvēkam, kurš vēlas ņemt no dzīves to labāko. Četrpadsmit vidē iederīgie un īpašie apartamenti izkrāsos Jūsu dzīvi saules krāsās. AVENUE 34 ir lepnums un ieguldījums nākotnē.

 

AVENUE 34 – radiet savu Jūrmalu

Projekts ir pārdomāts līdz niecīgākajai niansei – itin visā te ir ielikta dvēsele, profesionālās zināšanas un tehnoloģiskās iespējas. Visam ir nozīme, īpaši domām par to, kā Jūs jutīsieties, kad AVENUE 34 sauksiet par savām mājām…

 

Liekam jaunas izjūtas

Apartamenti Jūs uzņems baltajā apdarē – viss būs kā jauna lapa Jūsu jaunajai dzīvei, kuru varēsiet veidot tādu, kādu uzskatāt un sajūtat par sev vēlamu. Katrai krāsai, katrai lietai ir simboliska nozīme, un katrs to izjūt atšķirīgi. Tā ir Jūsu pasaule ar Jūsu noteikumiem – tikai Jums ir zināms, vai vēlēsieties šo jauno dzīvi uzsākt kā papildinājumu Jūrmalas aurai vai radīt ekstravagantu un kontrastējošu vidi.

 

Labais mājas gars ir pati saule

Katru no apartamentiem tāpat kā Jūrmalu raksturo dzintars – tie ir saules un dabas enerģijas pārpilni. Plašie logi rotā dzīvojamo vidi. Terases, kas ir neatņemama luksusa apartamentu daļa, ir izveidotas tā, lai saule pie Jums un ar Jums uzkavētos pēc iespējas ilgāk.